AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Rreshteri policor e shkel njė 19-vjeēare dhe ik Shpėrndaje

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Rreshteri policor e shkel njė 19-vjeēare dhe ik Shpėrndaje    Dim 12 Juin - 1:34

Rreshteri policor e shkel njė 19-vjeēare dhe ik

Shpėrndaje
77
12:33 / 11.06.2011
Rreshteri policor e shkel njė 19-vjeēare dhe ik

Shpėrndaje
77
12:33 / 11.06.2011

Njė rreshter i policisė, me veturė zyrtare, jashtė orarit tė punės, ka shkel njė 19-vjeēare nė Qallapek tė Lipjanit dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.
Ngjarja ka ndodhur tė enjten mbrėma kur kėmbėsorja Emona Kamenica., nga rajoni i Ferizajt, pas goditjes nga makina ndėrron jetė.
Policia e konfirmoi rastin, duke bėrė tė ditur se me vendimt tė prokurorit ėshtė arrestuar rreshteri policor F. G. nė dyshim se ka qenė pjesėmarrės nė aksident dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Jozyrtarisht Telegrafi mėson se nė veturėn zyrtare kanė qenė tre pjesėtarė tė policisė, tė cilėt e kanė lajmėruar rastin nė polici, por kanė tentuar tė fshehin veturėn zyrtare.

Zyrtari policor ėshtė dėrguar nė Qendrėn e Mbajtjes dhe i njėjti ėshtė suspenduar me masėn e suspendimit prej 48 orėve dhe rasti nė bazė tė procedurave ligjore ka kaluar nė Inspektoratin Policor tė Kosovės pėr hetime tė mėtutjeshme.

/Telegrafi/
Njė rreshter i policisė, me veturė zyrtare, jashtė orarit tė punės, ka shkel njė 19-vjeēare nė Qallapek tė Lipjanit dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.
Ngjarja ka ndodhur tė enjten mbrėma kur kėmbėsorja Emona Kamenica., nga rajoni i Ferizajt, pas goditjes nga makina ndėrron jetė.
Policia e konfirmoi rastin, duke bėrė tė ditur se me vendimt tė prokurorit ėshtė arrestuar rreshteri policor F. G. nė dyshim se ka qenė pjesėmarrės nė aksident dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Jozyrtarisht Telegrafi mėson se nė veturėn zyrtare kanė qenė tre pjesėtarė tė policisė, tė cilėt e kanė lajmėruar rastin nė polici, por kanė tentuar tė fshehin veturėn zyrtare.

Zyrtari policor ėshtė dėrguar nė Qendrėn e Mbajtjes dhe i njėjti ėshtė suspenduar me masėn e suspendimit prej 48 orėve dhe rasti nė bazė tė procedurave ligjore ka kaluar nė Inspektoratin Policor tė Kosovės pėr hetime tė mėtutjeshme.

/Telegrafi/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Rreshteri policor e shkel njė 19-vjeēare dhe ik Shpėrndaje
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: