AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dheu i lehet i qoft patriotit Bajram Kurtit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dheu i lehet i qoft patriotit Bajram Kurtit   Mer 27 Avr - 12:24

Haxhi Latif Kuçi Keto let qe po me rrjedhin per ju o shoku im Bajram,u befshin helem per kundershtaret e tu dhe te mit .
10 avril, 10:23 · Je n’aime plus · 1 personne

Mr.sci.Prof. Bajram Kurti Baci Haxhi faleminderit per ngushllimet e sinqerta ,por mos u merzitni se i ndjeri shpesh e ka permendur se disa vdesin per se gjalli ...,e disa NUK VDESIN KURRE...
11 avril, 16:29 · J’aime
Haxhi Latif Kuçi Per mua kurr Profesori Bajram nuk eshte i vdekur. Edhe per keto fjal i ka bisedue me mua.Njeriu vdes kur populli dhe shoket nuk ti permendin meritat,dhe meritat te vjedhin e te etiketoin ne vend te tyre tadhetar.Sot po ndryshoin gjerat p...Afficher la suite
11 avril, 19:59 · Je n’aime plus · 1 personne

Mr.sci.Prof. Bajram Kurti Baci Haxhi jane do merita qe ti njef populli dhe atdheu .Shpesh e kam pyetur se perse o baba mundohesh kaq shume per atdheun i cili nuk te shperblen ? dhe i ndjeri qeshej si nje profet i madh duke mu pergjigjur : nuk jam duke e bere per ju ...Afficher la suite
Hier, à 13:29 · Je n’aime plus · 1 personne
Haxhi Latif Kuçi Me bacen se pari ishalla ju jetoni si ma se mirei.E di sa ka punue per kete popull shqiptar me ato hallet e veta pa buke tere diten duke ua hek siq thone sagjin shqiptareve nga koka .Na ka dhene keshilla ,por Rozafati e ka shfrytezue per in...Afficher la suite
Il y a 20 heures · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Dheu i lehet i qoft patriotit Bajram Kurtit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: