AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Foto spiun

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Foto spiun   Sam 30 Avr - 11:58
Facebook © 2011 · Français (France)
À propos de · Publicité · Créer une page · Développeurs · Emplois · Confidentialité · Conditions d'utilisation · Aide
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Foto spiun   Dim 8 Mai - 1:09http://www.sportitotal.net/hadi-mehmeti-jep-doreheqje/comment-page-1/#comment-1714

http://www.shekulli.com.al/2011/05/02/berluskoni-poshteruese-te-jesh-ne-gjykate-diten-e-vrajes-se-bin-ladenit.html

Hadi Mehmeti, jep dorëheqje
Postuar nga auloni on 08.04.2011 // 2 Comments

Kryetari i Komisionit të Garave të Federatës së Futbollit të Kosovës, Hadi Mehmeti, ka dhënë dorëheqje pas shfuqizimit të vendimit të këtij organit me përcaktimin e pozicioneve të skuadrave të Raiffeisen Superligës së Kosovës.
Dorëheqja e tij vjen pothuajse pas gjashtë muajve dhe në kohën kur është në vlugun më të madh të zhvillimit të garave në elitë.
Edhe 11 javë kanë mbetur deri në përfundim të këtij edicionit dhe pritet brenda një kohe të dihet se kush do të jetë pasardhësi i Mehmetit.
Shpërndaje:
Postoje tek Kapsit Bookmark tek RuajFaqet Facebook Digg del.icio.us TwitThis Live Postoje tek Ngjarjet StumbleUpon Technorati

Etiketat: Hadi Mehmeti

2 Responses to " Hadi Mehmeti, jep dorëheqje "
Haxhi Kuçi says:
April 9, 2011 at 9:47 am
Ata qe kontribuan me se shumti per sportin shqiptar ne kosove para luftes nuk permenden fare!
E kam fjalen kur ne kohen e Molloshit ishte refuzuese çdo aktivitet dhe pune puntori si teprice teknologjike,zotriu Miftar Berisha nga theranda e sufrekes ishte njeriu i pare qe vazhdoi punen e tij patriotike duke krijue aktivitetin ne fushen e sportit ku rinia shqiptare vazhdoi lojen neper fusha ne formen ilegale,por ashiqare para syve te serbise.
Por a shkruan dikush per aktivitetin e Miftar Berishes ?Jo sepse nuk kan kurajo ta shkruain nje te vertete,pos shkruain per ata qe baballaret e tyre ishin komunista te flaket te ish regjimit rankoviqjan.
Po e zem zotri Isuf Lumi qe baben e kishte komunist nje qopall dhe Lumi ishte kryetar i rinise ne kohen e Milloshit ,kete e beren heroj dhe pergadisin pervjetore per kete duke shpenzue mijera euro duke shtruar dafranga e ne anen tjeter populli qe ka nevoje per kafshat buke nuk qain koken fare.
Blerim says:
May 31, 2011 at 6:39 pm
Mifta nuk ka kontribue per sportin kosovar.Po te kish kontribue ishte permend,ky din te vajton me lot likeri !
Komunist babe e babgjysh.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Foto spiun
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: