AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Forcat speciale terhiqen (fasade thaqisti) serbet djegin

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14802
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Forcat speciale terhiqen (fasade thaqisti) serbet djegin   Mer 27 Juil - 12:02

Buehler: Në kufi ndodhen shërbyesit serbë
www.telegrafi.com
Komandanti i KFOR-it, Erhard Buehler, ka deklaruar se forcat speciale të Policisë së Kosovës janë tërhequr nga veriu dhe se në kalimet kufitare ndodhen shërbyesit serbë.


Thaqi urdheroi policin speciale qe ti marrin pikat kufitare 1 dhe 31.


Ne pikat kufitare rrinin serbet me sherbye.

Thaqi i mashtroi te gjitha partit edhe Albin kuqken !

Marrja e pikave ishte fasade sa me mashtrue popullin !

Pse Thhaqi dhe Rexhep Bajram kurva i leshuan pa mbrojtje keto pikat kufitare dhe serbet i dogjen.


Turp dhe tradheti kjo eshte tregeti me trojet shqiptare.


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Forcat speciale terhiqen (fasade thaqisti) serbet djegin
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: