AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s   Dim 15 Jan - 14:03

Cito:
Drini
O vella nese ke pakes gjak shqiptari shiqoi ne harte nga ku
lajmrohet se dhe pastaj lejone te shkruaj nje shpiun qe behet patriot!
Shikoje
ne flamur te hartes nga lajmrohet ,nga serbija o shqiptar vdiqa bre
do luaj prej mendeve me kesi patriota shpiuna

antar nderi(fiona,avdi ibrahimi)

Hahhahhahhahhaha he mo Hagji cfare do thuash me kete se jam ka lajmrohem nga serbija hahhah Nje gje do ta them haptase se me cfare do emri se je kyq e kam dite se je haxhija e thon besoj burrave ik mo se e lumtur jam se jam femere te pakten kam dinjitet te paster si vet loti .....

E sa per temen te them un ty se ky eshte lajm nga agjensite e lajmeve po deshe demantoe po deshe jo por te lutem lerni patriotizmin anashe .Lajmi eshte lajm dhe duhet pranu si te till. Ju se deklaroheni ''patrijot'' e shikon si hyn delegacijonet nga serbij dhe ju nga atje o burra na thrret vendlindja hahhahha l

......
Anëtar Nderi
Numri i postimeve: 4621
Age: 24
Vendi: Atje ku un dua ..............
Registration date: 24/05/2009


Titulli: Re: Lajmet nga Rajoni Sun Jun 06, 2010 11:14 pm
Cito:
Xhemshit nuk jam une faktor ne ket forum qe mundem te bej dicka.
Une jam vetum antar i thjesht, ama une dhash mendimin tim per ket tem,
dhe ky eshte postimi im i fundit ne ket tem, ta injoroim te gjithe ket
tem se per lajme nga sebija nuk kemi ne nevoj ne ShqiptaretDernière édition par Perparimi le Dim 15 Jan - 14:15, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s   Dim 15 Jan - 14:08

Por edhe nje gje nuk do le pa permendure;Konfliktet qe kisha me haxhiun nuk kam qen te natyres personale aspak .Nuk e njoh kete indivi dhe ase nuk me njeh nuk ja dua te keqen nese mendon aje nje gje till te jet i sigurte nese un ja dua te keqen keti '' All'ahu ma desht mua te ligen '' por nuk din te bej debate aspak dhe cuditem si ekzistojn njerz till qe vin ketu deh nxerin inatin qe kan nga faktoret tjere !Nese ky zotriu ka inate personale me diken tjeter ekzistojn menyra me e drejte ti del perball dhe tja numron teten nese eshte asi burri dhe te mbaroj konfliktet nje her e gjithmon mos ti ndyt tjert gabimishte,Une cdo her kam mbroj dinjitetin tim me nder dhe do embroj cdo here Per mua eshte kapitull i mbyllure dijalogu me haxhiun dhe deri sa un jam ketu ne kete forum aje do e kete STOP te detyruare kyqjen ne forum,DERI sa te tregon sinqeritetin ndaj mej dhe te me kerkoj falje PUBLIKISHT se eshte mundu ne cdo aspekt ne cdo menyre te me njellose emrin tim pa pasure ide kush jam dhe nga vije nga c'familje rrjedhi duke me etiketu me shum emra te shokve te vete manjak.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s   Dim 15 Jan - 14:11

murturi
Ushtarak
Numri i postimeve: 517
Age: 36
Vendi: Bruksel
Registration date: 19/04/2008


Titulli: Re: Lajmet nga Rajoni Mon Jun 07, 2010 3:42 pm
Xhevati

e more vllezen mos i prek bashkpunetoret e serbise se te kallin flake.
A pe shehe se si embrojne njeri tjetrin.


Ore shoku xhevat ti pak si shum po dishe he burr,ti si ke hala dhjet shkrime e po me tregon kush esht shqiptar e kush asht bahskpuntor i serbis,ti mos fol ma se ne drenic shpihuna keni hala njani prej tyre je ti ,ketu ti qe se njeh askend dhe i thot shpihun tikujt,ket pjell te shprehjev e kan edhe disa antar te tjer ketu ne forum disa kriminela sigurisht se je njani prej tyre ; se sjeni ju per debat as per bashkim Kombetar e as te pushkes se ju tregojn fjalt e pista qe i keni.


Xhevati
Anëtar i ri
Numri i postimeve: 93
Age: 46
Vendi: Drenice
Registration date: 14/05/2010


Titulli: Re: Lajmet nga Rajoni Mon Jun 07, 2010 5:20 pm
Jo une ste njofe fare.
po te njofin hashimi e Lushtaku se kushe je
keta thojne se ti je bishti i serbise se kure ne kena luftue ti je kane tu lujte kumore neper pufa te zvicrres
NUk pe shofim at patriotizmin e juaj askunde
shpijun noshta je ti se drenica ka shpijuna po ata i kemi hudhe ne berlloge
e me ata berlloga ke punue ti deri tashe edhe ata tu largun.
Po mue spom intereson se kushe je hiq se per mue nuk egziston hiq
RRnofte hashimi Lushtaku KUpi e shume shoke tjere a trima te drenices


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s   Dim 15 Jan - 14:13

Xhemshiti nuk eshte Haxhiu,por fiona qe lajmrohet nga kragujevci kush si ka faj qe e kan zbulue dhe po i djege zuza.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s   Dim 15 Jan - 14:17

murturi
Ushtarak
Numri i postimeve: 517
Age: 36
Vendi: Bruksel
Registration date: 19/04/2008


Titulli: Re: Lajmet nga Rajoni Mon Jun 07, 2010 1:19 am
pershendetje Fiona ,me qense ketu nuk ka pas as tema e as shum burra qe kan diskutu lirshum dhe kan fol me zemer ka del shpirti,tash kur te del nej tem se qka emndojn serbet per ne keta qohen pesh keta turpat e ton,nuk e di a mendojn keta ndonej her ndryshe perveq me u mundu me ja ba dikut bajat keta shohin vetem drejt dhe me nej sy ,te fyn te shajn pa e dit kush je pa e vlersu nej nejri,pa ja lexu asnje shkrim mendimiet idet vetem fbajtat ,fyjt dhe tregoj turpin e pa shqiptarit qe sod e kesaj dite i ka lan ne meshiren e serbit !

kur ne nuk e dim se c mendon armiku ather na duhet te heshtim sipas jush ?
Ne Shqiptaret nuk na lidh asgje me serbin dhe skemi asnje interes,por ajo qe gjen lidhje esht vetem politika per biznes e politikanav ton ,se hajn prej tyre dhe rrojn ka pamoraliteti i tyre qe e kan pas dhe e gezojn fol tjeter kujt,Deshmorve te liris.
Mu personalisht nuk me intereson qka mendon nje serr per shqiptar se e di hala pa fol se ai politiken e ka rren regjim dhe interes per poshtrim kaq ka aj dhe sdin ma shum,nacionalizmi i tepruar te ben racist dhe nej dit do tju kethehen tytat ndermjet veti dhe do t ekenaqem me ta.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s   

Revenir en haut Aller en bas
 
Antar nderi(fiona,avdi ibrahimi),Haxhi i behen tere ata qe s
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: