AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhon Ramizi dhe Kezbane Berisha (rom) deklarojne

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhon Ramizi dhe Kezbane Berisha (rom) deklarojne   Dim 6 Aoû - 15:23


Xhevat Kryeziu,Cen Desku,Une Haxhiu,dhe Rrahim Buzhala,ne nje pajtim ne Baje te Malisheves,dhe foto e dyte _ mars 1997 ne promovimin e vepres:Eshte Prof Mejdi Elezi
http://www.freeblognetwork.com/drenica/715/
http://www.freeblognetwork.com/Albanian/1241/#c23139http://freeblognetwork.com/drenica


Deklarate:Ne ochsenchausen

17.11.1999Riza Gashi punon gjere ne fund te luftes si i veshur
Ramiz Berisha nena Zarife e Rexhep Gollubarit,bashkpunonte me Ivicen nga Vino Gradi ,nenen e ka llafatore,dine edhe te shtrembeten me ta hjeshue,rruga Kolibarska nr 21 prishtinekane plaqkit e vra
Muhamet Llapi Berisha i veshur jeton ne Graqanice
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Xhon Ramizi dhe Kezbane Berisha (rom) deklarojne
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: