AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 3:55

S.Dobruna,duhet te tregoni edhe diçka qe eshte me e rend se vrasjet.Fjala eshte per nje plan super sekret qe dikush prej jush e dine te bere me Fatos Nonon.Ky drejtepersedrejte i lidhur me Millosheviqin dhe organet e tij i cili, sipas tij do te duhej Nano te ju shes 60 000 automata kinez shqiptareve te Kosoves dhe paisje tjera
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 4:00

behari 17.05
Duhet vra ty o Sokol Dobruna se e di mir aty ku ke punu ti ne SPB per nje qertifkat lindje apo per nje leternjoftim apo pasaport eshte dashur te vijn njerzit nga 3-4 here se ti me shoket e tu nuk e kryeshit punen me nder. Ne asnje shtet demokratik nuk vriten ata persona te ci
let dezertojn.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 4:00

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 4:16

ardit mustafa
i/e regjistruar

Anëtarësuar: 09-04-2007
Postime: 317

Citim:
Postuar më parë nga beratii
nuk e ka keq ky shpiunat duhet me i vra se ja ma te kqij se armiku edhe pse su met me i besu as ktij e as kerkujt
ec e beso qi kta s jon shpijuna. kta kan dasht mi meshf shpijunllakun e tyne tuj i vra njerzit pa faj veq qi e kan dite se kta jon shpijuna.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 4:17

G-2
i/e regjistruar

Anëtarësuar: 30-12-2009
Postime: 1,607

Citim:
Postuar më parë nga Brari
nuk eshte ceshtje matifepsjeje pleqerie..
duhet te jet prej 40 vjetesh ky i krisur..

dmth..ka jetuar ne hava..
ska kuptu kurre sa eshte sahati..

gjynah me mbet ne dor te ktij jeta e kushedi sa burrave..

por ajo cka na intereson..eshte ..kush e psonisi..kush e peshkoj kte te luajtur menc..

kte mujshi me zhbirilue..
sepse ai eshte krimineli i vertete..

..
agim qeku thot nuk ka pas denim me vdekje ne uck me fjal tjera ai po thot se sokol dobruna po rren!
agim ceku tha nuk ka pas gjykate ushtarake e le me denim pushkatimi!

tom gashi po thot se sokol dobruna per 12 vite te heshtjes i ka marr n qafe nje numer te madh njezish perfshire edhe ushtar te uck-se te cilet jane denuar pa fajin e tyre!

azem syla tha se ka dhan vet urdher per vrasje gjate luftes!
te nesermen doli e pergenjeshtroi veten azem sylqi!

ajvaz berisha flet ndryshe!
ahmet isufi e kundershton azem sylen dhe sokol dobrunen!

lufta brenda lloit eshte ne mode sot brenda klaneve kriminale!
nazim bllaca thot se kemi vra njerz me urdher te shikut!

shumica prej tyre akuzohen qe kane vra shqiptar dhe vet sokol dobruna thot se i kane shpetuar shkite, pra lufta qenka ber kunder shqiptarve dhe per ti shpetuar shkite!

komandant murrizi nje njeri i afert i fatmir limajt dhe sokol dobrunes tash flet me fakte kunder tyre kjo eshte lufta e lloit dhe kjo tregon se ketu nuk ka funsionuar ligji sic genjejn disa e disa tjere i pergenjeshtrojne ata qe genjejn!

me fjale tjera jane duke ia rras njeri tjetrit ne forma te ndryshme!
njeri patkoit e
tjetri thumbit!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 4:18

nazim bllaca thot se kemi vra njerz me urdher te shikut!

shumica prej tyre akuzohen qe kane vra shqiptar dhe vet sokol dobruna thot se i kane shpetuar shkite, pra lufta qenka ber kunder shqiptarve dhe per ti s
hpetuar shkite!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 4:19

Dobruna: Edhe sot rrihen të burgosurit nga Policia
Publikuar: Sot, më
03 qershor 2011
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   Ven 30 Sep - 4:32

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis   

Revenir en haut Aller en bas
 
Sokol Dobruna puntor ne supin e serbis
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: