AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Qerim Kelmendi Mitrovica fal neve eshte e kosoves ende

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Qerim Kelmendi Mitrovica fal neve eshte e kosoves ende   Ven 29 Avr - 17:44

Afficher les 25 commentaires
Qerim Kelmendi Mitrovica fal prezences sone akoma vazhdone te mbetet pjese e Kosoves,e megjithe situaten faktike qe eshte ne teren,ajo akoma figuron si pjese e Kosoves.Kosova e ka tapin mbi Mitrovicen.Pavarsishte se ju me sehiret e xhymas,duke bashkrendit...
Afficher la suite
Il y a 4 heures · J’aime · 3 personnes


Edon Disha o enver o zog i shkaut kur ski b.... me kon dikushi vet pse i thu dikujt?ani ti me i thon dikujt diqka per kosov e vet bythen ne te terur e rahat e qerimi me shum shok ndoshta se kan kafshaten po nuk ki faj ti se o dasht at surrat tshkaut me ta thy e mos met lon me shkel kosoven kurr.ani ti mi thon dikujt diqka e sidomos z.Qerimit more plesht more ftyr shka...
Il y a 4
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Qerim Kelmendi Mitrovica fal neve eshte e kosoves ende   Sam 30 Avr - 1:18

Enver Gashi edon disha se pari ty te mungojka karakteri dhe ndera ne thjesht debatojm e at bythen e hengsh ti ok se nuk jam perkrahs i ldk po jam me patriotat e gjall VETVENDOSJE.
Il y a 7 heures · J’aime · 1 personne


Edon Disha me zogjt e shkaut koke edhe spate nevoj me tregu se fytyra po ta tregon kete e ti bythen ja hongsh komandantav qe po i quan me bateria se timen nuk ta jap at nder as at knaqsi me ma honger se me helmon ok masi po don keshtu edhe une po debatoj po pak me ndryshe me ty e me ket far haxhi merxhen se pe lypni kesi soji...
Il y a 6 heures · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Qerim Kelmendi Mitrovica fal neve eshte e kosoves ende   Sam 30 Avr - 1:28

Haxhi Latif Kuēi Secili njeri tjetrin po e etiketoni zog shkau,a mos valle te gjithe shqiptaret me shkie ?!!!!!!!Po se veriun e kan lan me qellim qe dallaveret mos mi harrue.Krejt shqiptaret nuk jan me shkaun,por ai qe eshte kundra shkaut shkau nuk e vret e vrasin servilat e serbise.Ilir Konushvcin kush e vrau ne midis Shqipnise ?Adem Jasharit e din Qerim zeza kush ja dergoi makinerin serbe me rrethue dhe me masakrue me femi,por ky kinse e ngrite me ata qe ja pergaditen dhe mbahen ne qeveri!!!!!Qerim zotriu;Pse frigohesh me dhene pergjigje ?Tuci i pulave ishe apo diēka je ke pergjon a e din populli se ēka keni bere ?E din populli por frigohet,e nese franca apo amerika i del ne ndihme si revolucionisteve ne Libi keni me pjelle iriqa !E verteta ka per te mugullue shume shpejt ,dhe ka do ja mbani qe na vodhet meritat tona sikurse ju jeni ēlirimtar .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Qerim Kelmendi Mitrovica fal neve eshte e kosoves ende   Sam 30 Avr - 1:37

Gafurri
Aktet e nėnpunsve grekė qė ndaluan shqiptarėt e lindur nė Ēamėri tė hyjnė nė vatrat e tyre amtare ėshtė edhe njė dėshmi tjetėr se, antishqiptarizmi shoven i Greqisė, shkaktar i gjenocidit grek ndaj ēamėve ende nuk ėshtė zhdukur, se Greqia nuk dėshiron tė pėrmirėsojė fajet e saj as nė shekullin XXI tė paqės dhe demokracisėTi dėshiron...
Tė jetosh si deri mė tani, i ndarė nga Mėmėdheu dhe tė kalosh kufirin nė Kosovė me pasaportė? Tė jetosh nė Kosovėn Lindore e ndarė dhe nėn kontrollin e Beogradit, me dhjetra pushtetarė tė korruptuar? Tė jetosh nė varfėri tė madhe dhe tė numėrosh ēdo euro prej pensionit/rrogės tėnde...?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Qerim Kelmendi Mitrovica fal neve eshte e kosoves ende   

Revenir en haut Aller en bas
 
Qerim Kelmendi Mitrovica fal neve eshte e kosoves ende
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: