AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 majmunat popull as qen as ere njeriu

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14822
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: majmunat popull as qen as ere njeriu   Mer 1 Fév - 12:07

Haxhi Kuçi në 03/12/2011 08:01:55

Oliver Ivanoviqi nuk guxon nje gje te tille ta beje gjere sa eshte gjalle;


Fatmir Lima

Avdi Ibrahimi

e Hashim Thaqi
dhe

Bajram Bekteshi

Sa te kendon Shkurte Fejza e pizda Merita Halili

Veriu eshte shite ne Rambuje dhe tradhetareve ua ipni votat!Popull i pari ne bote qe nuk dihet kush eshte patriot e kush tradhetar tan ne fund po behen patriota.E sidomos tradhetaret vendin e pare per patriotizem kercnues.Dhe banet e u thuat jeni tradhetar ju vrasin thjeshte.Kan vdekur patriotet ska ma as neper varre.A mu vrare ndervedi ma trima se shqiptaret ska as ndere majmuna.
Ska dert shqiptari qe i ngordhe magari se e shet gruan dhe bythen dhe e blen nje mushke.
Shqiptari magari dhe majmuni skan dallim te madhe.Tradheti qe bejn shqiptaret as majmunat ndere vedi nuk e bejne.Dhe fajesoin njeri tjetrin e sidomos fain ja lejn nderkombetareve . Evropes shtrig te moqme,majmunat popull a
s qen as njeri.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14822
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: majmunat popull as qen as ere njeriu   Jeu 2 Fév - 0:35

Te nderuar shqiptar e shqiptare;Ne shtepin time kan banue perfaqesuesit e OSCES,dhe keta e din mire se a ka luftue uçk apo ka bashkpunue me forcat serbe.Nje po ua ceku o popull i mjeri,se kur vinin ne shtepi me thojshin uçk kinse sulmonte serbet dhe serbet duke i sulmue uçk u vriteshin njerezit e pafajshem.Plaqkiteshin shtepit herehere .
Kan inqizime dhe fakte nderkombetaret,dhe mos u qoni ne protesta kunder nderkombetareve se ju ka lindur nana e do ju hane dreqi.Popull ma i pa fat se shqiptaret nuk ka ne bote sepse tradhetaret po ju qeverisin si ne roberi si ne liri !!!!.......Fatmir Lima secilit qe iu ka lajmrue ne shtabin e tij i ka thene te ka dergue dikush me shpiunue(ja serbet ja Rugova).Dhe ai shqiptar qe e ka pasur ne shpirt me luftue kundra shkaut e spiunave Lima nuk e ka marr ne shtabin e tij( pa i njohur njerzit e kan derigjue tjeret Limen) ,pos e ka largue ose e ka likvidue.Nese studentet e perkrahin Limen,kesaj i thone se nuk ka njerez te ditur ndere shqiptar,po del se tan gjysmaka. E gjysmaket nuk i vyn njerezise lexone nderkombetaren ,ose kuranin ja biblen.
Kerkush ne bote nuk eshte kundra çlirimtareve vetem e mashtroni vetveten se boten nuk keni shanca ta genjeni o miletttttttmbrapshtan.shume tradhetar paska
shqiptarhanja.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14822
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: majmunat popull as qen as ere njeriu   Jeu 2 Fév - 0:40

Thaqi po del edhe njeri amerikan edhe spiun franqe


http://www.youtube.com/watch?v=_Of9TqnP5Xs


Ai qe lufton per popullin e vete nuk e plaqkit popullin
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14822
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: majmunat popull as qen as ere njeriu   Jeu 2 Fév - 0:48

Sa per limen e thaqin kurr nato nuk e kishte bombardue serbin ,pos une me diturin time nga rasti kleqka,por shqiptareve ai qe ua haq skllaverin e quain tradhetar e tradhetarin patriot.Keshtu kesi njerez ska nder tjera kombe as ndere majmuna ska.Nese shqiptarit ja q. nanen e rrah e vret ta ka drohen e nese i ndihmon te sharron e sta nxjerr kurr dhe te etiketon shpiun pa qen dote.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14822
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: majmunat popull as qen as ere njeriu   Dim 5 Fév - 2:54

Tadiqi thote kete sepse qeverin e kosoves e ka ne dore dhe kur don bene çka done e ju qe jeni kundra hajte shkoni ne kosove e nese keni hordhe kundershtone para qeverise se kosoves kete deklaratp si Vetvendosjes ua bejne edhe ma zi;
Ata qe lehin nuk kafshoin kerkan ne prapanice!
Shkoni e merrne veriun nese guxoni!

bashkoni trojet qe i ka serbija,luginen e presheves,maqedonon e sangjakun dhe qamerin,na rrofshit ju qe zgerdhiri si qent e zingjiritVdiqen trimat ,ka trima ne internet,dhe mu vra mes v
edi shqiptaret.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14822
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: majmunat popull as qen as ere njeriu   Dim 5 Fév - 3:20

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14822
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: majmunat popull as qen as ere njeriu   Lun 6 Fév - 0:04

Shkruan: Haxhi Kuçi05 Shkurt 2012o TI ZOTRI QE E KE SHKRUE KETE ARTIKULL. Po nga kush iku ky i mjer popull Po kush e mbrojti kete popull Pse genjejn e thone se po ti kisha njemije jetra do ja falsha ketij popullitPO as nje nuk ja fali dhe as qe e mbrojti kete popull te mjerr ,pos me sehiret dhe servilizmin e shkaut e mbrojti kete popull Qe thua ne krye me Kryekomandantin Adem Jasharin uçk Po ku ke pare e ndegjuee zotra jote qe Kryekomandanti te luftoi pa as dhe nje ushtar te vetin,pos me antaret e familjes se vete.Kush ja largoi uçkKush te paska mesue keshtu serbija dhe demonet e saj qe i ke ne krye te kosoves e edhe ne viset e tjera pa ndryshim. Me shtetesi serbe a e din sa perqindje e shqiptareve te kosoves jan konvertue ne serb po flene ti.Diten keta serbofil behen patriota para mases e naten darka me serb
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: majmunat popull as qen as ere njeriu   

Revenir en haut Aller en bas
 
majmunat popull as qen as ere njeriu
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: