AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avdi hajni hajnit i thot hajn

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avdi hajni hajnit i thot hajn   Lun 31 Oct - 13:23

behar (para 1 viteve)
Shumë është keq ti thuash hajn dikuj kur hajn je vet e Avdi Ibrahimi leje qe eshte hajn por edhe udbash i cili ne kohen e Serbisë ka punuar ne mrojtjen popullore te ish jugosllavise i cili ndrroi shum vendbanime per shkak te humjes se gjurmeve te cilet punoi me heret me vie shum keq se ky "Avdi patrioti" flet per luften te cilen ne luft ka qene sa per sy e faqe ku as ne front nuk ka qene por ka qene i strehuar ne nje furrë ku edhe vet nje here e kam takuar ky Avdi hajni ka vjedhur me te madhe ne kek edhe vet kur ka qene menagjer ku nje kohe te gjate i humbi Akontacionet ne kek dhe shum vjedhje tjera te cilat i ka bere ne kohen e Minir Krasniqit ku edhe e ka edhe gojen per nepotizem ku hajni Avdia shum mire e din se edhe vellaun e ka fut ne kek i cili quhet Fazli Ibrahimi ku ket vella e ka futur me dallavere duke e flakur nga puna nje arkatar i cili quhej Enver Berisha ky person kercenon shum persona ne kek me vrasje.kurse sa per Vebi Sofiun edhe ky person eshte nje bir udbashi hajni qe nuk ka kontrolle ne vjedhjet e tija ne kek e shum dallaveresh tjera dhe nepotizmit te tije te madh keta dy persona nuk eshte qudi se kane bere edhe organizim te vjedhjes se arkes ne prizren ku jane vjedhur me mijera euro keta dy persona duhet te burgosen menjeher.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Avdi hajni hajnit i thot hajn   Lun 31 Oct - 13:25

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Avdi hajni hajnit i thot hajn
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: