AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Policia speciale e kosoves terhiqet nga pika 1 e 31 e neser

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Policia speciale e kosoves terhiqet nga pika 1 e 31 e neser   Mer 27 Juil - 4:03

Forcat speciale te kosoves nen percjelljen e forcave te Kforit para dhe nen mbrojtje mbrapa ja mesyan veriut,dhe e pushtuan trojen!

Se shpejti keto grupe serbe dhe banditet shqipfolesa presin urdherin amerikan per ta rimarr piken nje dhe 31 me çfare pasoja do e shofim se shpejti!
Amerika ka arritur piken e krizes ekonomike dhe do behet prone kineze.Po zihet fasulja .Ndersa askush nuk e heton vorben e mjerimit!
Amerika e mire me shqiptar e mire per serb.!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Policia speciale e kosoves terhiqet nga pika 1 e 31 e neser   Mer 27 Juil - 4:04

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Policia speciale e kosoves terhiqet nga pika 1 e 31 e neser
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: