AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Serbi dogji flamurin shqiptar ne itali,ku jan shqipovcat

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Serbi dogji flamurin shqiptar ne itali,ku jan shqipovcat   Sam 16 Juil - 17:17

Dogji flamurin shqiptar, kėrkon lirim
Ivan Bogdanov, i njohur si “ultraserbi” qė dogji flamurin shqiptar gjatė ndeshjes Itali-Serbi nė Xhenova, nė 12 tetor 2010, akt pas tė cilit edhe u arrestua, ka kėrkuar pėrmes mbrojtjes arrest shtėpiak.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Serbi dogji flamurin shqiptar ne itali,ku jan shqipovcat   Sam 16 Juil - 17:21


Shpėrndaje 19:47 / 16.07.2011

Ivan Bogdanov, i njohur si “ultraserbi” qė dogji flamurin shqiptar gjatė ndeshjes Itali-Serbi nė Xhenova, nė 12 tetor 2010, akt pas tė cilit edhe u arrestua, ka kėrkuar pėrmes mbrojtjes arrest shtėpiak.
Mėsohet se shtetasi Bogdanov e ka bėrė kėtė kėrkesė dy ditė mė parė pėrmes avokatit tė tij mbrojtės, Nemanja Govedarica, i cili ka deklaruar se klienti nuk ėshtė i rrezikshėm dhe transferimi nė kushte shtepiake nuk ka pse tė mos merret parasysh.

“Nuk ka arsye pėr tė patur frikė qė ai do tė pėrsėrisė veprėn pėr tė cilėn ka qenė i akuzuar”, tha avokati, duke i kėrkuar trupės gjyqėsore tė marrė parasysh kėrkesėn, raportoi Panorama.

Por, pavarėsisht kėsaj, Prokuroria dhe Dhoma Gjyqėsore e kanė refuzuar propozimin e bėrė pėr arrest nė kushte shtėpie./Telegrafi/


VĖREJTJE!
Telegrafi.com
Portali Telegrafi ka kėnaqėsinė t'u ofrojė njė forum tė lirė pėr komente dhe diskutim. Ju lutem respektoni dhe silluni nė pėrputhje me rregullat e kėtij portali:

Shprehuni pastėr, me qytetari dhe sinqerisht, qėndroni nė temė, jeni tė pėrgjegjshėm kur shkruani. Shkėmbeni njohuritė tuaja dhe ju lutem sugjeroni heqjen e komenteve qė shkelin kėto standarde.

Shih tė gjitha rregullat pėr komentimDisqus.
Login About Disqus.. Like . Dislike .

...Glad you liked it. Would you like to share?Facebook
Twitter
ShareNo thanksSharing this page …
Thanks! Close

Login Add New Comment
Post as … Image .
Real-time updating is paused. (Resume)
Sort by popular now Sort by best rating Sort by newest first Sort by oldest first Showing 1 comment
0 new comment was just posted. Show
Alban Avdylaj 1 comment collapsed Collapse Expand ahhhhhh a ka naj avni rrustem a jo ne qoft se e leshojn apo kan dek krejt ata ne shqipere e nuk ks kush nxjerr hak.

A Like Reply 3 hours ago 0 Like
F .
M Subscribe by email S RSS .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Serbi dogji flamurin shqiptar ne itali,ku jan shqipovcat
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: