AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ateizmi shqiptar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ateizmi shqiptar   Dim 5 Fév - 3:04

Shkruan: Haxhi Kuçi03 Shkurt 2012Ateizmi ka egzistue kur teknika ka qen xerro.Sot njeriu eshte ne gjendjeje me shkatrrue token dhe sistemin diellor. Dituria eshte baraz me Perendine. Diplomat e shqiptareve jan te marrura pa dituri dhe per kete kemi mbete ateista si komb e si qenje njerezore baraz me kafshet e egra.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ateizmi shqiptar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: