AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bahtir Hamza si shan gabeli

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bahtir Hamza si shan gabeli   Mar 3 Mai - 16:25


Hagi dit :
*A je ne disponim me fole apo jo
*se qetash e pata Fadil Shytin
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*heloo
Hagi dit :
*dhe e percolla me kenge e valle shqiptare arberore
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*kushe jeni nuve ju lutem
*po kush jeni ju
*eshte turp te pergjigjesh
Hagi dit :
*Une jam Begzat Baliu
*qe me etiketon spiun serb
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*po ckekron tani q enuk te besoje
*more
*nuk te besoje se je ti
Hagi dit :
*A keni fakte qe me shpifni keso gjera zotri
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*nuk te besoje zotri s ekush jeni ju
*Une i gjalle nuk vajtohem
Hagi dit :
*Nuk ke nevoi ta vajtoni veten nese jeni shqiptar
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Me tregoni se kush jeni konkretisht dhe burrnisht
Hagi dit :
*shqiptar i vendosur dhe i drejte
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*ku, ku ,si qyshe
*kur dhe si'
Hagi dit :
*A te ka ra malli me ardhe ne vendlindje zotri
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Heloo
*A eshte em randesi me dite zotrote
Hagi dit :
*zotra jote perqendrohu ne foljen tende
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*A eshte me randesi me dite zoteri
*po
*fole se une po te ndigjoje
Hagi dit :
*nuk ndegjoni,pos lexoni dhe mendoni
*kur do na viziton Kosoven qe e deshte shume
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Hajde se ketu me ke fole
*Cka kerkoe
*kur te dua une
*Une evq ishe ne Kosove
*dhe do te via kur uen dua
Hagi dit :
*me mendje ke qen a me trup fizik joooo!
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*veq ishe ne Kosove dhe do te via kur une DUA
*Urdhero zoteri
*vazhdo biseden
Hagi dit :
*A e ke dhezur Llullen
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Urdhero ke lirine apsolute fole
*Po du lula i kma tani
*e doni njeren
*I kam DY Llulla,e doni njeren
*zoteri
Hagi dit :
*Une te parashtrova ca pyetje,e ju fare nuk u pergjigjet zotra jote
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Po te them shul shqip
*Kushe KARI je ti .mor qenfe Kosove qe te te pergjigjem tya.
Hagi dit :
*Jam kar qeliku
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*e tha qe je Begzat Baliu
*Ti je mut muti
Hagi dit :
*E çka mendoni
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Kari shtine ne ZUZE
*tende
*ok
Hagi dit :
*per shpifje ndaj meje
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*a kuptove
*ti ske as nder aas ndergjegje,as moral
Hagi dit :
*Shiqo une nuk te thash kush karin jeni ?
*As nuk te thash shtine ne zuze
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*harroje adresen time more Berllog
*ore qenfe
*mbylll
*mbylll
Hagi dit :
*pse flliq nga goja more njeri intelektual qe i thua vetes ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*e mos me pengo
*me juve qe percaktoheni me emra te te tjerve ,keshtu duhet me u sjelle
*ok
Hagi dit :
*po çka ket duke bere qe ju pengova ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*ju keni frike ta thoni emrine juaje mor mut muti
*e thua qe jeni Begazte Baliu
Hagi dit :
*Mos valle ta nderpreva llullen nga buzet ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mor keto jane taktike e juve qe i keni ushtruare si UDBash
*gjate kohese s e komunizit e tashe "patriota" nga Mulir Francez
Hagi dit :
*Udbash tane kosova po te thote ty
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mor Idiot orer berlog
*dhe me frigsone se a do te shkoje en Kosove
Hagi dit :
*Ne kosove kan te drejte te kethehen vetem tradhetaret dhe udbashet e serbise
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mbyll more mut muti
Hagi dit :
*a kuptove tani zotra yte ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
*jeni ju ai i taktikes se moqme
*e more shpurruuuuuuuuu
Hagi dit :
*Jusuf Gervallen e ke pasur koleg ne gazetari
*ai perkthyes e ju ligjerues
*hahaaaa
*edhe une di te qeshi si ti
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Jo jo,nuk ja ke qellu bashe drejt.
Hagi dit :
*pse
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Jusuf Gervall ka qen Perkethyes serbisht shqip ne "SUP" Prishtine Shkup.
*Me Jusuf Gervallne kemi qen bashke ne Shoqerin K.A."Rilindja " ne Prishtine.1974-1979.
*ai rrike em Korogarfine serb Cobin e kishte edhe shume shoke NIKON, nje valltare malazez dhe kangter malazes
*me neve nuk rike
*bile per kete e kritikoje dhe Hashim Shala
*i tha pse po rrin me ata shkije e nuk po rrin me neve
*tani u idhnue Jusuf Gervall teresish nga ne,
*dhe kaloi ne Teatre si peshperites
*ne "SUP" te Prishtine kishte nje rrige te majme, dhe ne Shkup
*kjo eshte e vertete zoteri
*ok
*kjo eshet mase e vertete
*a kuptove
*shko qiju
*me ata bashke
Hagi dit :
*O halabak
*mu pas kon Isuf Gervalla i lidhur me udben e serbit
*apo me pas pas punue si perkthyes Isufi ne Prishtine e shkup, nuk ka pasur nevoi me ik e me emigrue ne gjermani?
*Dhe e vrajten udba e serbise ,bashke me vellan.
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*jo.jo.jo.
*nuk eshte everte
*nuk eshte e veretete
Hagi dit :
*pse
bahtirhamza@yahoo.com dit :
* a po e mbyll shoq
*e mos me penge ok
*harroje adresen time
*ok
Hagi dit :
*dheze cigaren e mos u dorezo
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*KESHTU FESTOHET PAVARSIA E KOSOVES
17. SHKURTI.2008

“ZERI I PENES SHQIPTARE” ESHTE MAGJIA E JUAJ KOMBETARE.

“ZERI I PENES SHQIPTARE” Me radion www.popular.ca. te stunden me 20.shkurt.2010 .e,iton progarm te veqant ne oren 11.a.p.kohe e Torontos.Me kohe Europjane emitohet ne oren 17:00.h.pasedite Berlin Prishtine Sofije Janin Tirane Shkoder Ulqin.Drejtepersedrejti ne Internet.
"Zeri i
Hagi dit :
*Nuk ka pavaresi te plote Kosova zotri
*pa ushtri,pa numer te postes fikse
*Mitrovica e coptuar
*e sa komuna serbe e sa kisha e manastire te rrethuar me tela
*shqiptaret per dite duke u ngushtue
*Nuk mu pergjigje me tutje per Patriotin Isuf Gervallen se une po te them nuk ka qen perkthyes i policise serbe as ne Prishtine as ne Shkup
*Me pas bashkpunue me serb nuk ka pasur nevoi me ik ne perendim nga pushtuesi serb ?
*Zotri Bahtri Hamza jemi duke bere dialogim dhe mendo drejte,se eshte per botim
*Zotri Bahtiri nese je lodhur aq shpejte mundemi ta nderpresim dialogun,si thua ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mo mut harroje adresen time o berllog or Qenef,
*a kupton TI a han ti fjale shqip
*o muit muti
Hagi dit :
*Bahtir ti e di kush jam une por behesh duke provokue?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*shko bre qijjjjjjjjjjjjjjjjjiuuuuuuuuuuuuuuuu
*o qenfe
Hagi dit :
*Bahtir zotria mos u beni si gabelet e serbit
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*shko qije NANE TANDE, OK
*BOLL ME
*O GAMAREC
*CKA MA KARE SE KUSH JE .JE MUT MUTI
Hagi dit :
*se as gje nuk arrini me sharje dhe e treguat veten qe nuk e meritoni per lavdate qe ta kam pergaditur
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*S'KAM NEVOJE PER LAVADTA
*DUA TE ME SHAJNE SHQIPTARET
Hagi dit :
*Une kurr ty nuk do te shaja,po edhe te shkatrrohet tere dynjaja
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*O NUK U DUA LAVDATE NGA LAKATARET E NGA SERVILET
*HARROJE ADRESEN TIME
*OK
*TUNG
Hagi dit :
*Une kurr nuk kam qen servil i kerkujte gjere me tani,dhe me tutje do mbesi ai ujku i moqem.
*Ti nuk ke te drejte te me rekomandoni qe ta harroi adresen tende se me knaqe duke me tregue mesele nga e kaluara.
*Me ke mbetur borgj te me tregon meselen e vjeter per historin e Begzad Baliut dhe Mervetes ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*NDIGJOJE RADION
*KESHTU FESTOHET PAVARSIA E KOSOVES
17. SHKURTI.2008

“ZERI I PENES SHQIPTARE” ESHTE MAGJIA E JUAJ KOMBETARE.

“ZERI I PENES SHQIPTARE” Me radion www.popular.ca. te stunden me 20.shkurt.2010 .e,iton progarm te veqant ne oren 11.a.p.kohe e Torontos.Me kohe Europjane emitohet ne oren 17:00.h.pasedite Berlin Prishtine Sofije Janin Tirane Shkoder Ulqin.Drejtepersedrejti ne Internet.
"Zeri i
Hagi a dit (22:54) :
*Do ta ndegjoi me beso,ama me shajte bre shoku im,ti kur me ke ngacmue mua une kurgja nuk te rendova e dini a?
Hagi a dit (22:55) :
*Kerko falje bile ,jo ma shume.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bahtir Hamza si shan gabeli
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: