AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Pasanikat e kosoves udbashet e serbit ishin dhe jane

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Pasanikat e kosoves udbashet e serbit ishin dhe jane   Ven 1 Juil - 0:03

NJĖ NDĖR 10 MILIONERĖT KOSOVARĖ

Nga 35 mijė biznese private aktive nė Kosovė, dhjetė pėr qind e tyre vlerėsohet tė kenė pasuri prej disa milionave eurosh. Njerėzit mė tė pasur tė kėtij vendi, sipas biznesmenėve kosovarė, ėshtė shumė vėshtirė tė identifikohen. Pėr ta mė shumė flitet, se sa ka tė dhėna konkrete. Nė njė prej gazetave prestigjioze nė Kosovė janė nxjerrė disa tė dhėna bazuar nė bisedat qė janė zhvilluar nė mėnyra individuale me kėtė kastė shoqėrore. Vetė biznesmenėt kanė folur pėr njėri-tjetrin, duke provuar nė mėnyrė tė lirė tė shpallin mė tė pasurin e Kosovės. Dhe, ja tek vjen renditja…

1. Behxhet Pacolli – “Mabetex”

2. Ekrem Lluka – “Dukagjini”

3. Ramiz Kelmendi – “Elkos”

4. Vėllezėrit Devolli – “Devolli”

5. Remzi Ejupi – “Eurokoha”

6. Vėllezėrit Kuqi – “Benaf”

7. Hetem Ramadani – “Salbatring”

8. Nebih Zariqi- “Standard”

9. Vėllezėrit Besimi – “Getoari”

10. Ibrahim Bucaliu – “Hib Petrol”
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Pasanikat e kosoves udbashet e serbit ishin dhe jane   Ven 1 Juil - 0:04

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Pasanikat e kosoves udbashet e serbit ishin dhe jane   Ven 1 Juil - 0:29

Shėrbimet Sekrete Serbe nė Kosovė - Faqja 10 - Forumi Shqiptar - [ Traduire cette page ]
www.forumishqiptar.com › ... › Problematika shqiptare - En cache
20 messages - 2 auteurs - Dernier message : 11 janv. 2010
Ekrem Lluka boshnjak perpara thirrej me mbiemrin Llukiq. ... TV Dukagjini ku kryesisht behet propagande per Ramush Haradinaj dhe ... Kosova Sot: A mund t'i pėrmendni disa hulumtime qė i keni bėrė dhe kush ju financon? ...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Pasanikat e kosoves udbashet e serbit ishin dhe jane   

Revenir en haut Aller en bas
 
Pasanikat e kosoves udbashet e serbit ishin dhe jane
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: