AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 prefektet shqiptar patriota

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: prefektet shqiptar patriota   Ven 17 Juin - 12:03

Ata po i mbėshteste fuqishėm edhe iu bashkuar edhe nėnprefekti i kazasė Rifat Berisha dhe nga anėn e Liman Staneci qė pėrbėnte karhun tjetėr tė njė lidhje gjithandej etnisė.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: prefektet shqiptar patriota   Ven 17 Juin - 12:06

Xhemė Gostivari gjatė kėsaj periudhe kishte krijuar territorin lirė, dhe kishte shpallė nė pjesėn e Maqedonisė Perėndimore ”Shtetin e pavarur shqiptar ”.[10]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
prefektet shqiptar patriota
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: