AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Abdullah Konushevci me Haxhiun

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Abdullah Konushevci me Haxhiun   Ven 29 Avr - 14:15


Tungjate jeta o Avdulla zotriu

21:45
Tungjatjeta\

po si ja kaloni ne kete mbremje ?

Mire, me caj dhe kikirik

O ju befte mire

Flm

skp
po a ka ndoj te rej

Jo, krejt me te vjetra

me te vjetra keq
duhet nderrime

Po, kur mundet

Koha e hane kashten

Po, ashtu duket se eshte

Ata qe mbollen tjeret ja kulloten

Po, 'te zoteve' nuk u shkon kot moti
Me kallash ta marrin nga goja te zotet qe krah e kan serbin
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Abdullah Konushevci me Haxhiun
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: