AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Serbet u morren ere policis se kosoves qe jan tuca

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Serbet u morren ere policis se kosoves qe jan tuca   Sam 17 Sep - 0:16

Ku jan ata te uškes,qe mua gjate luftes mu kercnojshin ,E sidomos ata qe me rrethuan ne Marali dhe mu kercnuan qe nese beje e e mbroje popullaten shqiptare do me vrajn ,e sidomos policia e ušk.Le ti vrajn qetniket dhe veten tradhtaret.Nuk ka pas as qe ka me pas ušk apo shqiptar qe luftoin per LIRIN e popullit shqiptar.Ata qe luftuan pa hile i vrajten mbas shpines apo ja qiten serbit ne prite.

Hajde o Avdi Ibrahim qohu e shko ne veri e šliroje vendin .Se po krenohesh e po thuash jam kon komandant i ušk es.
E haram u koft mundi dhe veprimtaria ime qe ju shpetova duke e mxitur NATON qe ta bombadrdoi shkaun e tju kethejn prape ne kosove.
E sa per juve ende e kishit serbin ne kosoven tende,por ju e keni zevendesue serbin servilat e saj.Hajt trimat e baltes se magarenjeve.

Me mua po luftoni me dredhira o muta, a ma shka kurr skeni pasur bythe e me vrare .Me keni mashtrue qena,Po tju kisha njohur si sot, ua kisha dhire nanen e dini dhe qeshni tani.
Sepse jeni spiunat e serbit!
Ku eshte gruaja e SANDOKANIT qe me thirr ne veri per me šlirue ?A per šfare arsyesh e paskan len kete pjese te kosoves nen serbi na trego sokoleshe ,?Nese ka qen luftare ,nuk ka vy me lene gjysmen e vendit nen serbi ! Drashkoviqi i pate thene Demaqit keshtu pa lufte e kishin perfundue para luftes keta dy.pse nuk i mbledhe shoqerin e bashk me Avdi Ibrahimin dhe ti ,rrenon muret e JERUSALEMIT ne kosove.Ku eshte Rexhep Qosja qe me nxiste te rrenoi bustin e VUKUT prane Univerzitetit.Shpiunat ma kryesor qe bashkpunuan me shkije jan ne qeverin e kosoves .
Avdi Ibrahimi me ka thene,;Ndaq me ja qi nanen e shkatrrue jeten shokut thuj je shpiun dhe ai nga inati me tregue veten qe nuk eshte shpiun rroket me shkije dhe vritet nga serbet si qeni.E na pastaj thote. i thurrim vargje dhe e qesim ne qifteli. pastaj me ngrite edhe ma shume rinin qe te vritet kinse per liri ;

A lirin e hambanit e shohin ,sepse shpiunat prape e marin qeverin.Pra si me shkije si pa shkije spiunat ne qeveri duke shtypur shqiptaret.
.


Tradhetaret i vrasin patriotet dhe veten e pergadisin per patriotizemA i besohet qe eshte e vertete se Avni Rrustemi e vrau tradhetarin Esat Pashen .


Esat Pasha ishte shok i Ismail Qemailit ne stamboll dhe me urdherin e Zogut Avni Rrustemi e vrau dajen e zogut vetem me ja rrembye fotelen zogu.Avni Rrustemi nuk e ka vra Esatin ne paris,por e ka vrare nje kapiten i marines franqeze dhe mu ate revolver ja jep Avniut dhe i thote merre mbi vete qe ne atdheun tend te ngrisin patriot.......

Ja patriotizmi shqiptar!!!

Na e vran e na i thane tradhetor Luigj Gurakuqit,NOLI
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Serbet u morren ere policis se kosoves qe jan tuca
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: