AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 34 vjeqari 16 femi ,femit shteti ua rrit e ne kosove vdesin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: 34 vjeqari 16 femi ,femit shteti ua rrit e ne kosove vdesin    Ven 2 Déc - 12:42

Ėshtė vetėm 34 vjeē dhe ka 16 fėmijė ...me femra tė ndryshme
02/12/2011 09:38:00
Madhesia e germave:


Njeriu mė pjellor jeton nė Britani, ėshtė 34 vjeē dhe ka 16 fėmijė.Bėhet fjalė pėr Jamie Cumming, i cili ka hobi pėr tė lindur fėmijė. Jamie konsiderohet i rrezikshėm sepse nuk ėshtė nė gjendje tė rrisė fėmijėt (ėshtė i papunė) dhe gratė qė ai ka zgjedhur janė shumė tė vogla, gati tė mitura...Vajza me tė cilėn ka kryer marrėdhėnie seksuale pėr herė tė fundit ėshtė shtatzėnė dhe ėshtė 19 vjeē, ndėrsa njė tjetėr vajzė lind afėr Vitit tė Ri dhe ėshtė 17 vjeē.E ēuditėshme ėshtė se ai i bind nė mėnyrė magjike vajzat pėr mbajtjen e fėmijėve edhe pse ata nuk kanė tė ardhura pėr ti rritur, por janė tė "varur" pas shpėrblimeve qė u jep shteti(Bėhet fjalė pėr nė Angli se nė Shqipėri tė le shteti tė vdesėsh).Nėna e 34-vjeēarit ndihet e poshtėruar nga sjellja e djalit tė saj. Turp thotė qė ėshtė djali i saj. "Ėshtė turp.Duhet tė merren masa pėr gabimet e tij.Unė nuk kam asnjė lidhje me gabimet qė ai po bėn", shprehet nėn
a e dėshpėruar.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
34 vjeqari 16 femi ,femit shteti ua rrit e ne kosove vdesin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: