AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 adil lezi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: adil lezi   Mar 3 Mai - 1:57

adil lezi


te vrtetat
e vertet asht se kta kriminl jan te tan krye sor dy pisat kinse te u q k hashim qeni me ramush zagarin kta din krejt te zezat qe jan ba e po bahen shkruan nga rexha
Shkruar nga: | 26/01 01:27PM

aurora
vallllla veq nuk te kan pagu sa duhet e te kan than qi po te vrasin se hala ma shum njerz ti kishe vra e kshtu ma mir ke than te dal e te lajmorona ne polici
Shkruar nga: aurora | 30/11 06:32AM

rrena krejt
une mendoj qe krejt keto qa ka tha ky NAZIM BLLACA jan rrena sepse nuk ka mundesi qe nje shef i shtabit te UQK te jep urdhra per vrasje te njerzve te pafajshem nshota por keto jan thjesht spekulime te LDK-s dhe deshmi te rreme ne prag te zgjedhjeve dhe te gjyqit ne GJND thjesht rrenaaaaaa
Shkruar nga: heroo | 30/11 04:49AM

e vertet
hiq nuk jon rrena po kush i vrau ata qe u zhduken sikur nuk egzistonin kur je hero duhet me luftu me zemer e jo vetem me fjal ...... mendoj se jan shummmmm te verteta edhe duhet me dal edhe te tjerat vrasje qe jan ba e jo vetem me then rrennaaaaa i koft hallal NAZMI BLLACES per guximin qe ka mmarrr per me tregu te verteten per krimet e njerzve qe tani jan ne qeverisje te vendit si HASHIM THAQIT FATMIR LIMAJ ......etj e njerzit qe luftuan per atdhe jan te shtypur
Shkruar nga: shota | 30/11 06:33AM

ish ushtar i uqk
Te gjitha kto jan rrena,vetem per ta njellos ushtrin qlirimtare te kosoves.Keto jan trillime per zgjedhje qe ta etiketojn PDK.KU KA QEN KY ZOTRI QE NGA VITI 2003 QE SIKA PARAQIT KTO RASTE,a vetem qe sjuka ofru ndonje POST?turp per kta njerez.e ka njellos tere kosoven.TURP
Shkruar nga: adil lezi | 30/11 06:41AM

une e qmoij si trim
une mendoij se ky tip mbas te gjitha ndodhive qe ka jetuar apo perjetuar ne ate boten e vet per sa vite ja ka arrit ta kuptoij se ashte ne nje rrug shum te gabuar rrug ne te cilen nuk ndihmon kosoven por e shkatrron kosoven bravo nga ana ime ketu kuptohet se edhe ne UQK nuk kan qen te gjithe vertet per lirin e popullit edhe tokes se kosoves por ma teper per lirin e xhepave te vet (tyre)une besoij se ky person e flet te verteten
Shkruar nga: Leka | 30/11 07:29AM

e qmaj trim te fort nes5e eshte ralitet
te lumt nazmi duhet te jen edhe te tjert te fort i ti ndalim keta mafi e hajne qe na lan rrugve pa buk kishin pas luftu veq per pare mej mbush ghepat e vet e per ushtar te uqk let vdesin po kjo nuk ka te bej gjat luftes mbas mbarimit i fort je nazmi bllaca
Shkruar nga: lili | 30/11 07:50AM

rrofsh
oh azem bllaca bravo se edhe mos me pas dal ekam dit qe ky hashim muti edhe kta tjert jan tan ksi hajna pse prej qe po fiton ky hashimi ska vrasje se sju duhen ma vrasjet po ti mire ke ba qe je dal e ja ke qit ledin tanve o popull kqyrni kan po evotoni eleni urrejtjet nermjeveti vlla tepaq jepja ati qe emeriton voten se kerkush spo kqyr per interesa tpoplit veq per gjepa tvet eishalla dalin krejt shesh ata qe kan ba krime edhe ty fund ishalla des burg atje se edhe ti ivogel sje kan qka ke ba me vraa tjetrin sy tgrus pa faj oki
Shkruar nga: bujari | 30/11 08:20AM

THAQI
A NAZMI BLLACA KU JE TRIM BRE JA KRMI ME TE MBYT JA KI MANA MNYT .... ME KA THAN THAQI KAM MET MBYT MAZI SE SI KEMI MBYT NJERZ NE LUFT OK JE I VDEKUR PI DJESHIT ??????????????
Shkruar nga: feim gashi | 30/11 08:20AM

E vonuar
Lajme te cilat eshte dashur te dalin me heret ne shesh, mirpo vone nuk eshte kurr. Kreret e PDK-s eshte marre te krenohen me Kosoven dhe me UĒK-n, e mbas shpine t'i vrajn njerzit e Kosoves. Si te jene populli i kosoves krenar me PDK-n kur keta te fundit po i vrajn njerzit e Kosoves.PDK turp turp
Shkruar nga: real | 30/11 08:59AM


Defintivisht , nuk eshte ndonje risi , mendoj se te gjithe jemi ne dijeni per gjerat te cilat jan duke ndodhur ne Kosovo. Po diqka publike , nuk jemi mesuar te shohim, po ky mori guximin dhe mendoj qe eshte nje gjest per tu respektuar nga te gjithe. Nje sherbim informati i till si i SHIK ut , mendoj qe nuk i nevoitet Kosoves.
Shkruar nga: V | 30/11 09:43AM

nganjeher me ven keq me tregu identitetin
me vjen shum keq qe duhem me shpreh pak mendimin tim qe kam frig se eshte i vertet! kur eshte zgjedh kjo qeverisje ne krye me analfabetin hashim kam then qe ska gje mo prej kosoves dhe ashtu dul e kam dit qe do del ne shesh e tera kjo qe nga vrasja e tahirt ne shqiperi , mos u nguteni me dhan komente apo mos me besu ne te verteten sikurse gjysma e popullit qe jan axhami e nuk e shohin realitetin por votojn dike qe e qon kosove ne humner nese nuk fiton ky paramendo hashimi i drenices !!! une nuk kam votu per asnje parti vetem kto gjera eshte mir mi dit edhe mos me qen militarist i partive respekt nazmi te ruajt zoti qe jav qele syt me gisht shqiptareve shkurtpames .flm per mirkuptim
Shkruar nga: ibrahimi irland | 30/11 10:51AM

Rroft drejtsia pėr tė drejtit
Nėse ka diqka tė vėrtet nga te thėnat e z.Bllaces duhet te shqyrtohet nga hetuesit nderkomtar dhe te dal e verteta ne shesh, qoft edhe iderguar i zotit kofshum fal tij tė dihet se kush i bėr ato krime te fshehta por mos qykoni pa fakte pamar parasysh qka flitet ne opinjon duhet te dalin faktet ashtu sikur figurat e atyre qe falasin ne TV qe tishe eter populli se si jan kryer krimet. Mos harroni se kjo mund te jet epregaditur nga te huajt qe sja dojn te miren shtetit ton por edhe mund te jet evertet se pa hanger huder era ste vjen andaj mos u nxitoni everteta edhe te gjitha gjirimet te dalion ne TV ti shef eter populli se qka ka ndodh ne realitet andaj mos u nguteni per komente qethqka i jet kohes por dozoti e nuk shuhet kjo pun ka mundsi shum te shuhet kjo gje sikur ska ndodhur azgje pas disa diteve ose muajve. Rroft Drejtsia pėr tė Drejtit.
Shkruar nga: aurora | 30/11 11:30AM

e vertet ėshtė
mos u bani merak se qysh po thot qyky naximi duhet me kan se dikush i vrau prej enver malokut e deri ne te fundit :qysh ka than migja ram dikush prej kombit i kreu hej mos harroni se tahir zemen edhe djalin ja vrran,e jasharajt i qiten ne rren i lan vetum . Po po qita jan qe i vran djemt e kosoves se edhe un jam kan ne luft po shyqyr 80% kem te njoftun e smujshin me ba sen .Mos e merni si tragjike kerkush se ka diqka se me dal e me fol para opinionit nuk esht bash kollaj po fundi i kriminelve esht skan ma kah tia mbajn poplli duhet me kan i vetdishum mos me u ngatrru me kriminel po veq me ngu se boll u ba se na jemi qata qe prej 1981es jemi e kena me dal ni dit e mej zhduk kto struktura qe dirigjohen na shkiet se hala dikush flet serbisht tu shpia e vet po ngadal pa u ngut krejt kan mera ne ven te vetin se na sjemi20milion po2milion njerz mir po bahet shum qe po dalin do sene se poplli zban me u habit mas rrencave boll rrejten.
Shkruar nga: flet purrini | 30/11 11:35AM

hallall i koft
une mendoj qe nje gjest i ber nga nazmi bllaca eshte per tu shperblyer se e verteta e pdk po del ne shesh njerzit me kriminela ne kosov kan ber vrasje ne mbar kosoven dhe tash po i mohojn ato po kta jon ata qe e mbyten ilir konushevcin ne shqiperi ahmet krasnioqin po vet gjavit haliti eshte ai po besoj qe do te zbulohet e verteta dhe keta kriminela do te prapa grilave me nje denim te perjetshem
Shkruar nga: esati | 30/11 11:38AM

katastrofa
un dot jap nje rrefim per fshatin bellanic se si thon poplli lamshit ju xhet fija un jam deshmitar i rastit te vitit 1998 kur me urdhen te fatmir limes bashk me huligant e ti ne fshatin bellanic komuna e malisheves u mur ramiz hoxha ne fshatin bellanic dit e premte duken falur xhyman dhe u masakrua ne rrugen ekavasaris si dhe nje djal nga baja dikun 30 vjeqa u egzekutu vetem pse i kishte par huliganet e fatmir limes duke ardhur ne bellanic per te ber ni krim qnjerzor te cilet ishin ardhur rruges te pa maskuar e ne momentin qe kan hy ne fshatin bellanic kishin vnuar maskat mir po edhe ky djal nga fshati banje kishte ardhur ne bellanic per te bler naft dhe ne momentin qe e shoin huliganet e fatmir limes edhe at e egzekutoin ne menyren ma qnjerzore bashk me ramiz hoxhen i lumt nazim bllaces se kto jan te xhitha te verteta dhe kush e lexon ket rrefim le ta din qe esht e vertet dhe nese don net pyt per fshatin bellanic kto jan te verteta kta njerez meritoin hagen dhe vendin e millosheviqit se kan ba krime
Shkruar nga: ari | 30/11 11:39AM

po qafr hallai ky
kta e kan pagu mi ba kto sene se ky qe 4 vjet osht en beograt po ganija i ka bo kto pun mos mi dal en shsh qe e ka myt abedin regjen komandantin me noflen sandukan
Shkruar nga: emir | 30/11 11:54AM

vrasje me pare
vrasje me pare jon kto o vllazni ma pare te popllit me pare te gurbetqarve te shkret zotnija shum mir po kallxon se ku ka investu qeverija e kosoves,nvrasje ,nplaqka e nqisi pun tflliqta pse a ja ka ni naj her per popull tvet a ?EEEE KOSOV E MJERA TI NDOR TKUJNA JE MET
Shkruar nga: mehdiu | 30/11 12:00PM

ganija vrau abedin regjen sandukanin
ganija ka me hi ne burg per kto senne se aj vrav abedin regjen po poplise din qa osht e vertet ganija ko me shku ne dubrav e kan ma ru i burg te ri per ta a aty kon em ju kthy tanant
Shkruar nga: mili | 30/11 12:00PM

lajm i vonuar
O Nazmi Bllaca a kishe mujt me formu nji ekip per mi zhduk keta Persona nga skena Politike : Hashim Thaqi , Fatmir Limaj , Ramush Haradinaj ,Jakp Krasniqi dhe shume te tjer qe jan ish UCK se me kta kemi me met Fukara ne Kok , "ka kalu koha trimave" tash na duhen njerz te aft per Politik pa korrupcion , Une dashta me ba nji Investim nga Gjermanija me vler 1 milion , e kete te PDK mi kerkuan 10 % cash , ndaq me ja nis , dhe mandej 2 % te fitimit , dhe bashkpunusi Gjerman u terhiq . . . tash let knaqet Drenica me kete Qeveri na Gjilani kena met ne fund pusit. . .
Shkruar nga: Joni | 30/11 12:09PM

nazmi bllaca
o halla te koft o burr qe kallcove
Shkruar nga: selma | 30/11 12:16PM


nuk mujm mi harru vrasjet qe jane bere pa marr parasysh ciles parti i takojne, ne po flasim per ta si mu vra disa pula, ne kemi harruar se te vraret kane familje, kush jeni ju te vritni njerez pa deshmuar se jane UDB, a jo, nese ishin UDB, pse nuk i keni hedhur ne gjygj per tradhti, por keni marr vendime ne emer te popullit qe ju te lunani me miliona. Tash duhet nderkombtaret te zbulojne te verteten tone sespe ne kemi frike nga njeri tjetri.
Shkruar nga: une | 30/11 12:18PM

hallall more burr
osht kan koha me dal senet ne drit o vllazen shiptar
Shkruar nga: esati | 30/11 12:32PM

i paguar nga serbija
Ky njeri veq asht i paguar nga Serbija veq qe ta pengoj pavarsin e kosoves jo vetem ky po edhe edhe Salihu edhe Geci edhe per mendimin tim qe te tre e meritojn qe te vjerren ne qender te Prishtines edhe jo vetem e vejrren por edhe te grihen Po te kisha arme do te dilja ne emen te POPULLIT do ti likfidoja se kta jan tradhtar te popullit jan tradhtar te kosoves edhe jan penges e pavarsis se kosoves e cila neser do te mbroj ligjimitetin e pavarsis Ndihem shume i pa fuqishem qe spo muj te behem si Avni Rrustemi qe taa hek tradhtarin e kobit .
Shkruar nga: jeton fetahaj | 30/11 12:53PM

paj mos u gutni bre vllazen me fol
ky nazim bllaca nuk asht i mir hiq valla.veq edhe kta tjert edhe ma hiq
Shkruar nga: un jam | 30/11 01:04PM


o ganija ka vra abedin regjen komandantin sandukanin
Shkruar nga: emir | 30/11 01:07PM


une jam hasan boshtraj nga deqani une si person per mendimin tim nazmi bllacen e kisha shpall si deshmor te kombit se ky edhe si ka kry krime ka menduar se o ka kryn kto krime per te miren e kosoves por kur e ka pa se keto nuk jan per te miren e kosoves ka dal para opinit dhe i ka qit te gjitha ne sheh nazim bllaces e kish shpall hero edhe gani gecin me gjith familje edhe gani gecin
Shkruar nga: hasan | 30/11 01:08PM

tung
valla pom vjen keq prej do njerzve pa moral qe pi thojn trim se ti zotni nuk pe dishe qa osht trimi se trimi osht kur te lufton per popull e jo per individ e per pare e ky njeri pom doket nuke paskan pagu sa duhet edhe ka dal edhe kurr nuk besoj qe e thot te verteten po garant osht i paguar siq e ka qu jeten deri me tani duke u paguar ky njeri e meriton denimin ma te rend qe e gziston edhe sa i perket thaqit vazhdon te jet numer 1
Shkruar nga: sara | 30/11 01:09PM

hallall te koft o nazim bllaca
ti ishe burr tri edhe atdhetar per rrenat qe poj bohen keti populli ti dole e i qite te gjitha vrasjet se kush i ka bo e mori vesh poplli se kush ishte tradhtari i kosoves si pershembull hashim thaqi e fatmir lima e shum e shum kradhetar te tjer
Shkruar nga: qaushi | 30/11 01:14PM

RRennna jon kto
ky niri krejt qka po fool krejt po rren wola se deri qitash nuk u paraqit kuurr tash qe po e din qe i ka ardh fundi po fol per tirt qe spo e njohin hiqq rrenci
Shkruar nga: zanaa | 30/11 01:18PM


hallall tkoft bre bllac se qeshtu e qojm venin perpara e jo mi majt msheft po na myten njerzit npik te dites edhe qeverija hala asnja sun pe gjen normal se vet ata i bajn po ishalla uelexi nu koroptohet si qeverija e si pdk se me lan pdk mrena 24 me serbi na bajn edhe se din hiq qe na kan ba menojn qe mir jan tu ba
Shkruar nga: valoni | 30/11 01:18PM

eshte vetem nji fajdegji
o shqiptare ky fare bllace mesiguri eshte nji i smute psiqike qe jetone me endrra dhe kerkone para per rrenat e tina qe i ka marre paret ti bej ne dem te shtetit te kosoves dhe per qellime te dikuje private po une poi proferoi qe te shkone te mjeku{psikiatri} dhe te vazhdoi me terapi se ne syte e tije e lexova se eshte nji psikopate .....
Shkruar nga: beni | 30/11 01:23PM

E VERTETA DEL NE SHESH
Asht ni e vertet se dikush i ka vra keta njerz,deshmija e Bllaces ka diqka lidhje,por nese asht e vertet hallall i qoft
Shkruar nga: muja | 30/11 01:30PM

ktu diqka ka e qka ka ni zot e din
o njerz ktu diqka ka se edhe aj mos me pas diqka nuk ish hi qishtu kalloj se ktu o ne pytje jeta krejt qka po thot jon 90% te verteta se qashtu osht se krejt boten jon kto varjante po kerkush nuk i tregon mshefsit e veta hashim thaqi nuk ka faj se aj osht cristiano ronaldo
Shkruar nga: rama | 30/11 01:57PM

KRIMET E HASHIM THAQIT
PO DALIN ATO QKA I KA BO HASHIM THAQI FATMIR LIMAJ E JAKUP KRASNIQI kta jan kriminel duhet te burgosen dhe te denohen
Shkruar nga: fotesa | 30/11 02:01PM

hi
valla mier ka ba shum se jav ka qi nanen ktyne pisave qi e murren un qaf ni popull po ju ka ardh fundi te gjithve se edhe ky vet osht qasi pisi po jon prish se nuk kan mujt mi da paret po mier qe po e kallxon realitetin dhasht zoti te jen te fundit ata qe vriten nga njerz te till
Shkruar nga: viktima | 30/11 02:06PM

fillimi (dalja e kungullit per mbi uje)
ha qka me ba a pet te pleqt po nisna kan than si ka nejt kerkuna kungulli ne uje edhe ktynve boll jan mundu mi mshef flliqtinat po smujn gjith mi mshef edhe nisen me dal ne shesh tash kur ti marin bazat ja nisin mi tubu prej shpijav si pulat pi kaqakit veq knusin e kan pak ma zor me zan dmth z.fatmir lima
Shkruar nga: naiiii | 30/11 02:12PM

e vertet
e vertet asht se njerzit i vrajshi pa kurgjo prsidetit rugova kan ba atetat midis prishtin kush njerzt qi kan dasht me ja marr karriken e pushteti me pluma kjo asht marri per hashim thaqin edhe duhet hashim thaqi me dhan dorheqje me ni her n qofse nuk i ka duart me gjak e vllezerve t vet
Shkruar nga: e vertet | 30/11 02:15PM

njeriu qe i qiti shklluqet e thaqit KRIMINELIT ME TE MADH I CILI DREJTON QEVERINE
KY NJERI QE DJE FOLI KY NJERI A PENDU SHUM PER ATO VRASJE QE I KA BERE DHE PER HIR TE ASAJ QE KA BERE KY NJERI QE I KA NXJERR NE SHESH KRIMINELET DUHET ME LIRU ME KUSHT PAS NJE GJYKIMI TE TIJ EDHE SA ME SHPEJT ME I ARRESTU PREJ NUMRIT 1 DERI NE FUND KTA QE JAN NE QEVERI EDHE ATA QE NUK JAN NE QEVERI POR JANE TE INKUADRUAR INDIREKT NE KETO VRASJE SE BOLL MA ME HAJNA NE QEVERI E ME KRIMINEL "E KETYRE QE PO THOJN NUK JAN TE VERTETA SE 100 PERQIND JAN ME PDK PO KTA NUK JA DOJN TE MIREN VENDIT VET SE QKA PO DO FAKTE ME TE MIRA SE KETO PO KTA JAN VET SI ATA QE I KAN VRAR NJEREZIT ME TE MIRE TE VENDIT PO JAN MUNDU ME VRA EDHE PRESIDENTIN DR.IBRAHIM RUGOOVA PO ATY MA NGADAL TUNG
Shkruar nga: driloni | 30/11 02:35PM

GJILANASI CH
Sdi o vllazni qka osht ka bohet se pari neve mergimtarve na lan onash per qdo aspekt kur ke puna mi dal TDHEUT ZOT ken mergata MORALISHT ME GJAK E LAN TOKEN DHE ME BUK E MBAJTEN LART KOKEN E MOTRAVE DHE VLLAZRIVE NE PER SHTETET PER RRETH KOSOVE,MOS E QUNI MUJIN E MERGATES MUJI BUDALLVE SE EDHT MAI SHEJT SE MUJI I HAGJIT JAM FETER POR MOS ME KAN MERGATA AS NJI ARTERIE E ZEMRES NUK EC SKEM KUJU QOJM SKENI KUNA QONI JEM NJI GJAK DHE NJI KOMB MEKATI I MADH EAHT KUR TE MIRAT PO KTHEHEN MET KEQ ZOTI NA RUJT e tash politikanat tan na poju zbulohen kembet e GJARPINJEVE GJAKPIRĖS ishalla del ne drit qdo vrasje se kush esht vet prind SIQ JAM EDHE UNĖ MEJ LON FMIT PA PRIN VETEM PER INTERES PERSONAL ZOTI KA FUQIN E MADHE EDHE JAU DJEGT SHPIRTIN ATYRE QE POJ BOJN KETO MARRINA.NUK PO DU MEJU LODH TU LEZU VEQ KANUNI LEKES PER SHIPTAR OSHT E DIKUSH POM DOKET NUK KA ME EC ME JEEP TE ZI MOOOOOO ZOTI NA RUJT PREJ TE KEQES DHE NGA TE PA MORALSHMIT OJU MOTRA E O JU VLLEZER SHQIPTAR ZOTI E BEKOFT KOSOVEN JU DUA DHE DUENI NJERI TJETRIN RRESPEKT NE MES NESH O VLLAZNI.....
Shkruar nga: GJILANASI | 30/11 02:38PM

besoni fajdegjis
pse more popull i merrni senet meniher kur ky njeri asht fajdegji eshte ne borgj dej ne fyte ky asht i pagun prej ademit e ganis po une e kam kojshi kit nazmin ky asht dallevergjija ma i madh ne katun gjith me dallaveree u merr ky shpesh ne serbi jeton o njerz a se shihni si serbija synon gjith me na shkatrru ku i kemi njerzt ma te forte aty investon pare
Shkruar nga: kena | 30/11 02:44PM

tung
Po ku asht ky popull qe ende po flen e nuk dalin para qeveris atje mos mi lan kriminelat ne karrik deri kur do mi dal gjumi kti populli populli ika fajet qi i lejon kriminelat ne qeveri.
Shkruar nga: Shqiptar | 30/11 03:19PM

turp
i pava gjith komentet po nuk di qfar te them po veq turp turp i madh per popullin ton se per ken kemi votuar turp i madh o ky e besoj qe drejtsi te punoj si duhet
Shkruar nga: pejoni | 30/11 03:00PM

mos fol ksi fjalve o trim
o prishtinali po ma serb koke vet ti se mu kon shiptar nuk fol asi fjalve e tahir zema u kon hero po nuk ja ka dit populli e ti paraqitu me emer te vertet e jo veq nik kur fol asi fjalve paraqitu nkofsh burr e se stutesh hajt
Shkruar nga: pejoni | 30/11 03:05PM

leci
ktu gjera qi po thuhen jan rrena te kulluara para zgjedhjeve po me vjen keq o popull si esht e mundur te ket ksi shkrime kunder pdk dhe drenices heroike se po te mos ishin ata do te kishum serbin mbrenda e sa per azem sylen e njoh personalisht qfar njeri asht ja ka fillu ai heret ta luftoi serbin kur shum te tjer thurrshin keng per titon e jugosllavin prandaj ju lutem mos i ndani popllin ne krahina e qytete
Shkruar nga: kosova | 30/11 03:20PM

e verteta
nuk mund te jet genjesghter dikush i ka vra ata njerz-nje fjal popullore thot se gjaku nuk humb dikur del e verteta ne shesh-ka ardh koha te zbulohen njerzit qe i vran te gjith kan dyshu qe kta njerz i ka vra pdk po tash doli i verteta qe pushtetin e moren me vrasje
Shkruar nga: cali | 30/11 03:27PM

bravo
hallall te koft veq ish kon mir me dal ne shesh edhe krimet e ramushit e krejt kriminelve hajnave qe po e qeverisin shtetin ton eshte turp kush po e qeveris shtetin me te ri ne bote
Shkruar nga: une mi | 30/11 03:50PM

tradhtia
xhavit haliti dhe azem syla si dhe hashim thaqi perveq vrasjeve te pasluftes jane pergjegjes edhe per vrasjet e njezeve me eminent te Uēk-es dhe politikes ne lufte.keta te dy per qellime te errta karrieriste kan eleminuar: zahir pajazitin hakif zejnullahun edmond hoxhen ilir konushefcin ata duke e pare veten te rrezikuar nga njerzit qe nisen luften,i eleminuan ata gjate luftes,dhe duke shpallur veten prijs te luftes dhe duke shpallur komandant legjendar adem jasharin i cili me te vertet nuk ishte komandant askund,pas figures te te cilit ende tentojn te fshihen,duke minimizuar figurat me te medha te qindvjeqarit te fundit,duke qitur njerzit ne prit dhe duke vrar pas shpine. shtyrja e nait hasanit te flet perkunder te vertetes nga ta,edhepse ishte bashkpuntori me i afert i zahirit dhe hakifit ,qet ne pah tendencen per te ngritur pseudofiguren e adem jasharit dhe per tu fshehur pas tij.dhe per ti minimizuar figurat me te medha te kohes qe nisen luften ēlirimtare . nese ky psudoshtet nuk i burgos dhe nuk ju jep denimin e merituar krimineleve qe gjate tere luftes vran njerzit ma trima vetem per te mbetur vet me te medhenj,denumi do tu vjen nga dora e populli
Shkruar nga: prishtina | 30/11 03:56PM

deqani
hallall o burr veq mos u lig veq ishalla osht sahipo ty masmrami tkisha vjerr edhe me shok
Shkruar nga: rrusta | 30/11 03:59PM


kjo osht krejt e vertet qe pse tju tregoj renicakve se kta kurr nuk kan qef mu marr me realitet a muni me spjegu ju qe per nje person qe e permeni nazmi bllaca qe e kan egzekutu askush nuk din asgje per to qe 9 vite thon se e kan pa me poliic serb po aj osht kan nje njeri shum i moralshum edhe i ndershum parameno njeri i zhdukur qe nuk din kush per to ku osht qka ka ndodh me fatin e ti del nazmi bllaca edhe tregon qe e kan egzekutu aj nfakt osht kan njeri i ldk marri per ato krime
Shkruar nga: genci | 30/11 04:02PM

Ja fort trim ,ja krejt budall
hahah qyky nazmi bllaca ja osht fort trim ja krejt budall ky te koka kriminel i pares klas veq prej amaterav koka edhe ky si krejt kta tjert qe jon si hashim thaqi .jakup krasniqi ,xhavit halili po nejse fatmir limaj osht burrr a ktyne tjerve nenen pidh jav kisha qi maqin mishit i kisha shti krejt i kisha bluuu
Shkruar nga: bajgoraaaaaaa | 30/11 04:02PM


kjo osht krejt e vertet qe pse tju tregoj renicakve se kta kurr nuk kan qef mu marr me realitet a muni me spjegu ju qe per nje person qe e permeni nazmi bllaca qe e kan egzekutu askush nuk din asgje per to qe 9 vite thon se e kan pa me poliic serb po aj osht kan nje njeri shum i moralshum edhe i ndershum parameno njeri i zhdukur qe nuk din kush per to ku osht qka ka ndodh me fatin e ti del nazmi bllaca edhe tregon qe e kan egzekutu aj nfakt osht kan njeri i ldk marri per ato krime
Shkruar nga: genci | 30/11 04:04PM


kjo osht krejt e vertet qe pse tju tregoj renicakve se kta kurr nuk kan qef mu marr me realitet a muni me spjegu ju qe per nje person qe e permeni nazmi bllaca qe e kan egzekutu askush nuk din asgje per to qe 9 vite thon se e kan pa me poliic serb po aj osht kan nje njeri shum i moralshum edhe i ndershum parameno njeri i zhdukur qe nuk din kush per to ku osht qka ka ndodh me fatin e ti del nazmi bllaca edhe tregon qe e kan egzekutu aj nfakt osht kan njeri i ldk marri per ato krime
Shkruar nga: genci | 30/11 04:05PM

mare ju qoftttttttttttttttt
spo ju vjen mare bre qe krejt ket gjak e qut posht edhe ata qe kan luftu me shpirt e ne fund e kan humb veten. familjet te dashurit e tyre e ju ne ksi marina mireni e sju vjen turp se boll na ka ba shkau e ju tash kshtu qe kur skem lire po e keni per gjepa te juj e mbyteni njerez te pafajshem vetem se jan te aft e jan ne poste te nalta po ket e keni vetem se mos te behet kush ma nelt se ju mos meju nzan vendin turp per ty e i thu vetit shqiptar.
Shkruar nga: besa | 30/11 04:06PM

mafijash
bravo shum mir ki vepru qashtu osht bravo krej qa ki thon kurgjo nuk mohohet se te kom vezhg gjat gjith kohes bravo nuk ka rena ktu
Shkruar nga: naser | 30/11 04:09PM

titulli po dihet mo
sosht far burri ky far nazmiu po mir qe e ka tregu se kush mshifet pas kti krimi qe kan ndodh ne periudhen 1999 e deri 2007.e tash pe dim se kush e udheeheq shtetin e kosoves
Shkruar nga: edmond | 30/11 04:38PM

o popull ska sen prej kty typi se vetem shpyfje
nuk po muj ta kuptoj keta thnje te kty njeryt te pa nderxhexhshem qe genjen para opinjonev po si se pasmi dit e se pasmi njoh ket njeri aq te menqur per ta ber nje kryetar jo te kosoves po te amerikes se ki qenka imenqur prej budallve hajkuku qa po presim i lus popullin shqiptar edhe pse skam lidhje ne politik qe mos ti besojn kty se ky qenka i smur psiqikisht besoj se nje njeri si ky qe po thot kta fjal njeriu i menqur se vret njerin po mamir me qu ne psikiatri se ki pom doket frik paska dal prej spitalit nernopsikiatrik marre me qu posht xhakin e deshmorve qe kan dhan jeten per lirimin e kosoves marre sdi si mun te perballohen familjet e deshmorve me kta shpifje te kety rren e kullune tung cimi
Shkruar nga: pa koment per ket person | 30/11 04:50PM

Nazi boy Razz
Ooooo Glladiator bre.. Terminator a qka dush thuj. Qashtu duhet bre se ti i dekt se i dekt bile kallzo krejt qa ke bo.. mos dek palidhje mos me dit njerzit kush je kan. Ty duhet me ta bo ni ven t mir nburg t lipjanit masi edhe shpin e ki qaty edhe me rrnu si BEG po n burg veq. Se me pas dit qi vran gjin pa t kisha pagu me vra hashim thaqin se kisha lan Very Happy.. hallall t koft se kejt rambo koke!
Shkruar nga: Idrizi | 30/11 05:09PM

ekam dit qe kumbulli nuk ecen gjith mon mi uj
pershendetje te gjithve nje du te jav them veten ksi trimash i duhen Kosoves tash per te ecur per para i lumt Nazim burrit per deklaratat e bera dhe krejt keto duhet te jen te verteta qka aj ka deklaruar pse edhe mua si ushtar i ushtris qlirimtare te kosoves pas lufte i kam menduar po te njejtit njerez qka jan permendur ne ato deklarata qe po kryej krime ne kosov dhe besomni qe po qata njerez qenkan at po mir sa i perket te pa ndehurit Nazim po tme kishte vrar dike ne familje po nisem prej vehtes do ja kisha falur vrasjen pse ja kisha falur duhet te mendosh pak!! por kujt nuk doja kisha fal kurr si psh ati birit qenit Azem syles dhe tjerve se ata le qe nuk jan ngi me vrasje por as qe ishin ngi hala po mir un e konsideroj nazm burrin nje qka ja do te miren kosoves e mos u ngutni me fol se kur ju jeni kunder ketyre deklaratave ateher as ju nuk ja doni te miren kosoves kjo nuk ka te bej me qeshtje politike por kjo esht kon e ditne qe dikur do dalin sendet ne drit ka ardh koha skem qka te presim me se boll kan vrar krejt intelektualet e kosoves qka sot i kishin kontribuar kosoves i vran e ka qen mjerim i madh per ne dhe humbje shum e madhe azem syla dhe disa te tjer duhet te dalin para popullit dhe te thon qe nr vet po hym ne nje maqin te misit per grirje dhe mos me flliq gjykata me ata njerez me se boll ju faleminderit isha ndoshta pak sa i mllefosur por me besoni se njerezit qe ata kan vrar dha kan desht ti vrasin ka qen katastrofale per nev te gjithve pershendetje
Shkruar nga: Qerimi | 30/11 05:59PM

Mos besoni shum
MOS BESONI SE NUK I DIHET HALA JENA TUJ RRIT FEMIJ TE SHKIVE QE NA I KAN NDRRUE E NDOSHTA KY ESHT NJI PREJ TYRE SE NUK BESOJ QE UQK KA BER KESI MARRESI NUK BESOJ ANDAJ MOS FOLNI PARA KOHE KETO PUN I VERTETON DREJTSIA E NESE JET DREJTESI TEK NE ATHER PSE NUK SHKOJSHI NE KRIMINALISTIK PER ZBULIME TE RASTEVE SE TE GJITH JENA TE INTERESUAR PE ZBULIMIN E RASTEVE QE KA SHUM NE KOSOV TUNG NGA PJESTARI I UQK
Shkruar nga: Medi | 01/12 01:08AM

thmit e shkive na udheheqin
thmit e shkive po na udheheqin dhe po shpallen hero shoku zylo
Shkruar nga: luli | 01/12 01:33AM

Serbet erdhen ne kosov perseri
e morra ket titull per mi gezu keta shqipfolsa qe folin kunder te madhit Azem Syles me shok.paguani sa te doni kesi njerz te lig se kama e krimineleve nuk kah mu kthy ne Kosov kurr edhe pse ate e keni shum ne gjak. si Gani Geci me Adem Salihun keta tradhtar te kombit. Mos besoni shum hahaha po ky njeri eshte pjell e serbis nuk kah nevoj me kqyr une ju garatoj se ky njeri ose eshte i qmendur ose eshte i paguar nga serbijs e nga shqipfolsat per me perqa popullin shqiptar.mu nuk me han per LDK.per PDK. etj une merzitem kur i shof qe folin kundra UCK-se keta pisa keta bir serbi.jan mesu keta te shkretit me jav ... familjen shkau e nuk mujn me vepru ndryshe kqyrin me i pru apet qetniket ketu. e pate edhe ju vet pisin e pisave Adem Salihun pram dul edhe tha te prishet qeverija.ky bir serbi e kah ber per me injollos luften e drejt te UCK-se per karrike se ase nje nuk fakt nuk qellon. Rrofte Azem Syla me Shok Rrofshin ish Ushtaret e UCK-se Posht tradharet e kombit
Shkruar nga: Bujari | 01/12 01:38AM

thmi te maxhupeve
kryetari i kuvendit -drenice, kryetari i qeverise-drenice, krytari i policise-drenice, kryetari i FSK-drenice, kryetari i sherbimit sekret-drenice, kryetari i SHIKU-drenice, dicka nuk eshte ne rregull 95% e luftes jashte drenice, Rugova shpiun, Ramushi shpiun,vec ata qe vin prej drenice tmire ketu dicka po tingellon poshtersi dhe dicka qe vec plumbi e lane o maxhup.
Shkruar nga: thmit e kujt | 01/12 01:43AM

everteta doli shesh
nazim bllac esht duke treguae teverteten sedikush ivra gjemal mustafen kamandatin ekaradakut rashit mustafen eshum politkaj te LDKS po diet qe thaqi emurr poshtetin me pluba ejo me merit nazmi bllaca duet tejet ne liri eshte i pafajshem jeto nazim bllaca bravooo qoft se dole ne shesh para opinjonit paska shkije ede ne kosov e nuk jan ka e dij populli se qfar kkriminel jan ne qeverisje ton
Shkruar nga: gjemi | 01/12 01:55AM

hallall
une e respektoj karakterin ton ti je kallxu kogja nifar burri mo me emra se len pasoja marapa edhe pse von edhe pse pjesmarrs ne vrasje ne niar mnyre je kallxu atdhetar ni njeri qe e ka interesim me prish nje klan qe ndoshta kosoves ju kish dasht edhe 40 vjet edhe a kish mujt me mrri deri ktu a jo hallall o njeri per mu e ke boni gjest te mir per kit kosov te shkreten kosov
Shkruar nga: arijani | 01/12 01:57AM

populli shqiptar
populli shqiptar don qi nanen edhe ju qe po shkruni ini shqiptar edhe un jam
Shkruar nga: fatmir | 01/12 02:01AM

kosova
o kulova qyrini more qa kini bo more i kini vra njerzit me shkoll e kini met ju azem qeni njeri i poshter e kini vra tahr zemen e fajsojshi bedri krasniqin e verteta del mpuq azem syla me njo 50 vjet burg hahahahha
Shkruar nga: muj | 01/12 02:55AM

MARRIJA E SHEKULLIT PER UDHEHEQESIN
une tham se kjo emire ka ndodh rastesisht ,e dijm nga shume te thena se kur hajnat smujn me i nda paret viriten mes veti edhe keta skan mujt me marr te gjith njejt para edhe ne saje te ksaj doli en shesh e verteta e hidhur po evertet shume evertet se ata njerz i mbyti dikush e ai dikush eshte .Shoku Hashim te erdhi momenti me dal para popullit si duket posdi a ke me dite me u shpreh se ti edhe per gjana te mria ski shprehje se lene ma atsh ka me te met fjala ne fyt ski me dit kah me ja majt besa.
Shkruar nga: hasa | 01/12 02:58AM

shala
e more azem syla ty tu thashin krat na ki vra njerzit e menqur eee PDK I ka vra keta per me hyp se mos me i pa vra qeta skish mujt me mar qeverin e more edhe ibrahim rugoven kini dasht me vra ama aty gani geci e skini mujt me vra bre kulova edhe ev nazmi bllaca ty sta kisha jep as ni vjet burg se e ki zbulu vrasesit i ki ndimu shtetit qeshtu na mundemi me harrit diqka tuj tregu se mos me pas tregu i kishin vra tjeret ej azem syla mpuqa ski qka bon
Shkruar nga: edonisi | 01/12 03:05AM

kosova e shkret
o popull i qorruar po pa dal hiq ky kriminelketo pun jan ditse gjavit haliti hashimini fatmir limoshi e kupa e shum e shum te tjer jan vrases
Shkruar nga: gjaviti | 01/12 04:01AM

tung
erdhi dita e bardhe per kosov hallal tkoft bllac ti se meriton as ni dit burg beson po ata qe tkan shti me bo qe to sende se ti jo ski faj veq ishalla dalin te tjer ne list qe ka jep urdhna per me vrrar “njerrz.. e ty hallal edhe ni herre e ishalla nuk denohesh,, peja
Shkruar nga: dino | 01/12 04:35AM

koka
Nazmi bllaca nuk eshte asgje tjeter vetem nje psikopat nje njeri u manipuluar nga adem salihu dhe gani geci qe nje dite do te japin llogari per kete gjendje te kryjuar dhe per manipulim te publikut te gjere ne kosov
Shkruar nga: koka | 01/12 05:24AM

ngoni
o kurkush skucon me dal ne publik e me i than dikunja qe ki vra njerz pa u kan i sigurt se per ndryshe ta bajn si qatynve qe ja paskan ba ishalla gjykata nuk korruptohet e shkon deri ne fun .te mjert na qfar qeverie kemi kriminelat me na udheheq
Shkruar nga: rambo I | 01/12 06:16AM

pendimi esht gjysma e fajit
SIKUR zotin qe e dim se esht ashtu ekemi dit se keta jon gjakatar, por kemi prit se jemi frigue se keta u kapen per U:C:K dhe familjen Jashari. haram u koft buka qe ua kemi dhen haram te hollat qe u kemi dhen ne emer ;VENDLINDJA THRRET:nese egziston nji qmim MEDALJE TRIMERIE KET E MERITOJN VLLEZRIT GECI keta jon trima shqiptar duhet mar shmbull krejt shqptaret dhe historia ka me i radhit : SKENDERBEU, hasan prishtina azem bejta jasharet sali berisha vllezrit geci.... etjOOOOO mos ja u japni voten ketyre shtazve keta jonn QAKOJ keta edhe gjat luftes vetem parat i kan rrembye kan dhunuar femra shqiptarve fukarat kan luftue ky thaqi hala nuk din me fol shqip turp turp naboni hormue me habition disa te vet qujtur intelektual se e perkrahin sidomos psh milazim krasniqi por vetem se ika ofrue djalit te ti nji rrog . nji gjr mundet e e pshtue THAQIN : te dal e te thot: po UNE E KOM VRA AHMET KRASNIQIN TAHIR ZEMEN VLLAUN E RAMUSHIT ..............e te lajmrohet te gjygji i kosoves pikrisht te nekibe kelmendi e te futen ne burg e mos te e mer ne qaf krejt drenicen
Shkruar nga: shaljani nga | 01/12 06:21AM

e vertete
po ky me siguri ka qene fajdegji e i poshter nese i ka bo qato pune. e nese ka jetu ne serbi normal se edhe kta tjeret kan punu me dirigjim nga serbi (thaqi, gjaviti,limaj),e shume te tjere.po masi populli sqohet mi qit ne konop me jau qi motrat e nanat edhe kti spiunit qe ka vra shqipetar. se u frigu qe pe mbysin edhe kta se as ky kurr skish tregu.genti
Shkruar nga: lali | 01/12 06:49AM

ISH PJESTAR I UQK-sė
KJO QKA PO BAHET ME KET PSIKOPAT GARANT E KA PREGDITUR DIKUSH MIR E KA TRAJNU QE DISA KOH KY NJERI QE RRIN NEPER BEOGRAD MIR E KAN TRAJNU PER ME NAJ KAJT NANEN NEVE NE KET KOH BASH KUR KOSOVA KA NEVOJ PER NDIHM NGA SHTETET TJERA QOHET KY PSIKOPAT NJE DIT PARA SE TJA FILLON GJYKAT EDHE JEP KESI LAJME NUK JAM KUNDRA ASNJE PARTI PO ASHT KAN DASHT MA HERET TE DALIN NE SHESH OSE PAS PERFUNDIMIT TE GJYKATES PO E VERTETA DO TE DEL NE SHESH EDHE DO TI PAGUAJN SHUM SHTREJT NE QOFT SE I KAN BER SE GJAKU NUK HUMB KURR ME RESPEKT ISH PJESTAR I UQK-sė.
Shkruar nga: ARSIM | 01/12 06:54AM


ky far bllaca esht i paguar nga sigurimi serb dhe bashkpuntoret e ti adem salihaj edhe geci ku ky i fundit ne kohen e luftes ishte naten musafir i stacionit te policis serbe ne skenderai ku raportonte kundro uqk
Shkruar nga: kosova | 01/12 08:01AM

s ka me derdh ma gjak se koti
pamarrparasysh kush qka ka ba duhet te denohet ,se ktu shume kush ka gisht veq dhashte Zoti e te dalin te gjithe vrasesit ne shesh per te gjitha viktimat pamarreparasysh se cili eshte kryesi i vepres sepse secili ka dasht te mbizoteroj tjetrin thua se Kosovaret jan me 20 a 30 milion banore e te behet shfarosje mes veti.po si duket shkiet e paskan "mbajt gjall"popullin tone edhe pse e dijme si se kta tonet paskan pas me u farrue moti n mes veti veq le ta dijn qe atij qe s i ndihmon vetvetes nuk i ndihmo askush s ka koment s mbahet kombi me kriminel n mes nesh
Shkruar nga: e zhgenjyera | 01/12 08:19AM

turpi i botes
ESHTE E PA BESUSHME TE SHOHESHE SE SI SHQIPTARET DIN TE JEN TE TILL........KY NJERI N.BLLACA MUNDE TE JETE QFARE DO TJETER POR JO I PENDUAR. DHE NE KETE TOTALISHTE JANE TE PERZIER SERBET E MEDET QE KEMI NJERZ SI VLEZRIT GECAJ QE PER PARA SHESIN VENDIN..........
Shkruar nga: eldina | 01/12 08:28AM

rren
oo kti u desht edhe djepin qe e ka lind me ja djeg po njeri ma i poshter qe egziston o nazim bllaca kti zemren me dor teme ja kisha nxjerr
Shkruar nga: taulant | 01/12 08:31AM

E Vertet
pershendetje keto qe i tha nazim bllaca keto jan te verteta pra nazim bllaca eshte penduar per ate qe ka ber dhe krimi i organizuar ne kosov duhet te hiqet prandaj edhe thaqi duhet te hiqet nga posti qe ka bravo o nazim bllaca bravo ky krim nga njerezit e shikut eshte ber kunder gjdo gjeje prandaj te gjith ata duhet te arrestohen duke e len anash nazim bllacen ju flm
Shkruar nga: Qendrim Hadergjonaj | 01/12 09:08AM

shqipe
dul duqi kosoves ju vran shum njerz ku gjaku nuk po hup dhe po del ne shesh duhet krejt populli i kosoves mu qu e mej gjyku gjyku kta njer qi kan vra
Shkruar nga: bica | 02/12 08:21PM

Kriminelat e popullit te vet
gjithmon drenica e ka tradhtuar kosoven duke filluar prej azem bejtes.meniher pas lufte ne skenderaj krimineli sami lushtaku i ka ushtruar grupin e kriminelave dhe ka than qe ne gjdo komun do ti qoj nga 10 veta dhe do ti zhduki njerzt e menqur dhe perparimtar.Njerezit si shpresim uka e azem syla e kan tradhtuar popullin e nazim bllaca nuk ka ka te shkoj pa tregu se vet e eliminojn por postin qe ka thaqi duhet ta qesim posht te gjith populli
Shkruar nga: X Personi | 01/12 09:34AM

Kriminelat
o popull qonu ne kom se nuk ban nana mo ibrahim rugov po ishalla as hashim muta nuk bon se krejt imazhi i kosoves osht ka bjen prej thaqit e nazim bllaca duhet ta tregoj te verteten e gani gecit hallall i koft se o dasht heret me fol ku osht kon aj nazim bllaca prej 2003 aa qonu o popull mos e leni kosoven me ra posht vlla ne paq njeriun e keq mos ja qit voten po qitja ati qe e meriton sepse kshtu thot dukagjini
Shkruar nga: I panjohuri | 01/12 09:41AM

rrofsh sa malet e kosoves o trim
krejt e verteta duhet me dal ne shesh per ata vrases siq jan kto te parlamentit me se shumti xhavit haliti qe e ka zan at karrik ne parlament se ai so per parlament po per mi rrujt lopt po edhe lopt frigohen prej ti se i pret kur te munet shkruar nga rroni me 1 dhjetor ora 18- 10
Shkruar nga: rron jashari | 01/12 11:11AM

dote del gjdo e vertet
nqoft se jan te verteta kto deklarata te NAZMI BLLACES ate her dot dalin te gjith te implikuarit para drejtesis megjith se per momentin ne kosov nuk ekziston drejtesia fare ket edin edhe para shkolloret. sai perket rastit te vrasjeve kuptohet se vet natyra nuk i lejon qe te humb gjaku i as kujt pamar para sysh se qka kan qen kta njerez.PATI
Shkruar nga: pati | 01/12 11:20AM

Rroft Gani Gecaj
BooLL kenii vjedh boLL kenii myt boLL mo me vrasje boLL mo me Gjak derdhje o t'pa Shpirt. Mu m'vjenn Keq qe nje njeri Si Dr.Ibrahim Rugova ėshte n'histori t'Kosoves turp duhet me ju ardh o juu poLitikana t'sodit
Shkruar nga: Tr1mmchee | 01/12 11:55AM

Mos ju besoni agjentve te bijas
Pershendetje kam kryer kriminalistiken ne vien jam specialist i kriminalistikes po ku kisha lute mos ju besoni njerzve qe sherbejn per sherbime serbe mos bini pre e provokimeve te serbve se Ministraija e berndshe serbe ka paralajmru pra nje muaj per trazira ne Kosove dhe ja po shifet plani ndersa sipas ligjit Gani Geci dhe Adem Salihaj duhet te shkojn ne burg sepse kan marre njerz ne pytje privatisht pa autorizim Gjygjsor lu lutem ruane durimin se ju qe shani pa lidhje edhe ne lufte besoj se keni punu per pushtetin serb
Shkruar nga: adriani | 01/12 12:52PM

Shum interesant pohimi ``Bllaca''
Mendoi se ky rast duhet te shiqohet me seriozitet nga gjykta. Une mendoi se ka mundesi me qen e vertet, po ka mundesi me qen ndonje interes i huaj per destabilizim. Une i lexova disa mendime te ngutshme te shum personave qe kishin shkru. Ti presim gjykatat te japin mendimin e vet e pastaj mund te komentojm edhe do te ishte mir ta merr denimin e meritum cildo qe do te ishte i perzir ne kete krim pa marr pasrasysh a eshte kryetar apo kryeminister, apo imam, apo prift. Sinqerusht I. Thaqi
Shkruar nga: Thaqi | 01/12 12:59PM

nazimi rrenc hajn
o nazim po ti je rrenci ma i madh ku ke bizismen ju ke flug mej marr pare lej ti kto se ti je rrenci hajni ti je i paguar nga beogradi ti je hajn
Shkruar nga: sadiku | 01/12 01:02PM

juristi
lidhur me deklaratat e bllaces smund te pajtohem se vet fakti tregojn se jan politike bash ne momentin kur kosoves i duhet qetsia ka informacione qe bllaca kohen e fundit ka qendruar ne serbi/pse bllaca ka dal mu para qeveris se kosoves ju pyes juve perkrasve te bllaces a ka ndodh kund ne bote ksi rastidhe a esht normal sellja e tij -prs pergjegjje
Shkruar nga: BAKI | 01/12 01:05PM

kujdes nga koppilat serb
kisha nje lutje per ata qe e ndien veten Shiptar qe mos te bejn sharje ofendime lidhur me rastin bllaca sepse ato qe thot aji jan trillime te gani gecit dhe adem salihajtdhe jam i bindur se keta punojn per sherbimin e bijas po nejse mos harroni se ketu jan duke shkruar edhe njerz de punojn per serbin shum leht esht me dit kush jan ata ne fjalor dallohen
Shkruar nga: cia | 01/12 01:14PM

Bllaca ka punu ne SHIK kuptohet ka vra me pare
Nuk eshte e nevojshem te krijohet ndasi partiake se dhe ne pdk ka njerze re mire. Krimineli si ne ldk si ne pdk duhet te denohet. Shihet qe ky Bllaca eshte kan SHIk ka vra njerze me pare, kur nuk jan kan paguar vrasjet qe i ka kry, ai ka fillu i qit ne ledin te gjithe. Njerzit e SHIK kan vra njerze te pafajshem, kryesishte te LDK se
Shkruar nga: rokii | 01/12 01:41PM

gjaku nuk hup
me ne fund dul e verteta ne shesh shpresoj qe te denohen si e meritojn te gjith jo vetem disa
Shkruar nga: bujar | 01/12 01:41PM

nazim bllaca
ku je bre o nazim leshi buurri qe ishe kan more shpiuni i kosoves i ki vra njerzet per pare bre laper i marrum me ata te tjeret shkoni ne rrot ti o nazim e krejt te tjeret
Shkruar nga: hajdar | 01/12 02:26PM

bravo
Bravo te qoft o trim i kosoves kte qe ke thane ke treguar realitetin se kta ne pozite kan ardhe duke i likfiduar njerer te menqur qe i kishte kosova per me mujte me fitu per xhepin e vet hallall zoti te beft o Nazmi ti je hero te lumte ne kohen e duhur ke dal me fol para opinionot
Shkruar nga: nisi | 01/12 02:46PM

n

Shkruar nga: a | 05/12 08:50AM

shkijet e shkaut komentojn per UCK-ne
oh bir Serbi me keta bir kurva qe folin per ish ushtaret e komandantet e UCK-se ku e keni marr te drejten me fol ju bre familjen juve.po ky mut dul se kishte qen 2 vite ne serbi po nesje keta qe e perkrahin baballaert i kan ne serbi e nuk mujn me dal kundra baballaerve te tyre se shkau jav kah lan nanat e motart e grat Barsa. e qujn trim tradhtarin. bile shpesh them pse Azem Syla me shok kah luftu kah pase vyt keta muta qe e perkahin tradhtarin ose te krisurin ne koke siq e quajti edhe vet avokati i tina. disa thojn ne kohen e duher e verte se Serbija kah then ne kohen kur Kosova ballafaqohen ne gjygj te hages eshte koha e duher qe ta perqan popullin ky i krisur ose bith pagues.
Shkruar nga: i_embeli_ch1@hotmail.com | 01/12 03:46PM

E VERTETA HER DO KUR DEL
PO KU JENI ORE POPELL SHQIPTAR MOS FLENE PO ZGJOHUNI SA NUK U BA SHUM VON UNE JETOJ QE SA VITE NE GJERMANI E KAM NDIHMUE LUFTEN FINANCIRISHT KAM INVESTUE SHUM PER LUFTEN NE KOSOV E TASH ME ATO PARE QE I KEMI PAGUE NE ATDHETART PO NA VRAJ NEVE POPULLIN MOS HARRONI SE ARMIKUN KRYESOR E KA KOSOVA PDK THAQI FATMIR LIMA XHAVIT HALITI E SHUM DO ANTAR TJER TE PDK JAN KTA QE KOSOVE NE LUFT E PAS LUFTE KAN VRA KA DHUNUE KTA JAN KUMONISTA PDK RRJEDH NA NJI PARTI ILEGALE LEVIZJA LENINISTE KTA JAN ATA QE KOSOVE NUK E LAJN ME HEC PERPARA PRANDAJ KENI KUJDES ORE POPULL KUJNA PO JA JEPNI VOTEN VDEKJE FASHSTI PDK LEVIZJA LENINISTE
Shkruar nga: BINI HAMBUR | 01/12 03:56PM

Po ktu paska ma shpiuna se qeky shpiuni i serbis
OOO more burra ju qe kuptoni se ju qa skuptoni se dini se qkaa a mu kan shqiptar e qka a mu kan shkaa po ju ktuuu do qe keni shkruu ishi ma zi se bllaca po aj vjen nga beogradi pas 3 viteve dhe po shifni edhe vet qe polot do shqiptar qohen e flasin kunder luftes qe na kan pru ne ket koh ku tash vendosim vet per veten po jan met edhe disa shqiptar qe kan bashk punu meee shkie qe edhe bashk punojn edhe qe qka folin se jan te pagun nga beogradiiii po shifet se ne kosov po egzistojkan shum shpiuna ............
Shkruar nga: Kosovari | 01/12 04:52PM

of per ne!
O shqiptar te dashur, kini kujdes e kullone trurin! Mos paragjykoni pa i kuptuar gjerat, se armiku i vetvetes jeni me keto paragjykime.Jemi nje popull qe ngutemi dhe lavdata i japim armikut e jo mikut Kujdes se si Drenica si LLapi e Dugagjini jemi gjake shqiptari! Inshalla na fal perendia nga mekatet qe i njollosim te pafajshmit e sa me pare triumfoft drejtesia !
Shkruar nga: virtytja | 01/12 05:00PM

of per ne!
O shqiptar te dashur, kini kujdes e kullone trurin! Mos paragjykoni pa i kuptuar gjerat, se armiku i vetvetes jeni me keto paragjykime.Jemi nje popull qe ngutemi dhe lavdata i japim armikut e jo mikut Kujdes se si Drenica si LLapi e Dugagjini jemi gjake shqiptari! Inshalla na fal perendia nga mekatet qe i njollosim te pafajshmit e sa me pare triumfoft drejtesia !
Shkruar nga: virtytja | 01/12 05:00PM

vetum e verteta i duhet popullit
Pamar parasysh se nga cila parti asht kreminelin duhet me qite para drejtsise me ket populli duhet te vedisohet e mos te rrin duar kryq po ta ngritin zerin dhe te vedisohet se kujna po ja japin voten e Nazmi Bllaca per menndimin tim e konsideroj neje terim te madh se kjo ashte ndihma me e madhe qe jep vendit te vet ne aspektin e lajmit qe ka mar guximin ta tregoj te verteten si per vete por edhe per ata qe xhenden te perefshir ne ket nexharje traxhike.SHkruan Hajrizi nga Brühli Xhermonis 02 12.09
Shkruar nga: Hajriizi | 01/12 05:04PM

hajmedet hajmedet per shpijen e dem ahmetit
nje pershendetje kriminelit qe ka vra njerez te pafajshem,por prap se prap e pershendes me ni simpati te veqant qe pati zemer ti zbuloj shoket e tij kriminel para opinionit boteror
Shkruar nga: timi | 01/12 05:28PM

hajmedet hajmedet per shpijen e dem ahmetit
nje pershendetje kriminelit qe ka vra njerez te pafajshem,por prap se prap e pershendes me ni simpati te veqant qe pati zemer ti zbuloj shoket e tij kriminel para opinionit boteror
Shkruar nga: timi | 01/12 05:29PM

Zoti Ju vrafte
I lexova shum komente ketu, vetem nje po ua them o ju tradhetar te kombit, po ku ishit ju kur lufta plasi ne Kosove, Ju qe sot po shkruani qka po ju vjen ne goje vetem e vetem pse Ju nuk keni patur guxim te i dilni shkavit para, o ju idiota po ai pis Bllaca eshte i paguar deri ne fyt per me i njollose vlerat e luftes, po ai tradhetar qe e quan veten deputet saliaj, ai e ka dorezuar pushken dhe ka ikur per ne Maqedoni more a e dini a jo, e sot del dhe shperndan CD-ja, po ate dhe shoket e tij eshte pak me i vra po duhet me i rjep para popullit. Thote nje fjale popullore mal pa ujk nuk ka, po edhe ne UĒK ka patur aso njerez qe kan hy vetem e vetem per ta shperla mutin e vet qe ka ber gjate okupimit, po ata njerez jane edhe sot, po te ju thot dikush se do vjen serbija ato do te manifestojne me te madhe sepse ata jane tradhetar te Kosoves. Me vjen shum keq dhe turp qe kemi shum shum njerez te tille. Andaj nje apel imi eshte edhe pse e di qe ata qe jan antishqiptiar nuk do ta perfillin kete apel pra ju apeloj mos e njellosni luften ēlirimtare te popullit te Juaj, por mborjeni me qdo kusht, sepse Nazmi Bllaca ka dhe do te ket, nga se serbia ketu ka qendruar shum vite dhe ka lane pas veti shum Nazmija e Geca etj. prandaj mos hezitoni te flisni kunder vlerave te luftes, sepse nje dite Zoti do te ju mallkon. Sot Kosova po perballet me shkaun edhe ne liri edhe ne pavarsi, sigurisht se do te dalim fitimtar edhe ketu si gjithhere, por dijeni nje, se ai popull qe i zhvlefteson vlerat e veta ai edhe deshton... Ku ishit Ju qe po shkruani sot per emrat me eminent te Luftes sone, ku ku ku ishit tregoni. po po une po ua them se ju nuk mund ta thoni. Ishit neper kampe jasht Kosoves, ia kthyet shpinen vendlindjes suaj e late qe shkau te beje ate qe ka bere, po te ishim unik sot do ti kishim shum e shum vite pavarsi, por ja qe me 2% ne lufte nuk mborhet vendi, prandaj le te jete ne ndergjegjejen e Juaj qe i njellosni figurat me te ndriquara te kombit. Edhe mos mendoni se Ju nuk keni mundesi te i njollosni sepse per ta nje dite do te flet historia mos harroniiiiiiiiiiiiii....
Shkruar nga: UĒK | 01/12 05:36PM

popullit
o popull a e shifni se qfar njerzish i keni votuar edhe po dojn te na qeverisin bre toka e kosoves mos i majt . keta jan qe i vrajten bijt ma te mir te popullit ton ahmet krasniqin e tahir zemajn e shum te tjer po ka durohet kjo sot kur u vertetu se kush qendron mas ketyre vrasjeve populli duhet menjeher ti shkarkoj te gjith nga keto poste qe i mbajn vetem nga ana e perfitimeve e vrasjeve qe i kan bere . keta a kan baballar nena e vllezer e motra a kan ndjenja apo jan serb pa asnje ndjenj shpirtrore nje po e di se gjak shqiptari ne vena nuk kan piken he kta kurr mos kofshin ne ket tok shqiptare po zi nai qiten tash ter kombit..
Shkruar nga: festim | 01/12 06:18PM

nuk dihet
keto mujn te jen te verteta.ky ndoshta asht pendu shka ka ba ose nuk ja kan dhan naj pare qe ky i kerkon ose ose ata qe thoni qe kan ba krime ne kosove jan komplet tjere por dojn ta gjujn dyshimin dikund tjeter nepermjet bllaces kuptohet.shkurt shqip rrnoft shqiperia e bashkuar e leni ju ato ja asht e vertet ja nuk asht e vertet e ku di une se krejt prokurore egjykatsa smujna mu ba.
Shkruar nga: ferizaji | 01/12 06:45PM

hahaha
ju jeni te poshter o azem syla ti je mashkull kulove ty te kisha lon me dek uni qysh me vra popllin ton budall kulova morre kriminel nazim bllavca jav ki kajt nonen jav ki mshel bizniset ktyne paret
Shkruar nga: gjevat | 02/12 04:33AM

agjendi serb ne uqk
edhe per gjat luftes te uqekes ky njeri kadal ne lipjan tash po kuptojm se qrdhja tij kaqen ne krck te shive te lipjanit dhe ika dhen informatat detale por luften dhe aksionet por komentet etij jan paguar shtrejt nga beogradi dhe sherbimi sekret i UDB ku njeri gjith her kafolur ne telefon serbisht rruges por ne kemdit se biznes poben per toka sekem dit se biznes po ben per krera te UQK allahi e marroft ku i koriti edhe shokt eluftes qe kangran buk meta, pis i shkan ato nana qe ikan Gatu buk ne luft e vraft buka siq e kavra AJ BABA TIJ DUHET MEDAL KUNDER KETI PISI ME SJELLJE TE GECIT DHE SALIHIT ATA DOJN TA KTHEJN SHKAUN NE KOSOV SE TRIMAT E KOSOVES DHE BIJAT E KOSOVES JAKAN PRISH KOMARIEN SE AT PARLAMENT EKEMI FITU ME GJAK DHE MELUFT POR ZDI QKA TE THAM VEQ ZOTI IMARROFT TE DY DEPUTETET VEQ NJE PO JU THAM SE LIDH KAN ME SHKU DYT NE BURG SE KTA JAN SI NAZIM BLLACA SE JAKAN PIR NJERI TJETRIT GJAKUN DHE KTA NUK KAN GJAK SHQIPTARI SPO JUVJEN MARRE PREJ FAMILEJEVE TE DESHMORV.lipjan
Shkruar nga: abi | 03/12 02:25AM


I lezova te gjitha komentet ne ket faqe,Osht per tu tranue per neve qe kemi vuajtur ne burgje per shkak te ketyre trathtarve te serrbise qe edeh sod kan ngrit koken . Turp duhet te kini ju qe po jepni paragjykime te gutshme pa u vertetue krimet . ishalla zoti na ruen nga trathtaret e kombit,dhe kisha pas deshi qe kriminelet e vertet te dalin ne shesh si dhe tradhtaret e vertet. tung nga ish i burgosuri
Shkruar nga: ish i burgosuri i 81 | 03/12 02:38AM

trathtaret
o popull a e shifni qa do me than shtet pa zot shpije del burri i botes publikisht thot se e kam vra ket edhe at se filani me ka urhnu e krejt per pe tu tregu e qa ndodh po thuhet se asht kshtu e ashtu let jet ky kush te doj po ju ku jeni shteti i M;;;; he mozo ma keq kush po udheheq ket shtet eu nanen e shkijeve po shum ish kan duft me i hjek pa ardhe ky shtet hiq qe e kemi sot po turp te madh e plag te reja ju hapen kosoves e familjeve te deshmorve qe i vran kta shikas ne emer te pdks turp e mort te dyjat bashk e ka mlu popullin tmerri prej ketyre krimineleve qa u degju keto dit e ende po thuhet se jo asht i smut aj bllaca po po se te smutit sjetojn gjat ashtu doni te thoni ju e banja planin sa ma shpejt po populli e kuptoj kush jeni ju turpi i botes ju raft kurr mos njeft populli per emrat e juj...
Shkruar nga: festimi | 02/12 06:37AM

AZEM
DUL DUQI HALLALL TKOFT GECI E LUM NANA QE E KA RRIT NI TRIM SI TI QE ME QDO KUSH PO ZBULON SE KUSH I VRA NJERZT E MENQUR QI KISHTE KOSOVA DHE GJAKU I NJERIT KURR NUK EDHE KURR MUS HUPT GJAKU I SHQITARIT E JU QE NUK DONI ME ZBULU TE VERTET SE KUSH I VRAU DJEM E NANAVE TONA JU JINI VRASES DJE JU JINI TRADHTAR TE POPULLIT SHQPITAR VEQ NI TRIM SI GECI PO ZBULON GJAKUN E HUMBUR TE KTY NJERZVE
Shkruar nga: AZEM | 02/12 08:30PM

SHALA
KTU KA DIQKA TE VRETE EDHE SHUM TE VERET BILE MOS E PERFSHINI UQK N NE KET RAST SE SE UQK KAN QEN KREJT POPULLI I KOSOVES DHE ME GJAK E KAN PAGU SI POPULLATA CIVILE SI UQKJA E VERTETA LET DEL NIHER SHESH KUSH I VRA KTA NJERZ PEJ MAS LUFTES LE DEL SHESH GJITHQKA
Shkruar nga: PROFESOR | 02/12 08:46PM

trathtija
ne jemi te hbitur por nje dij te tham shkreni qka te doni se femit jan mbetur jetima por nje di te tham jam nje njeri qe kam dhen fasmile ne luft por ata jnerz qe jan vra per interesa personale per tu pasunuar eshalla del edrejta ne shesh por nese jan vra trathtaret aja esht me ven se trethtari duhet qequr qafe se sherrin jashe kosovs une muj me than se nazim bllaca esht kymenel per shqiptar se ka vra njerz me oare o vllezer duhe t me vjerr para popllit ate dhe trathtar e kobit.
Shkruar nga: dindoni | 02/12 07:51AM

ky esht bashkpuntor i udb-es se beogradit
ky esht bashkpuntor i udb-es se beogradi dhe i sherbimit sekret te serbis qe vepron ne KOSOV dhe ne kuader te ish unmikut qe nuk ja don t'miren KOSOVES.
Shkruar nga: mursel | 02/12 09:03AM
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: adil lezi   Mar 3 Mai - 1:58

ushtare i UQK-s bardhoki
[color=darkred]sikur t'kisha munsi te takohem me ty po si dhe t'kisha munsi qe ti tuboj te gjith ushtaret e ushtris qlirimtare qe te njofin shum mir se kush ke qen ti gjat luftes qlirimtare gjygjin per ty do ta kishim kryer ne nuk do te kishim len te ballafaqohesh me eulex qe jan te po te njejtit qe kan qan ne unmik po i ke shti rrajt te strukturat qe nuk ja dojn te miren kosoves siq esht sherbimi sekret i serrbis po ashtu edhe unmiku ate qe e meriton ti duhet ta jep POPULLI DENIMIN se shum nena ke len pa djem shum thmi ke len pa baba sikur te kisha njoftur me heret ndoshta e kishe marr denimin gjat kohes se luftes.
Shkruar nga: hamez | 02/12 09:10AM

shqipe
dul duqi kosoves ju vran shum njerz ku gjaku nuk po hup dhe po del ne shesh duhet krejt populli i kosoves mu qu e mej gjyku gjyku kta njer qi kan vra
Shkruar nga: bica | 02/12 07:53PM

shqipe
dul duqi kosoves ju vran shum njerz ku gjaku nuk po hup dhe po del ne shesh duhet krejt populli i kosoves mu qu e mej gjyku gjyku kta njer qi kan vra
Shkruar nga: bica | 02/12 07:56PM

shqipe
dul duqi kosoves ju vran shum njerz ku gjaku nuk po hup dhe po del ne shesh duhet krejt populli i kosoves mu qu e mej gjyku gjyku kta njer qi kan vra
Shkruar nga: bica | 02/12 08:19PM

shqipe
dul duqi kosoves ju vran shum njerz ku gjaku nuk po hup dhe po del ne shesh duhet krejt populli i kosoves mu qu e mej gjyku gjyku kta njer qi kan vra
Shkruar nga: bica | 02/12 08:20PM

Aiiiiiiiiiii
kuku per nazmi bllacen po lop hahahhahaha ishalla e kalbett trupi ne burg
Shkruar nga: X Personi | 02/12 09:28AM

lexo me vemendje dhe kupto
nuk e meritojn te dalin para medjave elektronike po as ta kan korriken ne parlament. Qe te dyt, heret jan tregu qe nuk jan per shtetin e KOSOVES. qysh ne shkatrrimin e LDK-sƫ. qe kta te dy ne kongresin e LDK-sƫ thyn karrika u rrahen, ofenduan njerz, ofenduan LDK-n para pak kohe, se te mahen zgjedhjet qendrore dhe para momentit te shpallses se pavarsis se kosoves. qe kta te dy e shkrin pasurin, per te paguar kriminel per ta rxuar gjeverin e tanishme.Familja geci esht nder familjet me te ndyera ne kosov. por lere ne kosov po edhe ne europ. nje ashtu esht edhe adem salihaj qe te dyt ishin tradhtar te presidentit IBRAHIM RUGOVA. tash mundohen qe me kriminelin nazim bllaca ti mbulojn tradhtit e veta te OZNES Se beogradit. Dhe kta mendojn se populli nuk i njef popullit nuk i shpeton asxhe si per te mir dhe si per te keeq. Po te kisha mundesi do tju kisha bugosur qe tani se ju po sa te jeni ne liri do te infektoni shum njerz per interesat e juaja personale. Mos u mundoni ti njullosni njerz qe dhan me te shtrejten (JETEN) per liri dhe te jemi shtet sovran dhe i pamvarun. lavdi persidentit kryeministrit dhe aparatit te tyre me te ngusht. kurse ty o adem salihaj edhe gani geci do tu a jep poplli denimin qe e meritoni her do kur ore orrogant, ore trradhetar, ore t'poshter,ore majmuna,ore krokodilla te popullit.
Shkruar nga: i! | 02/12 09:58AM

nje lutje per istogun ne austri
kisha pas deshir te i them keti istogut udbashit qe te vazhdon ti pastroj wecet e austris e mos te me shitet kapadai se e di qe ter diten e kanone ne mut te austris duke i fshir wecet e austris kur u ba nje hajn si ti more te vezhgosh situaten kush je ti more ku ma dhe at kontribut ti dhe ne emer te kujt e vezhgon kosoven ti per kend punon per serbin a hajde ketu te ta mbajt mut bre
Shkruar nga: gjakova | 02/12 10:49AM

KY ESHT NAZMI SHKAVI
E JO NZMI BLLACA KY QE KA NEJT ME SHKIE TE SERBIS EDHE ATA QE SHKRUJN MIR PER TA JAN MA SHKIE SE KY.NAZMI MUTI
Shkruar nga: SEEIKO | 02/12 11:51AM


Oh popull leni sharjet tashti ta fitojm luften kunder serbis ne hag tani i kqyremi punet e tona te mbrensheme. qka jav merr mendja pse keta kopila dulen pak para se me u ballafaqu kosova me serbin ne hag? pres pergjegjejen nga ju qe e perkraheni ket pis pisi ose njeri i trent
Shkruar nga: Bujari | 02/12 11:53AM

burr he burr
qitjav vrasjet e pdk qe ika vra krejt deputet e ldk se ata jan me shkije edhe mitrovicen ekan shit
Shkruar nga: toni | 02/12 12:05PM


po edha une dashta me e vlersue si gjest te mir sjelljen e nazimit edhe pse ky ka bere vepra te renda ai tregoi se ka menduar se i ka sherbyer atdheut duke i zbatuar urdherate bosave te shikutqe veten e quanin sherbim sekret i uqk e dikur i pdk qe ishin ne gjendje ti vrisnin ata qe ishin me te zotet vetem mos tua nxinin karrikat sepse pare te popullit kishin mjaft njersen e popullit e shfrytzuan per qellimet e veta personale e jo popullin te cilin thorreshin gjoja po keta njerez te pdk na lan me flamur te maxhupve e flamurin ton kombetar si fest na e hoqenqa ska mujt shkau me na hjekun na e hoqen pdk e sa njeri eshte vra per ate flamur e sa jan kalbur neper burgje e sot kishe shtet skemi fest te flamurit turpe pse nuk ka lajmrue me heret ket rast nazim bllaca besoj se ka pas te drejt sepse ske ku e lajmron se krejt drejtesin e ka marr nen kontrol qfar policie qe vjedhet droga paret e lendet e rendesishme e askush nuk u arrestue e bile as doreheqje morale nuk dha kush turp pra, ski as ku lyp drejtesi e spaku bile le ta din populli se qfar udheheqesa vrases kemi ne pushtet ky ishte nji gjest burreror i nazimit ndoshta pak kthjellet populli se jan ne mjegull nji pjes e mir e tijpo kush tjeter i vra njerit e zot si ahmet krasniqin tahir zemen mustaf gjemajlin uke bytyqin vetem pse fitoi ne zgjedhje a mos e vran shkiet jo more po shkiet tan shqip folsa po e shum te tjer qe nuk po i permendi.
Shkruar nga: ramizi | 02/12 01:00PM

kriminelat
per mue edhe per shum kosovr qe e din keto nuk jan rrena por shum te verteta ata njerz te cilet te keqes i thojn mir edhe ata jan kriminela shum ushtar te uqk ekan shfrytzu luften duke mytur shqiptar se nuk kan mujt me myt shkie per me qujt vetin trima ose per mes me kan ma nelt se aj keshtu bravo i koft Nazmi Bllaces shum njerz sikur nazmiu duhet me dal dhe me tregu se aj qe eban ni sen te till qaj asht e mira e kosoves e jo ta maj kosoven ne kriminalitet sikur qe asht hala flm e BRAVO NAZMI BLLACA
Shkruar nga: ch zvicra | 02/12 01:41PM

SHik-ut
Perse o nazmi bllaca ke vra gjin a te kan pagu me pare a?
Shkruar nga: agon | 02/12 02:28PM

tradhtari
nuk di qka me than weq ma keq nuk ka ku me shkue se ne qfra gjendje jena ardhe na shqiptaret po ishalla bahet mir se keq shum na weq shkive ju kina tut se mes vet jen vra e jan sakatosur po ata na kan shti tuten ne eshra
Shkruar nga: bashkim taraku nga prizreni | 02/12 02:43PM

xhaki nuk hup
e verteta po del po zhduket kriminelat dalkadal se nuk shkon me zor pi maslufte me zor jan tu i dhan po sshkoinn
Shkruar nga: demush radivojci | 02/12 03:05PM

reni itali
njerz nashta edhe a ky najfar genjeshtari po si mundet ni njeri qe fol krejt me data te sakta me vit te sakt me koh me kejt mu qujt genjeshtar edhe si mundet me ja leju vetit nje gje te till me dal me ftyr tehapur mi thon kto sene nese nuk jan te verteta une besoj shum se ky njeri a ka e thut te vertetn dhe shum te verteten po e ktyne pdk sdi shka me ju than veq po ju tham qe karrika ka zan me ju llikund punt si kini mir thaqi u ba vner pi shiet ftyra ne ekran kur po del klm
Shkruar nga: | 02/12 04:10PM

o mallkuar qofsh o Nazmi shkau
Ti o shka sduht ta kesh emrin Nazmi por zoran ose millovan se sje SHqiptar ti e as ai Istogu (arben)si po te perkra.Sabahu ju qelt e Aksham mos ju errt.Blini nga Istogu. 02 12 09
Shkruar nga: blini | 02/12 05:14PM

ADMINI
JU LUTEM QE NE KOMETE TE MOS KET SHARJE NDERMJET VIZITORVE PER NDRYSHE KOMENTET E JUAJA DOT TE FISHEH MENJER NGA KOMENTET E PRANISHME KSHTU QE KENI PAK RESPET JU FALIMINDERI PER MIRKUPTIM
Shkruar nga: ADMININ | 02/12 06:14PM

Profesoreshė
Po ju njoftoj se Azem Syla ėshtė vėllau i Hashim Thaqit, Ferat Shala ėshtė nip i Azem Syles.... e kėshtu me radhė, janė familje, tė cilėt kanė organizuar likujdimin e figurave tė mėdha kombėtare duke filluar nga Ahmet Krasniqi, Azem Hajdarin, Enver Malokun, Xhemajl Mustafen...... e tė tjerė sikurse qė i din e tėrė Kosova. Kjo ēka sot po zbulohet dhe qė kanė pėr t'u zbuluar, ėshtė mrekullia e Kosovės sepse mė nė fund populli do tė hecė lirshėm, do tė flet lirshėm dhe do tė votoj lirshėm. A e dinė kėta kriminela se sa loti i familjeve shqiptare u derdhė nė kėto ditė kur kanė ndėgjuar se si janė vra. Sa familje janė nė zi..... o Zot thejau qafen kėtyre kriminelave. Ooooo Zot qojau forcen kėtyre familjeve, se populli Shqiptar njė ditė do t'a gjej forcen dhe do tė ju thot boll me kėto krime. Ftoj edhe tė tjerė qė kanė marrė pjesė nė krime dhe tė dalin dhe tė tregojnė para opinionit sikurse qė dual Nazim Bllaca, se ėshtė interes i Kombit me u zbardhė tė gjitha krimet, Øpastaj pėr me na pranuar Europa. Lus tė gjithė njerėzit e arsyeshėm qė t'a ngrisin zėrin kundėr krimit.
Shkruar nga: Prof. Vjollca | 03/12 04:05AM

kurgju skan ba qa u duft me ba
more ti bujar both palami a i korigjon fjalt e tuja po flet per kryeministrin e kosoves s pamvarne zotin Hashim THaqi. e sa per deklaratat e njerzve t UDB,s si nazim bllaca qi buken e han n kosov e mendjen e zemren e kan te beogradi kosova ka pas boll edhe jon met hala boll. edhe ty ibrahim po t them diqka ti kur nuk je i mir per familjen tane kurr per kerkon ski me kan i mir e i drejt po ti hajde e jepja voten dikujna e mos u paraqit ma e evropian se evropianet. mua me vjen turp prej gjith ktyne komenteve se po bon me dit se edhe sa si ibushi jon met. kom shum me ju than e spo muj ju them qishtu po ju kisha than ndryshe juve more SPS,a po mir e kini se hasimi e fatmir limaj e baca jakup jau kan prish jeten juve se jeni msue me jetue e me ba qef e gaz n gjuhen sllave e tash po ju pengon shqipja.
Shkruar nga: ARBEN | 03/12 05:48AM

besim
kjo osht e verete ju qe luftuat per me vra shqiptar osht tradhti e popullit ju qe vrani per pushtet ju e doni ma shum paren se kosoven atynev qe ju dhimti mas shumti u pan se vet fakti po kallzon se kto jan te verteta se u deshmu se i preku dhe ata po dihen kush jon meniher reagimi i tynve u vertetua nuk ju ka met edhe shum per em dal para gjygji
Shkruar nga: besim | 03/12 07:02AM

trathtaret duhen te viten se shtohet pjella
besim ty po tetham mos shkruaj palidhjke se nanajote me pas qajt tan kohen per burgosje dhe per maltrtime prej shqiptarve kishe pajtu me likfidu udbashat se aj edhe thmien i frymzon kunder shqiptarve te gjith keta emra te permendur te vrar nuk kan qen burra te mir
Shkruar nga: abi | 03/12 08:31AM

ty t lumt abi
ahhhh shum e Besimi e nazmiu e ademi e ganiu u met n kosov tuj u mshef mas imuniteteve t udbes s serbis po nejse nejse se AKSH gjall osht e krejt osht tuj i veshtrue me vemendje kta far shqip,folsat
Shkruar nga: ARBEN | 03/12 11:15AM

Dr.
HALLAL TKPFT OTIMI KOSOVES!!!!!!!!!!! une teshof dhe tevlersoj si Trim ejo Tradhtar.Se Gjaku Ishiptarve uderdh Perket Kosov Per Lirin EPopullit Ejo Per HASHIM THACIN ejo PER FATMIR LIMEN Ejo PER GJAVIT HALITIN eshum eshum Figura qe sod po udhecin Kosoven egjor. Populli esht ne Vujtje Urije dhe kta pojmushin Gjepat me Milijona e Milijona. Gjaku nukhumb dhe everteta del herdo kurdo. Kta jan Tradhtaret ekosoves ebashkpuntoret es Serbis dhe Milloshevicit BRAVO edhe Njiher dotmbestesh Heroo Hallall Tkoft.
Shkruar nga: Drenica | 03/12 12:56PM


Ky far magjupi ska ba sen te mir msa kta magjupt tjer kta tan shkojn e kan shku e jan rrefy te patriarku i shkinis per te zezat qe ja kan ba shiptaris as ma pak as ma shum se plumin nuk meritojn njerzt qe kan punu me ta e edhe ky. Ky meriton edhe ma shum me rjep ne mes te prishtines veq ska ligj kjo asht e keqja edhe mas gjitha te kqijav e i kan ba tash edhe nji her e torturojjn ket popull te shkret edhe ja prishin imazhin qe ka fillu ta ndertoj me gjakun e derdhur . mallku mallku ju qoft uji buka e gjithqka qe kan shiju nga toka e kosoves njerzve qe kan ba ksi sene e ksi punn si ky.
Shkruar nga: Karadaklia | 03/12 04:54PM

vllavrasja
me keqardhje po them se gjith e kishim pas tradit me u vra mes veti ne shqiptaret per pozit edhe kto vrasje po ma mer mendja se duke ja fillu prej skenderbeut qe e kish pas tradhtu nipi i tij e deri ne kto me te fundit qe po i tregon z bllaca shqiptart i kan bere me investime te fqinjeve ton famkeq serb kshtu qe po menoj qe ai qe ka vra shqiptar eshte me shka se shkijet
Shkruar nga: ilir | 03/12 05:05PM

nuk eshte pak te marresh persiper gjeth keto vrasje
bllaca si nje arsimtar i gjeografis ma merr mendja se nuk i ka pas te lehta ke to pun qe i ka pranu por por ata diq e kashty qe te veproj ne ket menyr
Shkruar nga: agimi | 03/12 07:52PM

kosova grup
burr i fort bllaca e vertet bile edhe shum e vertet qa me ba qe dikuj spo ja kana se atynve qi spo ja kana ku me ju qi nana ka me ra kjo qeveri skan me mujt ma me vjedh edhe kan me mar dnimin e merituar
Shkruar nga: kosova grup | 03/12 07:57PM

kur zoti eka fal njeriun me gjak te ndizur e njeriu e fsheh gjakun nga zoti kurr ska ndodh edhe nuk ka me ndhodh
gja ku nuk fshihet kuur por del ne shesh edhe ata qe ekan be kete veper duhet ta paguj por mos te harrojm se e dhe para zotit nje dit dota paguajn edhe mir e sa iperket ligjit ne kosov dihet sdota pagujn kurr
Shkruar nga: grosini | 03/12 08:07PM

KUSH NA DUL KY BLLACA
une mendoj se ky far bllaca me ni mnyr esht tregue burr por ne qofse dalin te verteta por nese dali te pa verteta q don ligji me tan me ba adfon te burgose t me bur perjetshum apo dot lirohet se dikuj poj konvenon shum kjo sitoat si domos ktyre LDK EDHE LDD SIDOMOS AAK por une jam per zbardhjen e rasti sido qoft se kushdoqoft hashim thaq apo fatmir lima ku shdo qoft duhet dal para drjtsis se njerzit jan ngop me ksi rrena por sa dogjova une sot lajmet e rtks me duket se ky far nazmi bllaca ishte me serbi i lidhun se po e perkra shum nejse mos me zgjat aq shum duhet niher eper gjithmon te poastrohet ksova prej ktyere njerzish te poshter pa shpirt siky ballaca me vra njerz eme shotit kosoven une jam me ligjin edhe kta njerz qitalin te fajshum me marr e me varr ne konap para gji popullit me tashohi se kush asht tradhtar i kosoves
Shkruar nga: PORTLANDI | 03/12 09:05PM

kuje oo nazim bllaca
kjo ishalla del evertet veq mos me dalen evertet marre esht po ne paqe ba krim mor burri dheut shko vet emos imerr edhe 100 tjer masveti po mir kan thanen pleqt idin heta punt evta me goj eke ba me shpyrt ki me la qaoo ooooooooooomarre per kosoven qfar kriminela ka ketuuu
Shkruar nga: ferizajliaa | 03/12 09:46PM

rasti trondites
ju pershendes te gjitheve dhe kisha dashten pake te inkuadrohem ne kete teme.direkte ty profesoreshe....te lutem athu aje taman profesoreshe apo qka je ti,si mundeshe te akuzoshe ,si mundeshe te bieshe ne prove nga nje njeri i qmendure ta quaj se noraml jo aspake,e ti si me shkolle qe kokeshe permende emra,akuzon sikure te keshe ti gishte e ta dishe se qka po behete.mose te lutem me keqardheje jam tuj te shkrue se me ke ra ne sy me kete shkolle te foleshe ne kete situate,kaqe dramatike qe eshte,se jo vetem ti ,pore shum ketu,ama pa keqekuptime sps ketu une sipase mendimite tim,jap mendimin se ky njeri qe ka dale, ka dashture te destabilizoje te deshtoj kosova se dihet mire se ne qfare rrethanashe u paraqite pra te destabilizoje gjendjen edhe e ka destabilizu...sps ketu mu ne keto rrefime ne jemi menjehere duke u armiqesue ne mese vete,e shifni ,kete e kan dashture,e ka dashte serbia me bashkepunteoret e mbrendeshem se normal edhe ketu diqka ka pore se qka ka ende nuke i dihet se normal,, nje dreqe,, i madhe eshte ama jo ne te shkojme ashtu menihere se aje eshte taman nje trim!!po kushe na qenka ky trim??athu ky qe vrau,athu ky qe e destabilizon kete vende qe eshte rrite,po ju lutem ky eshte rrite ne kete kosove qe po i mbane mi toke keta trathetare,sikure shum tjere qe bashkepunojne e veprojne,po ky te quhet trim..mosni mosni ju lutem,se trimi nuke i lan,duarte me gjake te intelektualeve me te mire te vendite qe rriette,jo ,jo. jo edhe jo, ja pra ata qe dojne nete urnojne,pore mosni spps nuke duhet kaqe te ngutemi me fjale banale e me te paverteta ,,dashte zoti te jen te paverteta,,sps nese jan te verteta eshte shum rande ajo kuptohet edhe normal nete denohen ata qe e meritojne ,po une juve ju drejtohem se kam nje mendim se ky njeri ka dore direkte nga serbia,sps ashtu e ndiej me sjelljen edhe akuzat qe i ben,sps sa i perket shum qe flasin ketu me emra e me parti dhe vete neve na ka bere jo vetem ky njeri pore te gjithe ata qe jan mbase kesaj krimi te behemi armik te njeri tjeterit,po ju lutem te kete ndonje proteste, apo edhe ate plane ekan menduare ,keta qe dalin keshtu athu qdo behet,,normal do behet me ekeqja.. do vrasim njeri tjheterin,e mosni mosni ju lutem. pra si te nisemi menihere nag vetja sps ne jo ndoshta edhe krejte pore shum prej neve i patem farefise ata qe u vran..pore normal si dihet ende se si u vran e dahste zoti masi u fillue ky ,,trillim,, qe e mendoj qe eshte ashtu,te zbardhet po jo, mosni sps ne kete kohe seshte dashte te nguten e te dale kjo e keqe ,po athu kujte i konvenoj mu ne kete kohe me te rendesishme,une ne kete po fokusohem dhe normal po bien fjalet e ketij edhe te atyre dy delegateve qe bene aqe shum edhe kta ,,athu per kosoven,,mosni ju lutem se normal mire kan me u diten se diqka ka me dale,pore se besoj qe do dalin vetem keto,kaqe lehte te drejtohen me gishte tu bajne me emra,pushtetareve e deri sote spaska mujten me dale ne sheshe..pore ndoshta do dalin,pore edhe kta vete bile zingjire,se nuke eshte e lehet ne keto qaste te rendesishme e sa per ata dyte delegate jo trima si quje po njereze qe kan deshtue edhe jan te deshtum e ky ky ky njeri i qmendun e jo trim re ju te nderum qe e quni nje kriminel ,trim eshte shum e keqe sps thote jam mashtrue po kushe ore u mashtrue apo ke nje femij e nje njeri qe eshte i shtyre ne moshe te mashtrohet e i ra pishman ,jo more ase lakmi se spate para..jo jo se i ata qe skan ata jan me te qilter ne zemer jan me te mire kete se bejne per para e ase per kurgja ata nuke trathetojne vendin e kombin ,e me qesharake eshte kure thote ,,jam pendu,,po seshte aje normal aspake eka zingjirin aje te vetin atta qe e shtyne me dale ketu ,pore sidoqetejet prap smunde te them taman,pore me mire te presim em nje durim me te mire te tjeret na e deshirojne te keqen ama te presim...e kushe e ka meritue pamevaresishte nete denohet se normal e meritojne te jen kushe te jen atta apo keta . e ju pershendes dhe te keni pake respekte se duhet ta dime se aje qe ehste tradhetare te gjithe nuke munden me qene pore ata qe jan e meritojne vendin ku e kan..nete shkojne teke ata qe i presin...se ketu qe jan rriten kan peshue gabim e na kan rendue kete toke,pra e kam fjalen per ata qe do te dalin,ama taman ne drjtesi.tung te gjitheve.
Shkruar nga: shqiptarja | 03/12 09:54PM

ah si kur te isha japan mos me dit sen per shqiptart
1 budalla e hedh gurin ne puss 100 nuk munden me hek ....
Shkruar nga: japani | 03/12 10:33PM

AKSH
T JAU KA QI NANEN N PIDH AKSH/JA TY MORE NAZIM BLLACA EDHE JUVE MORE SPS, SA TE SERBIS UN PERSONALISHT DOT MEREM ME JU KLYSHT E SERBIS SEJU SMUNI MESHKEL GJAKIN E DESHMORVE LUFTEN E UQK PO JUVE ZOTI KAMJU VRA BRE TRADHTAR TKOMBIT KAM SHUM MEFOL PER JU KLYSHT E SERBIS PO SHIHEMI E KINI MU PERGJEGJ NEMEN TKOMBIT
Shkruar nga: bastria | 04/12 02:18AM

AKSH
T JAU KA QI NANEN N PIDH AKSH/JA TY MORE NAZIM BLLACA EDHE JUVE MORE SPS, SA TE SERBIS UN PERSONALISHT DOT MEREM ME JU KLYSHT E SERBIS SEJU SMUNI MESHKEL GJAKIN E DESHMORVE LUFTEN E UQK PO JUVE ZOTI KAMJU VRA BRE TRADHTAR TKOMBIT KAM SHUM MEFOL PER JU KLYSHT E SERBIS PO SHIHEMI E KINI MU PERGJEGJ NEMEN TKOMBIT
Shkruar nga: bastria | 04/12 02:18AM

idiot
rrenc kuje kan ma heret o pis
Shkruar nga: liri | 04/12 05:57AM

budall
nuk munesh me arrit kurgja me kto o trathtar ne edim kush je pse nuk dole maheret po tash than urrdher dhe tpagujten ma shum shkiet ti sje kerkushi budallllllll
Shkruar nga: lena | 04/12 06:09AM

trathtar i popullit
krejt trathtart duhet me i mbyt e edhe kta qe ka nejt dhe esgt mshehur ne serbi
Shkruar nga: gazi | 04/12 11:17AM

CIA-NAZMI-BLLACA
SHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH SHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH I will kill ofyou who say something for nazim,bllaca I am second murder after Him. Took thaci forworking with UDBA thaci-UDBA
Shkruar nga: CENTER INTELEGE AGENCY | 04/12 12:04PM

beni
kto jan shpifje nga serbija per krijimin e shteti ne kosoves qi eshpasll paverisn e kosoves ma iforti thaqi se kta podojn veq thaqin me hjek prje vendit kue esht po smujn kush me ba ata as ademsa saliha sa geci edhe sa bllaca se thaqi i madhe esht imadh esht a sapr bllacen qi kmar par kesh prje shkive mir vra shiptert ait kusha faj sika se pelypke burg te prjetshem bllaca perto skish tjeter burg a qita qi udal me publiku ne medja qi une ikma vra kta ekan pagu serbija dil edhe fol ti qisht edhe ehupin kta shtetin kut kan mar pjes edhe adem salihaj edhe gaci per ket qellm jazik ju koft ademit edhe gacit me dal me ne kuvedn kisss
Shkruar nga: beni | 04/12 01:33PM

tradhtari mbi tradhtaret
O TE NDERUAR SHQIPTAR KY NAZIM BLLACA KA QEN EDHE PARA LUFTE ME SHKIE EDHE BABAI I TI IKA QU KOMBANJAT TE SHKIET I KA PSHTU KURSE NAZIMI PAS LUFTE ESHT MIRR ME DALLAVERE DUKE I BLER TOKAT ESHKIVE EDUKE I SHITUR TE NJEJTAT TOKA NE 2 APO 3 PERSONAVE PER MI SHTI NJERZET NE KONFLIKT EDHE KA NEJT NE SERBI PREJ 2007 DERI NE MAJ 2009 NE SERBI E AMUNDENI MI BESU KETI NJERIU PASH FAMILJEN PO KY EDHT SI RRAHMAN MORINA TREDHTAR. O POPULL BESOMNI KY ESHT BASHK PUNTOR I SERBIS
Shkruar nga: njeri qe e njef nazim bllacen | 04/12 02:14PM

tradhtar
po pse pi rren njerzt o tradhtar eke rrejt vetin as kan tjeter pse nuk pe akuzon vetin qe ike marr nqaf njerzit tujuv marr borgje me miljona po pi akuzon tjert e verteta del nshesh o trathtat
Shkruar nga: dea | 04/12 03:09PM

marre
oi poshtor kursje kan izoti mi la borgjet nuk okan dasht me hi borgj se nuk asht kjo qe iki borgjet me kta sun imlon borgjet etua se qat dit qe tsho kamet vra
Shkruar nga: beni | 04/12 03:39PM

E Vertet ashte
Nuk ka nevoj shume komente, veq shikojani ftyrat ktyne personave qe Bllaca po i permend ne CDe se i ka pas si urdhnues. Ata te gjith kan ftyra te kriminelave.
Shkruar nga: Astrit CH | 04/12 09:28PM

drejtsia po afrohet
kjo osht me garanc ed vertet qka ky njeri po deshmon, nuk o kjo pun qe e pengon GJND. as qe i pegon zgjedhjet se zgjedhjet jan kry jemi veq ne balotazh kshtuqe kjo sqon deri te naj problem, problemi ma i madhi qe njerzve te PDK-se osha ka ju dhem shum ky fakt dhe simpatizantve te tyre, pse vlla ju ja bani gajle a po rren ky tip apo jo pse spo e leni drejtsin me u merr me ket pun, nese del rren ky dot denohet, nese del e vertet edhe pse dot del me siguri kush i ka bo kto vepra le te merr denimin e merituar pse ju simpatizant e PDK-se po e mbroni kaq shum partin e juaj kurse e dini mir edhe ju se kush jan qka kan ba e sa te aft jan, jemi lodh me rrenat e tyre me premtimiet e tyre let shkojn ku e kan venin se sjon msu ata mu ul nkarrik te lkures i kan bo pak pare per nje koh te shkurt ju doket qe qa u bo me ta su bo me kerkon le tjav lshojn vendin atyne qe din ka i bani thaqi 600 miljon kah per 10 vjet farmerka ka vjedh a e kini pa para 10 vjete qfar ftyre ka pas qysh u aj tash se ka bo lek e per ato lek duhet me dhon llogari nazim bllaca nuk ka bo mir qe mas pari ka hy ne shik as qe ka vra njerz e as qe i ka ndihmu tjert me vra njerz a qe u dal e po e tregon te vertetn hallall i koft, kush e ka ba krejt nburg ishalla fiton drejtsia e jo hajat qysh jan msu me fitu qao kaloni bukur
Shkruar nga: vushtrria | 04/12 09:41PM

e vertet e vertet
Mas pari duhet me nav dhimt qeto familje qe i kan te vrar qeta persona qe po flitet per ta neper medja po ju hapet plaga prap, po i shohin njerit qe dej tash jav kan dhan voten e qka ju kan ba prapa shpine japra kjo osht PDK-ja jon, o popull o qelni syt se hala nuk o krejt von o qelni syt e mos ju besoni figurav te PDK-se se krejt kriminela jan krejt hajna jan po ju veq kqyrnjav facat prej qe ka dal nazimi ne medja qysh e kan prish facen tan prej thaqit e teposht po nese ata jan te sigurt qe skan tbajn me ket pun ateher qa i ka rrok kaq siklet aj qe din vehten qe osht i paqt aj veq kesh po kta e kan bo ftyren si pidh i keq o kta jon njerz katastrof o kta tonat i kan ba gjithqka qa osht e flliqt kta e kan ba, kta quditna me bo me ni naj sen mir qe kan ba se per keq jena msu, thaqi o tradhtari ma i madhi i kosoves, nuk di a ju kujtohet ju kur i ndjeri rugova e qiti flamurin edhe himnin qka ka bo ky tuj e shajt e tuj e kesh thaqi, po qka bone ti sod qfar flamuri na e qite qfar himni e ka dhi krejt marre per to, o ni rugov e ka pas kosova edhe aj shkoj e na la e hala poplli nuk e din qka na ka gjet neve mas vdekjes tina po menojn njerzt qe thaqi e ka shliru kosoven thaqi e ka pru pavarsin o jooooooooooooooo kurren e kurres se aj o bal niri a e kini pa qysh fol bre emren ta plas syt e pisit i ka syt e qenit i ka pos me marr ni kali e me vesh kat teshav ma mir doket si cung me ato dur qysh qet si sabraqaj o aj o i mir me qit qaj nkafe tqajav se i ka durt i livrit shum me majt tabllen osht i mir edhe i qpejt per kamrjer a tkishin me ja fut dej nskejt me shti nburg po se besoj se at vet ska lan sheja tksaj pun kan me hanger klyshqit e tina po boll osht qe PDK po fundoset me qet sen bravo nazim bllaca jav ke qi mit ntavan
Shkruar nga: s.s vushtrri | 04/12 10:05PM

e vertet e vertet
Mas pari duhet me nav dhimt qeto familje qe i kan te vrar qeta persona qe po flitet per ta neper medja po ju hapet plaga prap, po i shohin njerit qe dej tash jav kan dhan voten e qka ju kan ba prapa shpine japra kjo osht PDK-ja jon, o popull o qelni syt se hala nuk o krejt von o qelni syt e mos ju besoni figurav te PDK-se se krejt kriminela jan krejt hajna jan po ju veq kqyrnjav facat prej qe ka dal nazimi ne medja qysh e kan prish facen tan prej thaqit e teposht po nese ata jan te sigurt qe skan tbajn me ket pun ateher qa i ka rrok kaq siklet aj qe din vehten qe osht i paqt aj veq kesh po kta e kan bo ftyren si pidh i keq o kta jon njerz katastrof o kta tonat i kan ba gjithqka qa osht e flliqt kta e kan ba, kta quditna me bo me ni naj sen mir qe kan ba se per keq jena msu, thaqi o tradhtari ma i madhi i kosoves, nuk di a ju kujtohet ju kur i ndjeri rugova e qiti flamurin edhe himnin qka ka bo ky tuj e shajt e tuj e kesh thaqi, po qka bone ti sod qfar flamuri na e qite qfar himni e ka dhi krejt marre per to, o ni rugov e ka pas kosova edhe aj shkoj e na la e hala poplli nuk e din qka na ka gjet neve mas vdekjes tina po menojn njerzt qe thaqi e ka shliru kosoven thaqi e ka pru pavarsin o jooooooooooooooo kurren e kurres se aj o bal niri a e kini pa qysh fol bre emren ta plas syt e pisit i ka syt e qenit i ka pos me marr ni kali e me vesh kat teshav ma mir doket si cung me ato dur qysh qet si sabraqaj o aj o i mir me qit qaj nkafe tqajav se i ka durt i livrit shum me majt tabllen osht i mir edhe i qpejt per kamrjer a tkishin me ja fut dej nskejt me shti nburg po se besoj se at vet ska lan sheja tksaj pun kan me hanger klyshqit e tina po boll osht qe PDK po fundoset me qet sen bravo nazim bllaca jav ke qi mit ntavan
Shkruar nga: s.s vushtrri | 04/12 10:09PM

mmmmmmPDK
qeta qka po shkrujn kinse kjo pun o rren krejt jan simpatizant te pdk-se, pse po munohni mej mbrojt kriminelat, e keni dasht thaqin se keni njoft qfare osht tash pe shihni kush o pranone realitetin se o kriminel e terhjeknu prej tina prej partis tina sa osht hala heret e jo po munohni hala me mbojt se osht e kot veq lodhni se ju ka qi mir pej thaqit e teposht, e smuni ju me than se nazim bllaca o e shkije e ka borqe e varjanta se so kerkun ajo pun krejt qka po thot o e vertet po ku kari po bahni ju matmequm se eulexi e shum njer tjer ju veq pej tv pe vlersoni qfare o palone minin e veq kqyrni seri qa o ka ndodh me strukturat e pdk-se po fundoset ngadal dale si titaniku hahhahahaha mvjen keq per simpatizant e pdk-se po kjohja o ka i pret bravo nazimmmmmmmmm bravo shum pun tkqija kishe bo po ma nfund e bane njo shum tmir qe osht dasht me e ba dikush her do kur po ma mir sa ma heret nashta perparon ky popull se sa to thaqi nqeveri kurr joooooooooooooo kurrrrrrrrrrrrrrrrr
Shkruar nga: amiri | 04/12 10:16PM

hallall te koft
boll mie qe m n funt po dalin n shesh se shka kan ba udhheqsit tan
Shkruar nga: xh .p nga ferizaji | 05/12 04:11AM

ishalla nuk jan te verteta qito qe po thojn
ishalla nuk jan te verteta qe po thojn se boll keq n qoftse jan te verteta per popullin ton tung
Shkruar nga: k.suharek | 05/12 05:07AM

mesues
respekt te gjithve si mund tju besoni Adem Salihut kur fort mir dihet qe aj njeri e ka plagosur vetin per me e njellos luftetaret si mund ti besoni Gani Gecit kur krejt drenica i njohin per te poshter icili e ka vrar me doren e vet Abedin Regjen
Shkruar nga: xili | 05/12 05:15AM

nazim psikopati
o vaj vaj o mush kjo tok me psikopata me njerez te smut ende i besojn shkive ademi dhe gani geci jan njerez te smut mental more se di qysh i lan gjall keta dy bre n....
Shkruar nga: petriti | 05/12 05:03PM

shqiptarja
miremrama juve te gjitheve,lidhure me kete raste qe ehste dale ne kete kohe jemi ne te gjithe tuj e bae jo ky po aje,pore ju lutem mose u merrni ma me keto sene te keqija,sps ne te gjithe qe hyjme ketu e kemi pae se qka flete cd,e per ate mose u lodheni shum,se nga kjo cd une per veten time me besoni si njofta ata njereze,qe i permendi me emra qe kan bae diqe te mire per kete toke,pore njerinprej tyre qe ke me duket i podujeves me te vertete kure ehste vrare aje njeri,e gjithe podujeva jan gezue po mendoj populli.e di une vete kure ekam nie plakun me goje te vete kure thote,ahe sa mire ja banen se bolle e shqiptarin e ka marre ky ne qafe sa u kan me shkie tuj punue dmth se kure rehate e myte e burrgje shqiptare ka shtie vete aje njeri,pra qata qe e permende ky me emer,keshtu qe keto figurat tonat ma te mira e te zgjuta qe jan vrare sjan ne cd kerkun hiqe valla e mose i perlyni ju lutem jo pdk jo aje eky se jo valla zban se ase pdk e ase ldk krahe spo ju japim se duhet me dite dyjate jan kan me nje qellim,e aje qellim ka qene per deri ketu me pru kosoven e ne perjashtim te atyre qe nime po dojne me dale kta vete qe po akuzojne,se nime kta dyshoj tashe qe naj vrane me te miret pra kta te dy delegate e allahu e dite sa ikan mase vete,se per qe kan vra shpihuna e vrases,e ndihemsa te serbise vallahin edhe nese i kan vra mire jav kan bae.e per kta te miret kan me dale serbia me qita lloje delegate qe besa,ashtu e mendoj se vetem kure e shofe ne foto gani gecin tuj munue meju afrue rugoves se ndjere ,me respekte qe ka qene e ka vdeke,e besoj qe nime aje na e vrau xhemajle mustafen se dihet ma se shumti e dashti rugova e me se shumti ka pasen bese ne te,po qe e hjeken,e ky tani me akuza ,o thjeshte jan te perlyme kta vete po marre,marre shum ju kofte se sikure kta te mire te kosoves pa marre parasyshe edhe qfare partie krahet e djathet nime i kan shkaterrue kta me serbin bashke ,e mose u prishni ju ne mese vete se ata qe jan te mire edhe fundi ka mu dite ndoshta edhe vone po kan me dale ne drite,pra, e merita ju qofte te gjithe luftetareve te luftes,popullite qe vuajten u vrane e u maltretuan ,kaqe shum nga kjo dore eshkaut,e e shpihunave qe kan qene gjithe edhe kan me pase hala kjo toke ,e jazeke ju kofte varre meritojne.. ,e merita ju qofte te gjitheve qe udheheqen kete lufte,pra komandanteve ete gjitheve ,qe luftuan pa mendim te keqe .pra te gjitheve meriten e meritojne krahu i luftes dhe i pendes,e ata dihen jan nga te dy palet edhe ldk edhe pdk ju qofte jeta me te mira qe punuate shum edhe juve qe vdiqet dheu i lehte i kosoves..lavdi..per te renet.
Shkruar nga: mergimtarja | 05/12 06:52PM

Peshendetje
halla te koft o bllac se ti ishe kan burr e jo mahi se na i qite ne drit kta njerz se kan than qi smahet gjaku msheft kurr pa dal najher se len edhe dul veq edhe ti bara me ta...........
Shkruar nga: agimi | 06/12 06:20AM

pershendetje
a mos po mer pare ti per qisi sene
Shkruar nga: fitim | 06/12 12:15PM

SUPER PER KOSOVEN
kjo qe po ndodh diteve te fundit ne kosov esht ne te mir te kombit shqipetar se ky ish agjent i SHIK-ut na tregoj se si veproj keto struktura me te vrtet dikur heroj te kosoves tani kan urzurpouar gjith pasurit e kosoves ne emer te luftes qe populli e ka ber ndersa keta paskan qen veq figura te luftes e jo pjesmarrs po gjith kjo struktur e kti Azem Syles i ka ardhen funi Turp per gjith keta funksionar turp
Shkruar nga: sara | 06/12 03:52PM

kacaniku
O shqiptar a e shefni vetin qe gjysma jeni ba si aj pskiopati Nazmi Bllaca a keni ndegju ku ka jetu dy vitet e fundit midis Beogradid, o mos vet per neve me kta psikopata qe i paguan serbia ....Rrnofsh Baca Hashim ket jem me ty.
Shkruar nga: Kacaniku | 06/12 05:40PM

ooooooooo sa seksi
mazmija kum e marr malli me pa pidhin se kamja qi grujen e po leni kta s e kan qijav ropt po qini najsen se ma mir ska po mos u bani marak s eka ven sdush maper burgje po skan nyt sa duhet ooooooooooooooooooooooooo qini s ekina mi la krejt
Shkruar nga: ibrahim ruggova | 07/12 02:50PM

se kena prit si del kaq budall
oo popull po me dhimni se gani geci esht vrases i shum fisht e ka vra KOMONDANTIN E UQK SADOKAMIN E SHUM TRIM TE ETJER Q E KAN LUFTU e poplli i budallum ejapi vota apet atyre vrasv
Shkruar nga: smajl krasniqi | 07/12 03:01PM


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: adil lezi   Mar 3 Mai - 1:59

BLLACA
Fillimi i kapitullit te ri per kosoven,me lejoni te shprehem me ca qjera ma konkrete ,u detyrova ta braktis kosoven nga keto qjera nje emer sod qe eshte ber ca hit ne kosov BLLACA,mendoni pak se nuk eshte vetem nje bllac qe ka ber keto qjera,nje organizat per sekrete te luftes dhe sigurime te shtetit (shik)nje numer i madh i njerzve tan qe nje koh ishin edhe ushtar te uqk u beren struktura te kesaj organizate,nuk duhet harruar se nuk jan vetem nje azem s,apo nje hashim,apo limaj,krasniqi ,perbers te kesaj organizate mos harroni se ishim te furnizuar me financa nga qeveria e perkoshme e asaj kohe,por nje dite do te pendohem per te qjitha qka kemi kontribuar per komandantet tan apo terroristat e vendit kur te del e ter e verteta e kesaj historije,nje azem s paska detyruar nje njeri (bllaca)ta shkatrron nje pasuri te popullit shqiptar duke ua marrur jetrat e intelektualve te shquar, vllazer motra popull i dashur kontribova edhe une qjate perqjakjes se kosoves se mjer,por sod pendohna deri ta dija nje dit se a do te ket te vertet dhe drejtesi ne kosov.njerz ma te rreikshem ne kosov se azem s,ka shume D-haradinaj dhe R-haradinaj k-veseli s-lushtaku h-thaqi ,po qe nje dit do te ket drejtsi une do te shpjegoj nje qje ende ma te tmerrshme se bllaca per idiotat e dugaqjinit sepse ata qe sod e mbeshtetin kriminelin haradinaj i paskan harruar motrat e tyre duke jav dhunuar neper pullazat e shtepive une jam aj qe do ti dal e ti tregoj ramushin nje dit ne drejsi se kan e ka vra ne luft dhe mbas lufte ,dhe do te deshprohen nga nje ushtar i tina i cili ishte qdo her pran tina ne gllaqjan prapaqan junik lumbardh dhe une jam aj qe u detyrova tjav vuaj thesin ne kok dhe ti dergoj ne bjeshk njerziv te pa fajshem.
Shkruar nga: TIMI | 07/12 05:07PM

e vertet
qa po folni palidhje kush o budall me dal mej bo gjith kto sene per pare ky mas pari shanca pa i hanger 20 vjet burg veq qe o thot un kom vra niri e qa kari i vyn kti jeta mas 20 vjete per pare, ju a jeni mir qa e pengon gjygjin e hages kjo pun po ju veq po ja futni kot bre boll mir ja ka ba qe u dal tkishin mej mshel kej PDK-ne se krejt hajna jon kejt kriminela jon pisa jon klloshar selaka papaka po kta para lufte skan dit me dal ne prishtin jen hup naj kun tash kryeminister kukukuku po kqyrnja more thaqit ftyren mas lufte qfar ftyre ka pas o zot un nven thaqit ja kisha dhan burg te perjetshem qa i ka bo kti poplli ky ky kosoven e ka lan shum mrapa dine ket sen po thuni ishalla veq eulexi e qon ket pun dej nfund se me bo me jav lan shiptarve ndor ska sen se zguxojn me denu kerkon sa i perket ksaj pune se thaqi vet e uthheq gjygjin po pom doket do me jav qi mit eulexi
Shkruar nga: s.s | 07/12 06:58PM

kush pot thot qe jena tan me bacen hashim
kush o me hashimin me at pis me at pis jeni do njerz tprisht to huta to klloshar qe me ju vet sa bajn 2 e 2 se dini hala qyrrat ju shkojn juve qa jeni me hashimin po ju mashtron me asfallta asfallti nuk hahet plus asjna asfalltin se shtron hashimi po paret e popllit banka botrore e shum sene tjera hashimi hashimi, qyrnja ftyren qysh e ka ba pej se ka dal bllaca ne sken si pidh e po thuni ska kurgjo qysh ska kurgjo kush i vrajti njerzt ma te aferm te ldk te rugoves qe i ka pas krah djatht vet pdk kjo osht e vertet edhe pdk po bjen pej lige me nfund po plotsohet deshira e popllit se thaqi nuk merr vota qekaq shum sa po thojn po ket te vidhta i ka un se di ka po i merr ky kto vota kurse me kon te rrish e shan fol keq per to a ni ramush i vjen hake ati ja palon minin qao pdk ke ngel mvjen keq ldk po e merr kosoven prap e po jav futum hutav qao qao
Shkruar nga: samir | 07/12 07:09PM

tradhtar i populli
Po te ishe aq zemer mire nuk do t'i kryeje ato pune ore zotri, do t'i kundershtoje edhe me heret. por sa duket tek je shit me pare nga tradhtaret e ketij vendi. Ata te cilet i vran luftetaret e UĒK - se, ata qe ende sot punojne me sherbimet e fshehta te serbise, siq jane Adem Salihu dhe Gani Geci, po si eshte e mundur nje kriminel ta akuzon dike per krime. se pari ai vet duhet te dewnohet per krime, pastaj dikush tjeter. Nuk eshte vetem Abedin Rexha viktim e Gani Gecit, .... ka shume tjer. Mos i involvoni popullin me interesa politike, per interesa tuaja te ndyta, ai njeri nuk eshte as ujk as qen ........
Shkruar nga: sadri | 08/12 03:22AM

Kuku per Kosoven ne kan ka mbet
DUKE LEXUAR KOMENTET E JUJA PO SHOH SHUM PADIUNI TE DOVE KETU PO JU DUHET MU QEN TE KNAQUR QE DALIN NE SHESH KETO VRASJE TE KRYRA NA BIN LLADENAT QE FLASIN SHQIP E NUK KAN TE BEJN ME GJAK SHQIPTARI MOS I PERKRAHNI MARRINAT E BERA MAS LUFTES PO BEHUNI KRAH I TE VERTETES KUSH I VRAU KETA MAS LUFTES A THUA KAN BER VETVRASJE
Shkruar nga: agron | 08/12 08:19AM

koronado
bravo o koronado bravo te qoft per mu je trimmbi trim eper qeveresije o vdekje ra drenica na unda edhe mitrovica ky bashkpunim i qeveris ekan bo ket gje qe duhet turp mi ardh thaqit per marit qe ivran njerzt mat mirt per interwsin eti eper gjepin eti ashtu qysh endajti edhe mitrovicen e shiti etash sdi qysh pokan ftyr me dal po kqyrni mir tash etutje kon pe votoni
Shkruar nga: mitovica | 08/12 09:26AM

tungi
bravo breh nazim se ma dallavergji se ky skish veq edhe mir e ka per qeta se krejt pdk pergjethsi lypin qi nane prej thaqit e fatmur limaj veq edhe ldk osht e keqe se njani i lkd ja ka vra baben ni shokit shikoni shkurt e ka se edhe ky lajm do te del ne shesh shkurt e ka tung nga FERIZAJ I BUKUR
Shkruar nga: no name | 08/12 01:06PM

tung shqiptar
ky asht nje mashtrus ivertet icili don ti fsheh dallaveret eveta te cilat ika e qe asht borgj deri ne fyt etash sika met vend e mamir ne burg se mevra borgjlia. Esaper hashimin edhe trimat tjer si ai marre me fol tuli analfabeti se potmos ishin ata ne sod nuk ishum ketu se prej se kan hi ne qeveri punt po shkojn ma mir po mos ingoni njerzt epagum nga serrbia dhe bashkpuntort etyre
Shkruar nga: fimi | 08/12 02:57PM

per bashk puntort e milloshoviqit
posht trathtart e pdk
Shkruar nga: labi | 08/12 07:27PM

rrnoft nazmi bllaca me dani gecin
krejt i kan qit kriminelat si per shembll hashim thaqin fatmir limn gjavit halilin e ka shum te tjer qi kan met njerzi veq per karrik kriminelat e serbis
Shkruar nga: dani nga italia | 09/12 03:02AM

o hallall i koft edhe vet ne paq mbyt
o kto jan te verteta qka po i thot ky njeri po e kisha lut let ruhet e let jav qet krejt ato qka i kan boo dhe ma mer menja se ky njeri e ka rrugen e hapur te gjdo njeri qe i thot vetes shaiptar duhet me i dhan perkrahje se po i shpalos ata te cimet po e fundosin kosoven le ta din populli se aka kemi ne qeverin ton te mu....
Shkruar nga: amendi | 09/12 08:56AM

bravoo
o bravo i koft bre se hala paska shqiptar po me doket edhe vet ky ni paq mbyt po boll qe dul niher ne shesh gjith kjo edhe pak e kem ne shqiptaret se duhet me na mbyt kejtve se vet i kemi zgjidh per me naj bo ketoo
Shkruar nga: armend | 09/12 09:06AM

o halla te koft gjini i nanes o nazmi bllaca
se nukdi ku tabojn venin kta pdkuca se kan menu qe kurr nuk dalin ne shesh po gjaki sikalan rahat e drejtsia dul po ju e qit se kta hajnat e pdk nukdi kumenojn me rrnu ma se kadal kadal kenamejav nxjerr gjitha kto qa ikan vra njerz pa faj tu i myte. mu familjen e robt pajav qi kush i perkra kta muta e hashim thaqit kti kriminelit te evropes se at mut. thaqi nuk ekisha lan prej ati plehi drenices me dalat mut thaqi .EPERSHENDETI PREJ ZEMRE NAZMI BLLACE NGA GJERMANIJA :ARI:
Shkruar nga: ari | 10/12 06:22AM

personalisht per ty abi e per arbenin
o trathtart e popullit shiptar se ape dini sa patrijoti u vra pej dores te kriminelve ti mos jeto me anrra se ta qi aksh e nanes ne goj se krejtve nanen ne goj kemi mejav qi se menoni qi gjaki hup se ekini hangr karin krejt jeni zbulu qysh ikini vra tahir zemn gjemajl mustafn ahmet krasniqin uk bytyqin e shum patrijot te tjer se ju ini te pagum pej utbs te serbis o shpijunat e kambit se nazmi bllaca u kan ushtar i uqks ka vra shpihuna por kur e ka pa qi pi vrasin gjinen e meqm ather juka qi nanen udbashave te serbis hashim thaqi osht klysh i beogradit fatmir lima jakup krasniqi gjavit haliti edhe shum te tjer jan te paguam nga qeverija e serbis mi vra gjinen e meqm rrnoft gani geci se gani geci me dhan urrnin krejtve ne serbi ju qojn se nuk kini ven ne kosov o popll a kini men ne krye poju epni votn trathtarve te popllit shiptar posht qeverija e kriminelave
Shkruar nga: bani gjermanija | 10/12 05:22PM

RRNOFT NAZMI BLLACA LEGJEND E GJALL E SHIPTARIS
O NAZMI BLLACA NKOFSHUM GJALL NA KENA META QIT PERMENDOREN SI TE SKENDER BEUT SE TI JE LEGJEND E POPULLIT SHIPTAR QI I ZBULOVE UDBASHAT E SERBIS SE QITA EKAN PRE NE BES ADEM JASHARIN EKAN LANEN VET ME MASAKRU SHKIJET SE KTA JANKAN TE SERBIS HASHIM THAQI FATMIR LIMA GJAVIT HALITI JAKUP KRASNIQI E SHUM TE TJER MASI TE MASAKRUN SHKIJET TY KTA UDBASHAT SHIPTAR JANISEN MI MASAKRUE PATRIJOTAT E POPULLIT SHIPTAR SE GANI GECI I VETMI USHTAR I UQKS U DAL PA MASK DHE JUKA THAN UDBASHAVE NUK KINI VEN NE KOSOV SE PER QATA U MUNUN ME VRA GANI GECIN SE KTA UDBASHAT E DIN SE GANI GECI KA MEJAV QI NANEN NE GOJ EDHE NIHER RRNOFT NAZMI BLLACA
Shkruar nga: bashkimi nga prishtina | 10/12 05:41PM

O UDBASHI I SERBIS SADRI
MOS E MER NAPER GOJ GANI GECIN ADEM SALIHUN SE POTA QI UDBASHIN E NANES RRNOFT GANI GECI ADEM SALIHU NAZMI BLLACA POSHT QEVERIJA E PEDEKUCAVE SE JU INI KRIMINELAT E MILLOSHOVIQIT
Shkruar nga: LABINOTI PRISHTIN | 10/12 06:05PM

o pisat e kosoves te hashim mutit qe po ju djeg
o juve ju dul na shehs po dash si magart kur te cofin ata shpurdhin po skan qa bojn SE NAZIM BLLACES PER MENDIM TIMIN JA KISHA NREQ NI PERMENDORE PER SE GJALLI SE JAV KA QIT KRIMIN KRIMINELAV TE DRENICES E TE KOSOVES PO NUK KAN QA TE BOJN SE JU ERDH FUNI SHOK VLLEZER VETEM EDHE 3 MUJ SE KINI MU NGI NE PDKUCA E UDBES SE KTA KREJT JAN KLYSHQIT E MILLOSHOVIQIT SE MEJ I MYT ITELEKTUALT E KOSOVES NATE E ME KAJT DITEN KTA JAN THAQAT E PRISHT POSHT HASHIM THAQI POSHT DRENICA POSHT QEVERIA E PSHURRT QE E UDHHEQ A: PO KUA FATMIR LIMAJ QE IKAHUP ZANI KREJT SE PEDIN QA UBA JU IQ NANA KUA QAVIT QENI E SHUM TE TJERT QE KAN LE PO JAVQIVA NANEN E JU DUL NE SHEHS URIME POPULL I KOSOVES GJITH KJO SE KA HALE BURRA PO KTA DRENICAKT E PSHURRT KAN MENU VETEM PAS SHPINE PO LET DALIN BALL PER BAL O BURRA PO KTA JAN IDIJOTET E GJITH BOTES,:::::::::::::O NAZMI BLLACA MEM PAS BORQ MU NE VEN TAKISHA FAL VETEM QE I QITE MUTA NE FUSH PO QENRO TASH SE EDHE TY KAMET ARDH ZHEQ PO TREGO GJDO TE VERTET QAO E URIME POPULL KUSH JENI SHQIPTAR,A PER KTA SHQIP FOLSA KUKUKUKUKUUKUKUKUK MYTENU JU LUTEM MOS TJUSHE AS KUSH::::::::: ARI::: PRISHTIN KUDER KRIMINELVE JAM TERI NE VDEKJE QAO
Shkruar nga: ARI PRISHTIN | 11/12 09:44AM

Bllaca sehte psikopat po kriminel i arsimuar ne frymen e te pashkolluarve
Bllaca ne pohimet e tija del si nje risi ne skenen kosovare e cila ska te bej me zgjedhjet ne kosove e as me imazhin e kosoves siq mendojne te tjeret,pore sjell ne pah nje veprim kriminel ne popullaten intelektuale shqiptare ,qe eshte ushtruar ne ate periudhe ne kosove e ku mjerisht jane te implikuare shume persona te strukturave politiko shoqerore qe sote e udheheqin kosoven pamarre parasyshe partin apo kush i ka finanzuar .Une smirrem me politike se e di se si eshte ajo,pore kisha apelu qe kosovaret ta kuptojme se krimi ska te baje me shqiptari me patriotizem me uqk me gjakun e deshmoreve etj.Ajo perkunder e shkatrron shteti e posaformuar te Kosoves.Nese dojme nje shtet te mirfillte me standart evropjan,duhet qe kriminelet ti denojme dhe ti zbulojme kushdo qe te jene.Me kte ne zbardhim fetyren shteti te kosoves,njeherit parandalojme derdhjen e gjakut ne treven kosovare,si dhe ndalim lotet dhe dhimbjet e kryfamiljareve te rane viktima nga kjo dore e bandave kriminele.Bllaca per mu s“shte psikopat e as i smure ,po nje kriminel i arsimuare ne frymen e te pashkolluareve,kuptohet edhe i paguare,pore zoti ka dashte qe shefi i ti sja ka paguare honorarin e ky tashe pe akuzone,qka don me thane se "Edhe aje krimineli qe e ka shti nuke ka besuare se qfar krimineli i "talentuare" do te behet".I pershendes te gjitha ato familje qe mbeten pa me te dashurit e tyre,si dhe ata qe e lexojne ket mendim.
Shkruar nga: matematikanti | 11/12 02:40PM

ISH UQK
A JENI TE GJITH ANALFABETA APO SHKRUANI SI JU BJEN MA MIR JUVE PER ME E FYER DIKEND QE SE NJIHNI SE KUSH ESHTE E QFAR KA BER MOS I VESHNI LLOJ EPITETI LUFTES SE UQK APO VETERANEVE TE LUFTES VEQ PER INTERESA POLITIKE JU QE KENI SHKRUAR DERI TASH ME SA LEXOVA VETEM NJE E NJEH KET VRASES NAZMI BLLACEN AI ME SE SHUMTI MUNDET ME DIT PER KET MUT MOS QUANI BURR VRASESIN QE KA VRA SHQIPETAR E TRIM: PER MUA ASHT TRADHETAR JO VETEMKY POR TE GJITH QE VRASIN SHQIPETAR :BESONI VETEM ATIJ QE E NJEH PERSONALISHT:EDHE JU QE SHKRUANI PA E NJOHUR MIR TE VERTETEN E QE I PERDORNI DISA EMRA TRADHTAR PA FAKTE PO VEQ ME THASHETHEME JINI KESHTU SI KY ;PIS E MUT E VRASES SHQIPETAR: PO BEHUNI TE VETEDIJSHEM E MOS SHANI PA FAKTE TURP PER KOMBIN TON ME QKA PO MIRRET :ME KET I JAPIM SHANC ME TEPER SHKJAUT PER DOMINIM MBI NEVE E MBI EVROPEN NUK DUHET TA POLITIZOJM KET JO BURRERI QE E KA BER KY MUT NE KET KOH POR DUHET TI BESOJM ATYRE QE E NJOHIN E ATA LE TE JAPIN KOMENTE E JO NE;ME NDERIM ISH ;UQK-
Shkruar nga: O SHQIPETAR DEGJONI | 11/12 03:34PM

TE LUTNA ISH UQK
NAZMI BLLACA U KAN USHTAR I UQK E MOS THUJ NUK E NJEH NAZMI BLLACN SE UNE E NJOH FAMILARISHT E KUSH FOL KEQ PER NAZMI BLLACEN UNE JA QI AT NAN SE AJ VET NUK KA VRA AJ PO TREGON SE EKA VRA SHPIJUNIN E SERBIS IBUSH KLLOKOQIN E KTA SHOKT E TINA TJERT KAN VRA PATRIJOTA EDHE NI PYTJE PER TY ISH UQK KUSH E VRAU TAHIR ZEMN GJEMAJL MUSTAFEN EKREM REXHN AHMET KRASNIQIN I VRAJTN GJAVIT HALITI ME FATMIR LIMN HASHIM THAQIN EDHE SHUM TE TJER TE MIRMI VESH SE SOD OSHT SHEKULLI 21 KREJT KOSOVA E DIN KUSH IKA BA VRASJET PER QKA PREJ QI E FITUN PUSHTETIN THAQI PER QKA NUK U VRA AS NI POLITIKAN MA KJO PO DIHET KREJ THAQI ME EKIP IKA VRA GJINEN MA TE SHKOLLUM SE MU UNGJ NE KARRIK VET SI NE KOHEN E ENVER HOGJS NE SHIPRI QI IKA MYT GJITH GJINEN MA TE MEQMIT QYSHTU KA VEPRUE HASHIM THAQI PO E DREJTA DUL NE SHESH E KERKUSH NUK OSHT KUNDR UQK POSHT KRIMINELAT
Shkruar nga: banush | 11/12 06:15PM

Bllaca s'eshte i semur psiqikisht por nje kriminel i arsimuar (gjeografikisht) ne frymen e te pashkolluareve
Bllaca me pohime e tija,si nje risi ne Kosove te cila fare sĀ“kane te bejne me:zgjidhjet ne kosove,imazhin e kosoves sic mendojne disa,por sjellin ne pah nje veprimtari kriminale ndaj popullates intelektuale shqiptare qe este ushtruar ne at periudhe,ku supozohet se jan te implikuar disa persoa qe drejtojn dhe udheheqin strukturat politike shoqeroe ne Kosove,pamvaresisht se cfar partie apo kush i ka finanzuar.Une personalisht sĀ“mirrem me politike se pse e dije se si eshte Ajo,por apeloj qe kosovaret(disa)ta kuptojn se krimi sĀ“ka asgje te bej me:Shqiptarin,Patriotizmin,UCK-ne,Gjakun e Deshmoreve e zhvillime procesuale ne Kosove etj.Keto perkunder e shkatrrojne shtetin e posaformuar te Kosoves. Nese deshirojme te kemi nje Shtet te mirefillt me standarte demokratike evropiane duhet qe kriminele ti zbulojm dhe ti denojme kushdo qe te jne ata.Me ket ne zbardhim fetyren e shtetit te Kosove,ndalim dhimbjet dhe lotet e kryefamiljareve te rene viktim e kesaj bande kriminele.Bllaca per mendimin tim sĀ“eshte i semure psiqikisht por nje kriminel i arsimuar (gjeografikisht)ne frymen e te pashkolluareve,kuptohet edhe i paguar ,por zoti ka dashte qe shefi i tijesja ka paguare honorarin e tash ky po e akuzone, qka don me thane:" Edhe ai Shefi-krimine se ka besuare se ky nje dite do te behet kriminel i "talentuare" dhe se ka per ta hedhe ne kurthe".Pra ky eshte nje pozicion kure krimineli ja ban mat me 2poteza ishkriminelit.I pershendes familjaret qe humben me te dashurit e tyre si edhe ata qe e lexojne ket mendim.
Shkruar nga: | 11/12 09:18PM

per qit burrin qe po mendon qe nazmi bllaca esht i lujt .
O ZOTRI QE JE DAL PA EMER E QE POMENDON QE BLLACA KA LUJT JE SHUM GABIM SE AJ ESHT NI TRU SHUM I KFJELLT NJE LUFTAR I USHTRIS QLIRIMTARE PO AT EKAN PRE NE BES O BURR QE UN ENJOF SHUM MIR ME PREARDHJE E ME FAMILJE,NORMAL QE EDHE KTI JA KA KAJT ME MARR PARRE PO TASH PO QET SHUM MIR SE GJDO KRIM QE U BA DOT DEL SE V“RAJ NATEN E QAJ DITEN KTA JAN KRIMINELET E HASHIM THAQIT O BUURRI I PA EMERT SE GJITH JAN BETU QE KREJT ITELEKTUALT E KOSOVES DOTI VRASIM KUSH MEJVRA DRENICALIT QE ME PRIARDHJE JAN MI 90 PERQIN TE BIT E SHKIVE E TE BIT E MILLOSHOVIQIT TASH JUKA DAL NE SHESH PO VETEM NA DUHET NE KET RAST ME NGU EDHE NJA 2 MUJ JAVNIN ZANIN KRIMINELAV QYSH KAN METUDHIMT PREJ HASHIM KRIMINELIT E DERI NE PASTRUS TE TYRE IKAN DUAR ME GJAK SHQIPTARI GJAK ITELEKTUALI SE KUR UKAN ME LUFTU AJ KANEJT NE TIRAN TE FATOS NANA E NUK EKAPA AS KUSH NE LUFT AT KRIMINEL PO NA ECEM VETEM ME KOHEN GJDO GJE DOT DAL VETEM DURIM NE GJE EKALAN BABA PLAK QE VETEM DURIM AJ QE KA DURIM AJ DOTIMRRIN TE GJITHA UN POSAQERISHT E PERSHENDETI NAZMI BLLACEN QE JAVQITI NE FUSH KRIMIN DHE DOTJU DEL
Shkruar nga: ARI PRISHTIN | 12/12 06:05AM

qat abedin regjen qi po permeni burra
deshta veq dy fjal ti thom per tae se aj me grupen e vet. pas vrasjes se adem jasharit ka marr ne qaf shum shiptar se njerzit qi kan qen te hasmun per toka per gjelozina mes veti qi kan pas para lufte kan shfrytzuar kohen luftes ne drenic e kan paguar njerzt qat sadokanin mej vra e aj nuk ka qen paster e ka shum njer qi kan keqperdor uqk ish nat koh.e qat sandokani se ka vra gani geci po ka vra zoti e ka zan gjaku i shiptareve qi ka marr ne qaf lidhje e palidhje e as zoti ashtu nuk lejon me bae se zoti ka doren madhe per ata qi sedin . ku ka te na drejtsi ku ne lajme gruja e abedin regjes. thet se une kom dashur ta vras gani gecin vet po me qen drejtsija qysh dohet me kan atae ish dasht meniher me arrestue....ishalla bahet mir
Shkruar nga: riki | 12/12 02:21PM

e gjitha qe e beri Nazim Bllaca eshte ber per arsye se nuk ju ka ofruar nje shum t'hollash te cilen ka kerkuar
ky ka ber nje gjest qe femija i vet duhet qe ta vret se si ka lan vend as familjes se vet turp per familjen e Nazim Bllaces turp edhe per LDK e cila e pagujti ket person vetem per ta rrcuar PDK nga pushteti. Bravo THAQI
Shkruar nga: Samiri | 12/12 04:25PM

o sami pedekuci qe tupaska kall shpirti pom vjen keq qe tu ka kall zemra
e mor sami burreci po duket qe tekje ni LEPRUSH I PDKS po nuk kem qatebojm se nuk takapagu LDKJA po gjaki nuk ekalan me nejt ma rrahat si qisi kriminel te drenicec kan urrnu qe aj te vret po ne fund dul vet gjitha kto kan me dal vetem durim SE EDHE ADEM JASHARIN EKAN PRE NE BES HIN TI SE TENIMOJM PO VETEM KAN DAL NE KODER E KAN SHIKU QYSH PO E LIKFIDOJN KREJT QITA KOMANDANT E UQKS QE EKAN KEQPERDOR EMRI E UQKS PO KADAL KADAL KREJT KANMEJUDAL QE NUK KAN ME PAS VEN TE RRIN NE KOSOV,POMVJEN KEQ QE JUVE THAQAV POJUDJEG PO QATEBOJM PSE KINI BA KRIME PO VETEM DURIN VETEM 3 MUJ KREJT DOTIPAJSH QE KAN METUDHIM UM FAL AAA,SE NAZIM BLLACA KA TREGU SHUM TE VERTETEN SE EDHE NAZMIN KANPAS ME LIKFIDU QE MOS MUJUDAL TIMI PO JUKADAL TASH KUKU PER KTA THAQAT E KEQ QE JAN VETEM SHQIP FOLSA SE SEMREN EKAN TE MILLOSHIT E POLITIKEN E TINA KREJE ,
Shkruar nga: ARI prishtin | 13/12 06:33AMShkruar nga: | 13/12 12:35PM

ndytesirat e kosoves
me falni vetem nje komente desh ta bej,mos e levz mutin se i vjen era e ky nazmi bllaca e levizi e tash ka nis me i ardhe era nese eshte ashtu atehere te mos i ler dheu i kosoves mbrenda te gjith ata qe kan ber krime pa mar parasysh a jan pdk,ldk aak apo muta tjer ne baz te ketyre gjanave po na del se uqkja jan bisha te egra qe vetem e ngrenin shoqi shoqin e tjeter kujte as mutin nuk ja kan ngren more mos ju lasht as dheu i kosoves mbrenda po shporruni ne serbi e rusi ramush e thaq e ju kriminela tjer qe po i shkaktoni vuajtje keti populli ma shum se serbia mori ndytesira.
Shkruar nga: xhafer krasniqi | 13/12 02:01PM

trathtar te kosoves
ti sje kerkushi i nazim qeni na te njohemi tye ti je qaj qe e ke shit nje tok 7 her shqiptarve mos fol se ste ka hije se te njohim shum mir ngat fshatrit tan jam edhe mir e kan pas pleqt tyne her as pelen zban me lan me pshurr nribar e tani ku ka gjin te mir nribar rrenc hajn i ki borgj 3 miljon euro se pas ka ja man per qita je dal ne medjase si ti edhe si geci i kam lidh nja dy nkolib bile ma te mir janme rrespek magurja
Shkruar nga: kosov | 14/12 03:38AM

SA TE PADUJTI JANUZ SALIHU
GJIthmon Tradhtari u denu me Vrasje edhe ti ne emer te poplit denohesh me vrasje----me gjith familjen se edhe ata jen si ti?TI je kan e je Puntor i policis serbeme ty sduhet met shkru shum veq ------------TRADHTARI KOMBIT
Shkruar nga: DRENICA---------------------- | 16/12 12:30AM

as trim as budall,
Me te vertet esht shum per me u qudit,mir po nje po dihet gjdoher kur kosova ka te bej diqka me gjygjet apo me vendet botrore si pershembull tash ne gjygjin e pamvarsis ,ndodh diqka e quditshme.p.sh deri tash pak para nje mledhje te kshillit te sigurimit botror ndodh“ke nje sulm nja mineritetev apo diqka si u ka dhan shkive shans me fol atje ,po nuk vlejshin tash diqka krejt e re dhe befasuese.dhe lenduese per popullin,e pafajshum.mendoj se ky njeri osht i pagur nga regjimi serb.un nuk e di veq se si nuk dul dikush me vra ah masi sjam kan un kosov.aha nime as shiku nuk e myti apo nuk funksionon fare,nejse nazim bllaca per mu nje tradhtar ja ke qit faqen e zez vendit .e gjygjit tfala nese ka zgjohuni sa su ba von ,parkoni kta njerz.pershendetje .turpturp
Shkruar nga: ardi | 26/01 01:38PM

boss je numer 1 je
hej qysh e akuzojn njerin e pafajshem o nuk ka drejtsi ne ket kosov se me pa pas ligj ish bo ndryshe koosova po nuk ka bre bac
Shkruar nga: bossi | 22/12 01:41PM

vlersohet sa vlen vet ajqe shkruan
komente .intriga nga frabika e vjeter .te kordinuara mir sipas mendjes se salihut e te gecit e te inspiruara nge kuzhina ku jan ushqyr gjithmon njerzit e ligj.deri me tani ne ter boten shiten cd per muzik e filma .kosova hyn ne liber te genisit per shitjen e cdeve me matrijale te krimeve te kryra ju lumt se keni nxjerr nj te vertet te madhe ne cede.athere pes u ipoen rrogat prokurorve kur matrijali ju vjen nga kuzhina e vjeter e udes. vetem vazhdoni se e keni gjet te verteten ju gect e ju daciqat aferim
Shkruar nga: jasha .deqan | 31/12 07:38PM

kriminelet e thaqit
le ta din e gjith kosova se prej nga fillimi i luftes e deri sot kriminelet e thaqit kan vra shqiptar te cilet kan qen ne drejtim te mir per kosoven dhe keta kan luftue per karrik e jo per kosov siq luftoj familja jashari dhe haradinaj te cilet kan mijera antar te familjes te vrar keta te fundit e meritojn te jen ne pushtet hallall i qoft bllaces qe ka pas zemr te del me tregue realitetin bravo i qoft
Shkruar nga: kosovari | 04/01 07:28AM

kriminelet e PDK
zoti i vraft po si menojn more me pague gjin me i vra kokat e LDK per te ja marrur voten edhe nese poplli nuk mund te ju denon o pederat e PDK ka me ju denue zoti mos harroni se sa nanat e fmit ikeni lan pa te afermit gjaku i tyne eka shti edhe bllacen te tregon realitetin une besoj ne zot dhe aj do ju denon more klloshart kollaj me vra me marr karriken po banja munin me shkoll ore analfabeta!!! i pershendes te gjitha familjet qe jukan vra anetaret e familjes dhe mos harroni se 1 zot ekena dhe esht me neve deri ne fund te realitetit ju pershendes albi luksemburg
Shkruar nga: luxembourg | 04/01 07:40AM

o qendrim hadergjoni e trim
tamam poe perkera kolegun tend.se jemi te nje brumi ti i para luftes e aj pas luftes.ti o hadergjoni i vokshit je fole . zekes .nga bollopoja.fole e vek jokiqit e vul mirqiqit e ne fune e zhekut e tani me je ne krahune daciqve e geciqeve per at arsye edhe e perkra ket udbash qe jeton e vepron per brumin e juaj
Shkruar nga: deqanasi | 05/01 12:03PM


Ky eshte fillimi e mbarimin e shofin qata se po thojn nuk eshte e verteta tash kadal dal shkojn tuj e qit njoni tjetri si qumili si thojke ne nje homor e vrava une jo une ku i erdh fundi dulen se e vrav tjeter kush se ku ti vjen puna me i honger 15 vjet apo 20 vjet qather shkon tuj i qit shokt e sa per azem sylen e njofom krejt kosova se kush eshte dhe qa eshte puna e tina
Shkruar nga: Arbeni | 21/01 11:27AM

rrenat
o nazmi bllaca po pse mere nuk ki vra shkije po shiptar hajde ne budrik ka sadush me vre shki e mos merr ne qaf gjinen po ski faj se parja te ka mashtru ky hashum thaqi ka vjedh farmerka ne cyrih bashk me mu shok e kam ma hajn ska pas tfala bani thuj apo vjen me vjedh se pi kuvendit ska boll lek
Shkruar nga: kaprolli | 16/01 02:31PM

ku ishte deri me tani ky njeri
me sa duket mua ky njeri ka nje shkoll sa dopak te kryme dhe nuk mundesh te thush se eshte i pa aft eshte i aft bile shum po ky far nejri si e quan nazim bllaca e ka ditur shum mir po nese ka marr pjes ne vrasje kan do ta vran dhe kush eshte ai qe e vran po ta pytesh kando qoft ne kosov per nje njeri qof ne politik qoft biznismen ne i njofim te gjith dhe kyy nuk mund te deklaron se nuk e ka ditur kan e vran dhe tani dekalrohet se ka menduar se po punojka per te miren e kosoves le te deshmoj drejtsija po qe se ka ne kosov nje drejtsi dhe masandej ti shohim kush jan fajtor dhe mundemi te shajim e jo para kohes ti lam keto fjalt jo presidenti jo kryemenistri keta njerz na udheqin dhe duet te mburremi per keta te msomi niher e pergjitmon po ta shofim serbien millosheviqi ka be krime me qnjerzore po serbet ende mburren per millosheviqin e politikant ton punoj per te miren e kosoves edhe i shaim ne fund le ta thot drejtsija dhe masndej mundemi mi fjasue te gjith fajtort mir mbetshi tung fisi gjermani
Shkruar nga: avni shala | 26/01 02:53AM

Vertet esht per meu qudit me popullin ton.
mua vetem nje sen po me brengos dhe per rinin e kosoves.ky person dul dha komente dhe askush nuk po e din se a esht e vertet apo jo.un nuk besoj se esht e vertet pa dasht me i mbrojt as njerin nga ata ose kta politikan apo qfar do qofhin .mirpo ne nje menyr tjeter a jem tu e dit se qka po bahet me kosoven sa gjaku u derdh edhe sa ka me u derdh a dha naj kush naj far pergjegjsie apo osht njeri nga kta politikant tan duke u ankue ne drejtat botrore,.kuptohet nese edhe per ne ekxistojn.fqiu jon serb deri dje na ka masakru na ka dhunu ,e ka vrar shum po kjo vrasja sikur nuk po bahet fjal e madhe,dhe arriti megjith at me hy ne shtet europjane .na jemi mbet aty ku ishum.secili nga ne u shprehke ne nje koh se kur shkau te del nga kosova e dim se qka bajm po tash spo dim edhe ma hiq.te luftojm qe nje nje ri te zellshum intelektual ta ulum ne vendin qe e meriton .se jeta po kalon edhe koha po na shikon.ky njeri bllaca edhe njeher per mendimin tim e meriton ulsen ne karrigen e rrymes per at qka ka ba ,nese u kan ne UCK u kan ka luftu per vete per vend vetin .nejse veq po folum e sen spo bajm .e mbrapa jemi mbet shum .tash vetvehten po e bllokojm .te nderuar lezues ju pershendes te gjithve por msheftsi ka gjdo shtet veq kur esht ne pyetje vendi aj person eliminohet .ah edhe nje tip hini ne google shikon se qka shkruhet per kosoven .mos u shqetsoni
Shkruar nga: Luard | 26/01 01:08PM

vertet jemi ne nje pozit shum te rend.
as me te huaj as pa ta nuk po dim ,apo nuk po dojm,ah jo moré po dojn njeher lek me ba.secili ne llogarin evet.e ky nuk e di se ku ja ka qit rrethin. veq se vendit ton ja ka qit edhe nje faqe te zez.politikisht po mendoj, a sa i perket tjetres mendoj se gjygji jon nuk osht ka ekziston per pos gjobav ne komunikacjon,se ket njeri kan duft me brengos menjeher.kurse ata dy politikant si populli ja kan dhan votat ,u livdojshin se gjoja jon ka din diqka sekrete edhe me ket veper dojshin me ba emer.une nuk e di se jan ankue te nje gjykats qe ta mshelin ket njeri.me denu me kqyr se qka u ba apo qka u ba.po u livdojshin edhe tentojshin qe popullin sa ma shum me brengos sikur te tjerat i kan kry.ah as une sen spo di veq po menoj se qka o ka bahet.ata e din ma mir ,veq mjer na mjer o popull nese keshtu vazhdon
Shkruar nga: ardi | 27/01 11:28AM

turp.mos u ngatrroni ju te tjeret.flm
tung
Shkruar nga: hallo | 28/01 01:40PM

media
katastrof.apo super ,te tronditur.
Shkruar nga: pershendetje | 29/01 02:42PM

e verteta apo gejeshtra
Une jam 100% mendoj qe ketu 50% bllaca i ka te verteta 50 thaqi i ka te verteta kshtu qe keta njerz dikush i ka vra esht fakt vetme se z Hashim THaqi edhe esht i perfishir vetm legjikoni vetm pak me luftu edhe ne fund me met rrugve nuk shkon kshtu qe Thaqi ka luft esht kur ka perfunduar lufta ndoshta edhe i ka ber qeto sene vetm mos harroni se esht nje far inati ti po rrin ne gjermani e kur te kryet lufta po vjen si car me hy ne pushtet e thaqi ka luftu edhe e meriton bre pushtetin e edhe nese i ka vra kta njerz SH .I .K -u ma mir 30 persona te vrar sesa 1000 te tjer kshtu qe esht sekret nuk ban me i sbulu senset ato jan kan kaluse pse do shqiptar qe i ka vra serbi qka kemi me bo sun po i bajm kurgja serbit e tasht qe kemi kuptu qe edhe shqiptari ka vra shqiptar po qojmi pluhen rrini urt kshyrni punt e juaj e mos tjuv rrog gajlja e huaj si thojn populli ha buken tane e maj gajlen e huaj nuk ban Thaqi ke respekt shum te madh nga un edhe pse tani jetoj ne deutschland ne münchen saktesisht jam kan ish ushatar i UĒK-es dhe jam me ty deri ne vdekeje se nuk ti harroj sakrifcat e juaj kurrrrrrr ne jeten time RRoft Hashim Thaqiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Shkruar nga: Ramushi | 27/02 06:04PM

KORQA
O vellezr Shqiptare Gezohu se erth kjo dite Kaq e mir e kaq e mbare Na sjell miresite Kjo eshte dit e reze Qe bije vellazerine E debon jeten e zez Dhe ndarjen e marrezine Lumja ti moj Korq o lule QI le pas shoqet e tua Si trimi ne ball u sule Ta paqim per jete hua
Shkruar nga: hamza | 17/03 03:05AM

prishtinalija
thojn pa honger hydra era ste vjen edhe ktu diqka ka po dreqi sun osht ka i bjen ne fije se qka ka
Shkruar nga: gani | 07/04 04:39PM

e verta do te del ne shesh si gjithmon qe ka dal heret avon
me vjen shum keq ,per kto raste te tmershme qe kan ndodh ,por e tera esht e vertete fatkeqesisht ,nuk me intereson esht apo nuk esht ky bllaca ,e verteta eshte se keta qe e quajn veten kinse shtabi i uqk edhe pse keta nuk kan qen shtabi sepse vet shtabi kan qen ushtaret apo (formuesit e uqks) por per postet e tyre apo per karieren e tyre e, qe ti mbushin gjepat miliona kan emruar veten shtab te uqekes edhe kush te refuzonte keta e merrte plumbin keta ishin disa rrugaq te diaspores qe me shum kan nejt ne bisht te aeroplanit se sa ne shqiperi e te mos flitet ne luft asnjeher, keta ishin levizja qe me von e qujaten veten shtab deshen apo sdeshen ushataret euqks sepse i priste plumbi mbas shpine tmerr ky ishte i vetquajturi shtab sepse shtabin e vertet e zhduken psh zahirin ,edmondin,hakifin ,ademin.ilirin ,bahriu.agroni .muja ,eshum eshum te tjer sepse nuk mund ti permendi te gjith me radh ,vetem nje here esht fol e verteta sekush ishte shtabi ,e kete e tha ne hage kryeparlamentari Jakup krasniqi ,e qe ta kuptoni mir se kush ishin kta ,ju lutem degjone deshim e deshmin ejakup krasniqi ,nuk edi pse etha te verteten sa kisha pas deshir ta pys,po kam frik se me pergjigjet,JO MORE ATE QE EKAM THEN NUK ESHT E VERTET ME ESHT DASHUR TE MOS TE PRANOJ SEPSE DO TE DENOHESHIM ME BURG ;besoni se ajo ishte e verteta
Shkruar nga: ju pershendes | 11/04 11:06AM

nazim bllaca per momentin asht hero
o thaq o idiot ta qifsha qat djalin 5 vjeq se gruen po sepo se kemi me ta qi nanen ne bithe o trathtare o shpijun
Shkruar nga: krasniqi | 12/04 09:58AM

nazim bllaca vrasesi i luftetarit te uck s ilir selimaj
bllac aki dor en vrasjen e luftetarit te uck s ilir selimaj pres pergjigje zotri shka
Shkruar nga: qendrim selimaj | 22/04 09:57AM

E vėrteta o Lulė o!
A tė kam thanė o lulo,se ka "BURRA",a?
Shkruar nga: Nazmi Berisha-dyzi | 24/04 04:04PM

mutii
ooo nazmi nanennnnnnnnnn
Shkruar nga: mmmmmmmmmm | 11/03 11:25AM

Bllaca, Hashimi, & Co
Te gjith qe kan ber Krim Qnjerzor Padrejtsisht duhet Pushkatuar, qka ban per Popull kurgju ather duhet tu jepet secilit Plumbi ne Kok
Shkruar nga: Skenderaj | 12/04 06:19PM

o tutzat e kosoves
mos u merrni me sene e me psikopata si ju qe po shkruni kunder krahut te luftes se vjen koha e mos po ja nis edhe naj luft e ska pempers qe ju nal prej tute se me siguri ju qe po shkruni kunder uqk,se jeni minoritet ose shqiptar 50% pa pik karakteri
Shkruar nga: gecaj | 28/03 01:42PM

fffffffff
shkoni ne rrs ju qe poe doni ket mutnazimin
Shkruar nga: xxxx | 29/01 09:32AM

nuk jan rrena po plotsisht e vertet
jo nuk jan rrena po jan shum te verteta se njerzt jan shku sikur mi pa nshu toka. krejt plumi i shqiptarit i ka vra. po nazmi bllaca per mu asht nje njeri me zemer guri hallall i koft. se boll jan majt ne fshetsi kto sene dikur dunen me dal e boll kan met fshehur
Shkruar nga: ademi astrit | 22/04 03:43PM


Vendos Koment
Emri:
[/color]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: adil lezi   

Revenir en haut Aller en bas
 
adil lezi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: