AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Naser Shemën e akuzoin si antar i "SIGURIMI i ATEDHEUT&

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14798
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Naser Shemën e akuzoin si antar i "SIGURIMI i ATEDHEUT&   Sam 12 Aoû - 3:41

Naser Shemën
Mjerim,nje lajme trondites per z.Thaçi... :^satër

I mjeri z.Naser Shemës dhe familja e ti, per shkake te padijes ndaj Hashim Thaçit qe do te vritet :-B nga Dora e Zeze(ketu beje pjese Shqipetare,dihet se kush jan)....
Pyetje,

A do te jete gjalle z.Naser pas nje jave apo pas 1 muaj...?
Çka do ti ndodhe z.Naser para se te dal ne gjygje,me padi ndaj Hashim Thaçit...si dhe shume e shume pyetje te tjera?
pergjigjet,
Le ti vezhgojme(vijojme) ne ditet e ardhshme,se çka do te ndodhe.....!!!

Me teper lexoni ne forumin qe e keni me poshte:
http://www.forumishqiptar.com/archive/index.php/t-49555.html
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Naser Shemën e akuzoin si antar i "SIGURIMI i ATEDHEUT&
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: