AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Masakrat ne kosove dhe gjygji i Hages

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14248
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Masakrat ne kosove dhe gjygji i Hages   Dim 6 Aoû - 15:33

Nuk po mundem me e kuptue OKB dhe gjygjin e Hages

A ka ndegjue dikush nga juristet qe mbasi te vritet nje mase te çvorroset e te kidapohen te vdekurit,dhe prape te sillen ne vendet e tyre per te treten here mu varros,kushe e ka pergadite kete e dijne ata qe po lozin lojna femijesh,ja serbet ja shqiptaret ja OKB!
çdo kush e dine se per çka bahen luferat,dhe per çka lihen do popuj nere roberi,pra per me u nis ne te ardhmen ndonje lufte mes popujve,dhe mu pakue,ma teper nuk po di çka me shtue,kush ka me shtue le ta vazhdon çka kam lene mangut!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Masakrat ne kosove dhe gjygji i Hages
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: