AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Tahir Zema nuk ka qen me serb edhe pse e ka pas gruan serbe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Tahir Zema nuk ka qen me serb edhe pse e ka pas gruan serbe   Mar 30 Aoû - 7:56

Mesazh
Perparimi
Admin


Numri i postimeve: 7781
Registration date: 30/04/2006


Titulli: Buli vellau i Xhemail Mustafes Thu 14 Aug 2008 - 12:39
Buli2005

Switzerland
03/02/2008
hahahahaha
O vellau im,

kurr mos harro se borgjin ndaj atdheut ma shume e ka dhane tahir zemaj se sa te gjithe kta patriotat e forumit qe hajn mut kunder Tahir Zemes,
PO, e kam njohur shume mire, jam taku ne Gjermani dhe i mbaj te fresketa fjalet dhe kujtimet.
Kurr mos harro se Tahir Zemaj ska marre pjese ne vrasjen apo terrorin kunder Tahir Mehes(101%),
Ka qene i martuar me serbe dhe eshte e vertete por sdo te thot se ka qene serb sepse guximin, dashurine dhe atdhedashurine Tahir Zemaj i shprehu me artin e tij te luftes dhe ai deshmoj se kunder armikut veq plumbi, te gjitha qe iu veshen Tahirit, po te ishin te verteta as rugova as shume institucione te Kosoves sdo ta kujtonin me rrrespekt te madhin tahir zemaj, apo edhe i deritanishmi sejdiu....
Ne brigaden time kam pasur edhe birin e nje shqiptari te ndershem i cili sot jeton, ai ka qene luftetar i denjë dhe e deshti kosoven e lire me pushke kunder shkaut, tash qka te themi , eshte i biri i nje pisi dhe edhe ky eshte si i ati, jo jooooooooooooooooooo, ka shume deshmore, ka shume luftetar qe kan merita te medha e qe prinderit i kan pas komunista dhe njerez qe kan punu ne dem te kosoves .....
Pra me nje fjale, as une sjam i martuar me shqiptare, por nuk jam austriak por shqiptar, bile bile gruaja ime po te ishte qene shqiptare si shume gra te bashkemergimtareve te mij mesiguri se sdo te me leshinte ta luftoj armikun por dot me mbante afer vetes so shqiptaret qe i njuoh me qindra , ata burra kishin deshira te fotografoheshin me ne ne nisje te organizuar por qe ta vinin mene , nuk i lejonin grate shqiptare te tyre, i kisha 2 femij ate bote, i treti me lindi pas paerfundimit te luftes(albini).
Une doren e djatht nuk e kam , por te tjeret e kan fale nje jete dhe me duket turp te them se me mungon nga lufta qe atje isha shku me vdek e jo te kthehem i gjalle sepse kurr sjam msheh pas te tjereve.
Forumet jan idiotizmat me te medhenjë, ai qe une e urrej me te madhe ne forum eshte shpatii qe i ka 15 emra dhe banda e tij e infektuar e cila, nis qfaredo teme, ata i ke prezent me injorancen e tyne, shiten atdhetar por jane qenefa sepse ata mendojne se atdhedashuria shprehet ne forume me ftyra te maskuara e emra njeashtu, por Tahir zemaj ka qene 101% atdhetar qe la pas veti nje bagazh te madh atdhedashurie me plot deshmi se si duhet dashur e mbrojtur atdheun.

kalo bikur vllaqko dhe gjithe te mirat duke mos harruar se komandantat e gjalle te luftes une nuk i dua sepse jane te infektuar dhe dore e vllavrasjeve ne lufte dhe pas luftes, eshte mendimi im, ata e dojne karrieren, karrikat dhe paratë, ata qe e deshten atdheun, ata nuk jetojne sot!

vllazerisht nga buli
A jan te verteta apo jo ?Dhe ne Gllogjan a eshte e vertete qe e ka dorezue spitalin e uçkes me ushtar te plagosur ?
Pershendetjet ma te sinqerta
nese dikend e vrasin pas shpine, atehere sot mund te hajn qmossssssssssssssss se edhe "adem jasharin" e ka vra, tahir zemaj por jo mor burr, une sbesoj ne nje gja t etille, ai ishte ma atdhetar se vet hashimi e fatmir limaj 400%!!!
po vrahet e masakrohet familja jashari dhe komandanti legjendar e spo ju gjindet nje ushtar nendihme, ska koment , po dihet kush e vrau!!!

O velllau im!

e di se clirimin po ta kishum pas bere ne, motiiiii ishim te pavarur e shtet, por me tradhetar nuk behet dot as clirimi, kosova po behet vakof dhe per te dem baba dem te tjeret po vendosin, 5oo lufta net behen me tutje, a me intereson per kinen qaq per kosoven, ua pam marifetin te gjitheve, askush nuk shikon interesin kokmbetar ppor vetem ate personal!!!

dorezimit te spitalit nga Zema te thash se nuk e di andaj e di se flitet shume por kujt ti besojmë!!! ska met njeri qe te kupton, o ti shokojme e kujdesemi per femijet tane se keta jane pasuria dhe pavaresia jone, e ata qe po knaqen ne kolltuqe, e qe e di se nuk knaqen se mizat i hajne pas vesheve vallahi ata e di se skan ndjenje njeriu, ata jane armiqe te ati vendi me te cilin po luajne lojen macja e miu!

shume pershendetje miku im dhe te fala nga zemra
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Tahir Zema nuk ka qen me serb edhe pse e ka pas gruan serbe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: