AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avdi Ibrahimi;thuj patriotit spiun ai vdes per atedhe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avdi Ibrahimi;thuj patriotit spiun ai vdes per atedhe   Sam 17 Sep - 0:18

Ku jan ata te uçkes?Qe mua gjate luftes mu kercnojshin ,.Ku jan ata qe me rrethuan ne Marali dhe mu kercnuan qe nese beje e e mbroi popullaten shqiptare do me vrajn policia e uçk.Le ti vrajn qetniket dhe veten tradhtaret.Nuk ka pas as qe ka me pas uçk apo shqiptar qe luftoin per LIRIn e popullit shqiptar.

Hadeni o Avdi Ibrahim qeni qohu e shko ne veri e çliroje vendin .E haram u koft mundi dhe veprimtaria ime qe e shtjeva NATON ta bombadrdoi shkaun e tju kethein ne kosove.Hajt trimat e mutit.

Me mua po luftoni o muta a ma shka kurr skeni bythe me ngrere mut.
Ku eshte gruaja e SANDOKANIT qe me thirr ne veri,?Nese ka qen luftare pse nuk i mbledhe shoqerin e me Avdi Ibrahimin dhe i rrenon muret e JERUSALEMIT ne kosove.Ku eshte Rexhep Qosja qe me nxiste te rrenoi bustin e VUKUT pran Univerzitetit.Shpiunat ma kryesor qe bashkpunuan me shkije jan ne qeverin e kosoves apo shkive.
Sanije Geci dhe Avdi Ibrahimi me kan thene,;Ndaq me ja shkatrrue jeten shokut thuj je shpiun dhe ai nga inati me tregue veten qe nuk eshte shpiun rroket me shkije dhe vritet si qeni.E na pastaj i thurrim vargje edhe e qesim ne qifteli pastaj me ngrite edhe ma shume rinin qe te vritet per liri a lirin e karit e shohin ,sepse shpiunat prape e marin qeverin si me shkije si pa shkije sepse ata qe jan patriota ja qim nanen ua bejm qefinat qeshtu.

Burimi

ja emeli e me shkruaj,se e ke thene te verteten e shpiunave
perparimi@.fr
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Avdi Ibrahimi;thuj patriotit spiun ai vdes per atedhe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: