AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hollbruku viti 1998 nese ne Kijeve kerset lufta mes serbeve

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hollbruku viti 1998 nese ne Kijeve kerset lufta mes serbeve   Dim 6 Aoû - 15:11

Viti 1998 Hollbruk thote:Nese ne Kijeve kerset konflikti ndermjet uçkes dhe forcave serbe ka me kersit lufta e trete boterore,krisi vaallahi dhe pritsha mos po fillon ore zot lufta e trete por hiq i huqi teza e Hollbrukut..
Pastaje pasi e ndau vete Mitrovicen tha:Se Mitrovica eshte vendi ma i rrezikshem ne bote,ore Hollbruk e keni veshtire me i shtie serbet dhe shqiptaret me luftue mes vedi,ju po mendoni sikur ne Jerusalem,ketu pasuli hahet me shkopa,nderroni pakes surlet e luftes se keto metoda jane tue i marre vesh edhe femijet qe luajne fsheza!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hollbruku viti 1998 nese ne Kijeve kerset lufta mes serbeve
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: