AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Udheheqesat shqiptar kerkojne aleat mi shite tokat shqiptare

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Udheheqesat shqiptar kerkojne aleat mi shite tokat shqiptare   Dim 15 Jan - 0:38

Po studiojmė me kujdes dhe nuk do nxitohemi sepse nuk mund tė afromė asnjė subjekt qė ka bėrė pazar me ēėshtjen shqiptare. Vetė emri aleancė tregon se jemi nė kėrkim tė aleatėve.


Edhe Avni Rrustemi po del maja e shpiunit!


Ai po sot po shiten tokat shqiptare dhe kush po ka guxim mi dale e me vra tradhetarin?Veq muta popull!

Po qeveritaret i nxisin tjeret qe ta vrasin ndonje patriot dhe tja qesin faqen e zeze
si tradhetar!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Udheheqesat shqiptar kerkojne aleat mi shite tokat shqiptare
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: