AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Deshmitarinx e kishin keqperdorue si shkau spiunet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Deshmitarinx e kishin keqperdorue si shkau spiunet   Ven 9 Sep - 17:32


G-2 14-06-2011 08:29
Citim:
Postuar mė parė nga L-7 (Postimi 3126207)
Per Llapin


Fatmir Limaj kishte pergaditur atentatin ndaj deshmitarit X [ Zogajt] ne vitin 2007 ne qytetzen e Lypjanit sipas raportit te policis Agimi Zogajt ne vetur iu kishte vendos eksploziv .

Personat qe jan munduar ti vrasin Azem Syla dhe Fatmir Limaj kan me ju kushtue shume te dyve
azem syla u mundua ta vrasi nazim bllacen!
fatmir limaj u mundua ta vrasi agim zogajn!

qe te dyte njerz ne krahun e te cilve qendron hashim thaci!

Llapi 14-06-2011 11:18
Citim:
Postuar mė parė nga L-7 (Postimi 3126207)
deshmitarit X [Agim Zogajt] ne vitin 2007 ne qytetzen e Lypjanit sipas raportit te policis Agimi Zogajt ne vetur iu kishte vendos eksploziv .

thash mos po thue Bislim Zogaj se


Derničre édition par Perparimi le Sam 10 Sep - 9:56, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Deshmitarinx e kishin keqperdorue si shkau spiunet   Ven 9 Sep - 17:35

Bllaca ka dėshmuar se ka kėrcėnuar tre dėshmitarė gjatė gjykimit tė Fatmir Limajt nė Tribunalin e Hagės nė vitin 2003 dhe 2004”, shkruan Ceasar nė artikullin e tij.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Deshmitarinx e kishin keqperdorue si shkau spiunet   Ven 9 Sep - 17:35


L-7 14-06-2011 13:40
per Fara11


Bislim Zogaj dhe Agim Zogaj nuk kan asgje tė pėrbashket
i pari eshte prej fsh. Komoran, i dyti nga fsh.Divjak
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Deshmitarinx e kishin keqperdorue si shkau spiunet   Ven 9 Sep - 17:37

Fakulteti Filozofik - Prof. dr. Agim Zogaj - [ Traduire cette page ]
filozofiku.uni-pr.edu/Personeli/.../Prof--dr--Agim-Zogaj.as... - En cacheProf. asc. dr. Agim Zogaj u lindė mė 05.10.1954 nė Turjakė, komuna e Malishevės. Shkollėn fillore, tė mesmen dhe Fakultetin Filozofik, Dega Filozofi - Sociologji ...
Agim Zogaj - Email, Address, P
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Deshmitarinx e kishin keqperdorue si shkau spiunet   

Revenir en haut Aller en bas
 
Deshmitarinx e kishin keqperdorue si shkau spiunet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: