AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Idriz Ajeti ngushllon

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Idriz Ajeti ngushllon   Dim 8 Mai - 1:38


31-12-2007, 22:21
Idriz Ajeti
Idriz Ajeti

Anėtarėsuar: 31-12-2007
Vendndodhja: New York, USA
Postime: 1

Ngushllimet e mia
Un edhe Teuta Berisha, motra e Agronit, ishim shokėt mė tė ngusht nė Zef Lush Marku. Sėbashku diplomuam gjimnazin nė '77 edhe pasi mbarova fakultetin e gj. Angleze nė Shkup u shpėrngula nė New York. Tash prej '86 jetoj nė Amerik. Oh, ZOT, sa shum u habita edhe sa keq mė erdh kur mora vesh pėr Agron Berishėn! Un e kam njoft krejt familjen e tij.

Teuta,

Tė lutem prano ngushllimet e mia mė tė sinqerta e mė tė thella pėr vllaun tėnd, Agronin! Mė erdh shum, shum keq edhe u trondita pa mas kur mora vesh pėr kėtė tragjedi familiare qė tė kish ndoth ty.

Me shėndet qofshim edhe mirupafshim.


Idriz Ajeti

e-mail: xyzirdi@yahoo.com
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Idriz Ajeti ngushllon   Dim 8 Mai - 1:43

Zotri Adrizi;A u kujtohet ne afersi te kufirit maqedoni kosove ne vitet e 90 dheta kur erdhet dhe me kerkuat qe tjua leshoi vendin per te hyre pa rend ?Ju kaluat,por une dhe ai qe me luti tju leshoim serbet polic na rrahen me ore te tera e ju ndoshta ne ato qaste keni qeshur e nuk e keni ditur ndoshta !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Idriz Ajeti ngushllon
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: