AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Themeluesit e LDK

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Themeluesit e LDK   Dim 8 Mai - 2:10


Një foto e përbashkët nga Uashingtoni:Dr.Idriz Ajeti,Dr.Rexhep Qosja,Dr.Hajrullah Gorani,J.Buxhovi dhe Sh.Maliqi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Themeluesit e LDK   Dim 8 Mai - 2:13

Lista e anetarëve të Këshillit Inciues për Themelimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës:

1.Jusuf Buxhovi
2.Dr.Zekeria Cana
3.Milazim Krasniqi
4.Ajri Begu
5.Ibrahim Rugova
6.dr.Bujar Bukoshi
7.Dr.Fehmi Agani
8.Ibrahim Berisha
9.Mehmet Kraja
10.Dr.Ali Aliu
11.dr.Zenel Kelmendi
12.Ramiz Kelmendi
13.Akademik Idriz Ajet
14.Akademik Dervish Rozhaja
15.Akademik Mark Krasniqi
16.Anton Çetta
17.Zenun Çelaj
18.Mustafa Radoniqi
19.Basri Çapriqi
20.dr.Jusuf Bajraktari
21.Xhemail Mustafa
22.Hysen Matoshi
23.Neshet Nushi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Themeluesit e LDK   Dim 8 Mai - 2:14

Hidajet Hyseni zevendes i Rugoves ka qen !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Themeluesit e LDK   Dim 8 Mai - 2:20

hashim thaci ka qene ne ldk dhe kryetar i forumit te rinise ne skenderaj!!
jakup krasniqi 10 vjet kryetar i ldk-se ne drenas!!
Bajram regjepi antar i kryesise se ldk-e ne mitrovice!!
rambuja antar i kryesise se ldk-se!!
hidajet hyseni ka qene ne ldk-e ne kryesi te saj!!
fatmir limaj ka qene ne ldk-e shume tjere!!

athere gjithe keta paskan qene 'klysh te tradhtarit"
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Themeluesit e LDK   Dim 8 Mai - 2:22

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Themeluesit e LDK   Dim 8 Mai - 2:23

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Themeluesit e LDK   

Revenir en haut Aller en bas
 
Themeluesit e LDK
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: