AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR F.B.K.SH

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR F.B.K.SH   Lun 22 Aoū - 4:29

JU LUTEMI ATDHETARISHTE SHPERNDAJENI KETE DEKLARATE ! KOMBI BEKOFTE JU DHE FAMILJEN TUAJ!‏Haxhi Kuēit

09:36
Répondre ▼

genc llakaj
Ą 24 ore, 24 press, A AJRIZI, ABEDIN ZYBERI, A BISLIMI, admin emigrant, adi adi, adem demaci, A EMIG, agim ceku, agim f, ALBAN LIRIDONI, albe migrant, ALB EMIGRANTI, ALB EUROPA, ALB INFOTALK, albin k, anatol_85@hotmail.com, ANDA PETANI, ANILA BASHA, A PLLANA, A Prodani, arban bislimi, ARBER CELIK, arber delia, arb italia, ardiana-gjakova@hotmail.com, are thesprot, argjenti struge, ARJOLA RAMA, ARLIND ARLIND, ASISTENTE TEKNIKE E ZV/MINIUSTRIT, astrit leka, AURORA DAMINI, AVNI ISUFI, bajram bajram, bardh.frangu@hotmail.com, be_zeka@hotmail.com, MUSA LIMANI, musa tetoveweb, info press lajm, RIZ RIZ, rtv rtv, ruben ilyria, r zeri, SAQIPI SAQ, shabanshala@live.de, SHEFKIJE SH, sheremeti gjermani pantina gjermani, SHERMET PANTINA GJERMANI, SH HASANI, SHISEVAR BERISHA, sherif sherif, SHPIERIA grup, shote shote, shqip shqip, s lojla, SOVAM VELLA, suelamullaymeri@yahoo.com, TEATRI MITROVIC HALIT BAJRAMI, thanin aqo, veda xh, veti veti, ZVICER ZVICER, ZERI ZERI, zekaj zekaj, Y POLOVINA, XHEVIT DALLOSHI, werb web, web master, vlora vlora, VITORI LEKA, vataja albert, valon ship, UNIVERISTETI VLORES, ts chameria, tahi tahi, SPARTAK NGJELA, shyhret shyhrete, SH GALICA, shehu sheh, sheme keko, selaudin sela, sazan goliku, salihaj adem, REXHEP QOSJA 2, rajmonda bardhi, PROFESOR FERATI, press kos, posta lajmeshqip, po ki, PERPARIMI FRANC
Affichage dynamique Hotmail
1 pičce jointe (11,5 Ko)

Télécharger
Afficher le diaporama (1)
|
Télécharger en tant que zip
FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR
F.B.K.SH
Tiranė, 22 gusht, 2011
DEKLARATĖ PĖRGĖNJESHTRIMI

Nr: 06 Protokoll: 022/07


Fronti Bashkimit Kombėtar Shqiptar (FBKSH) pėrgėnjeshtronė disa deklarata tė rrezikshme, lidhur me pseudolajmin e rishfaqėjes sė shpejti tė Armatės Kombėtare Shqiptare (AKSH) nė Mitrovicėn e veriut, tė publikuara nga aventurierė dėshtak, invalid mendorė apo “heronjė” tė pambuktė interneti.
Papėrgjegjėshmėria adoleshente, gėnjeshtrat e pacipa, megalomania e inferioritetit gjenetik si dhe karierizmi i sėmurė qė karakterizojnė autorėt e kėtyre deklaratave, disa prototipa tė papunė si Gafurr Adili (alias-Bashkim Mitrovica), Sulejman Abazi (alias-Ēlirim Presheva) e company, janė sa qesharake po aq tė rrezikshme pėr destabilizimin e lėvizjes pėr Bashkim Kombėtar dhe kėrcitjes sė marrėdhėnieve tė shkelqyera me USA dhe aleatėt e tjerė evropian qė operojnė nė Republikėn e Kosovės dhe atė tė Shqipėrisė.
Nėpėrmjet kėsaj Deklarate Pėrgėnjeshtrimi, Fronti Bashkimit Kombėtar Shqiptar (FBKSH) rikonfirmon qėndrimin zyrtar e absolutisht tė patjetėrsueshėm lidhur me vendimin unanim, nė Kuvendin e III-tė tė tij, mė 24 prill 2010, nė Himarė, se Armata Kombėtare Shqiptare (AKSH), e “ngrirė” pėr veprimtarinė e saj nė territoret e Republikės sė Kosovės dhe Republikės sė Shqipėrisė, as nuk ėshtė lodėr nė duart e renegatėve tė sipėrpėrmendur e aq mė pak nėn urdhėrat e tyre. Kur fare mirė dihet zyrtarisht dhe publikisht se kėta dy persona, kinse atdhetarė, qė janė pėrjashtuar me votwn e lirė tw 284 delegatėve (Deklaratė: Nr.01/ Protokoll: 00/24) nga radhėt e FBKSH-sė, pėr arsye sabotimi tė cėshtjes kombėtare, nuk kanė e nuk do kenė shansin tė keqinformojnė opinionin publik mbi ekzistencėn, rolin dhe veprimtarinė e strukturave tė FBKSH-sė.
Fronti Bashkimit Kombėtar Shqiptar (FBKSH) merr pėrgjegjėsinė e plotė tė kėsaj Deklarate Pėrgėnjeshtrimi si dhe ju lutet, aleatėve tė ēėshtjes kombėtare, strukturave tė USA nė Kosovė dhe mbarė opinionit tė pėrgjegjshėm mediatik e atij publik, nė Ballkan e mė gjerė, tė distancohen nga deklarata tė tilla vėllavrasėse, pėrēarėse dhe sabotuese tė dukshme tė Ēėshtjes Kombėtare Shqiptare.Kryetari Sekretari Politik
I FBKSH-sė I FBKSH-sė
Prof. Arbėr Kastrioti Jurist, Genc Llakaj

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR F.B.K.SH   Mar 23 Aoū - 0:27

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR F.B.K.SH
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: