AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gjendjeje lufte ne veri te kosoves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gjendjeje lufte ne veri te kosoves   Mer 28 Sep - 17:57

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Gjendjeje lufte ne veri te kosoves   Mer 28 Sep - 17:58

Agjensia e Lajmeve SOT - Rajoni
Gjendje lufte nė veri tė Kosovės, raportohen disa tė plagosur

Publikuar te Marten, 27 Shtator 2011 Shkruar nga SOT NEWS
Pėrkeqėsohet gjendja nė veri tė Kosovės, nė pikėn kufitare tė Jarinjės. Mesditėn e sotme janė dėgjuar tė shtėna dhe nga mediat kosovare raportohen disa tė plagosur. Forcat e KFOR-it kanė nisur njė operacion pėr largimin e barrikadave dhe arrestimin e disa serbėve tė rebeluar qė kanė tentuar tė hyjnė nė kėtė pikė kufitare. Ato kanė pėrdorur gaz lotsjellės pėr tė shpėrndarė serbėt. Sot zhvillohet raundi i radhės nė bisedimet Serbi-Kosovė nė Bruksel dhe Prishtina zyrtare nuk ka lejuar diskutimin mbi ver
iun e Kosovės.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gjendjeje lufte ne veri te kosoves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: