AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo ;nuk jemi kundra qev

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo ;nuk jemi kundra qev   Lun 5 Déc - 2:11

Vlo Haxhi
Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo
*
* Le message suivant n'a pas pu être remis à tous les destinataires :
E lexova tekstine juaj, dhe e ke me te drejte; duhet t'i kundershtojme UNMIK-ut nderkohe qe i kundershtojme kinseinstitucionet tona, te cilat punojne vetem ne interesin e vet e jo te popullit.
Po ua dergoj nje tekst qe sapo e mora nga qendra e levizjes Vetevendosje ne Suedi. Si duket, aktivistet ne burg kane hy ne greve urie. A keni mundesi te shperndani tekstin?
Gjitha te mirat,
Subject: . Today at 21:28
Vlo Haxhi
Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo
*
Hagi
a dit (13:47) :


http://209.85.229.132/search?q=cache:GZ2vqrHCkL0J:sq.cosmotopic.com/164056573-xhavit-haliti-dhe-hashim-thaqi-rogova-ne-lozano-cka-i-tha-xh+fatmir+lima+duke+e+nenshkrue&cd=4&hl=fr&ct=clnk&gl=fr
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo ;nuk jemi kundra qev   Lun 5 Déc - 10:17

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo ;nuk jemi kundra qev
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: