AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Mos e prekni luftėn e UĒK-sė,se u vrasim si serbet!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mos e prekni luftėn e UĒK-sė,se u vrasim si serbet!   Mar 7 Juin - 1:28

SĖRBISĖ EDHE PAS VDEKJES I’A SHOHIM SHERRIN
05 prill 2011 17:18 Ekonomia e Republikės sė Kosovės pas luftės doli mjaft e shkatruar. Nė kuadėr tė saj edhe Industria e blojės doli mjaft e shkatruar.

Miku i djallit ėshtė armik i vetvetes
05 prill 2011 17:05 Nė parim, tė gjithė njerėzit janė tė mirė. Pos atyre, qė miqėsohen me djallin. Tė tillėt, janė armiqtė e vetvetes. Dhe nuk mundė tė jenė miq me tė tjerėt, edhe po tė duan.
Tane shqiptaret jane miqasue me djallin,e ēka me ba more zot tani e tutje ?Mos e prekni luftėn e UĒK-sė
05 prill 2011 17:17 Ėshtė koha kur nė Kosovė ditė e mė tepėr po lulėzon korrupsioni. Dihet qė mė tė korruptuarit janė zyrtarėt mė tė lartė tė institucioneve publike shtetėrore tė Kosovės.Ata qe e deshten Kosoven,vdiqen nga tradhetaret,e disa perbuzen nga kjo qeveri!Dhe ne emer te atyre qe rane ne alltarin e luftes,keta qena mbajne pervjetore sa me mashtrue masen .Ata qe thone mos e prekni uēk ,jane argatet e dreqit serb
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Mos e prekni luftėn e UĒK-sė,se u vrasim si serbet!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: