AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 me spiunllaqe behet profesor pa hkue ne shkolle

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: me spiunllaqe behet profesor pa hkue ne shkolle   Mer 8 Fév - 10:57

Ky deputet ėshtė profesor, do tė thotė pushteti ka arrit ta bėjė profesor Universiteti njeriun agjentė, i cili ėshtė analfabetė, e i cili pa e qel librin kurrė ka arrit tė bėhet profesor universiteti nė Republikėn e Kosovės. Kjo do tė thotė qė agjenti nėpėrmjet shpifjeve arrin tė ngritėt nė karrierė nė Republikėn e Kosovės dhe kėtė ja shpėrblen kryeministri, tė cilit ai i shėrben”, ka thėnė ai.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: me spiunllaqe behet profesor pa hkue ne shkolle   Mer 8 Fév - 11:07

Deputeti Bekim Haxhiu ka thėnė pėrmes telefonit pėr Kosovapress se sot i ka njoftuar anėtarėt e Komisionit pėr Mbikėqyrjen e Agjencionit Kosovar tė Inteligjencės (AKI) lidhur me faktet qė i posedon pėr Albin Kurtin, ndėrsa kryetarit tė kėtij komisioni, Florin Krasniqit, ia ka dorėzuar faktet nė fjalė.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: me spiunllaqe behet profesor pa hkue ne shkolle   Mer 8 Fév - 11:22

Shkruan: muhamet28 Janar 2012
po mir ja ka ba po edhe une e kam pasaporten e kososoves me ka kushtue 3000 euro deri ma dhan ne kosov 4 here mu ka duft me pague airoplanin me ardh per at pasosh deri ma dhan edhe ne fund mu duft mi pague 250 euro per kafe me than. ekishtu e kam te kosovs tash po me mujt e hjek e mar te serbis bile serbia osht shtet repoblik me kit te kosoves veq ne shqipri mun shkon tje
ter kun kerkun.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: me spiunllaqe behet profesor pa hkue ne shkolle   Mer 8 Fév - 11:23

Shkruan: Haxhi Kuēi05 Shkurt 2012
o TI ZOTRI QE E KE SHKRUE KETE ARTIKULL. Po nga kush iku ky i mjer popull Po kush e mbrojti kete popull Pse genjejn e thone se po ti kisha njemije jetra do ja falsha ketij popullitPO as nje nuk ja fali dhe as qe e mbrojti kete popull te mjerr ,pos me sehiret dhe servilizmin e shkaut e mbrojti kete popull Qe thua ne krye me Kryekomandantin Adem Jasharin uēk Po ku ke pare e ndegjuee zotra jote qe Kryekomandanti te luftoi pa as dhe nje ushtar te vetin,pos me antaret e familjes se vete.Kush ja largoi uēkKush te paska mesue keshtu serbija dhe demonet e saj qe i ke ne krye te kosoves e edhe ne viset e tjera pa ndryshim. Me shtetesi serbe a e din sa perqindje e shqiptareve te kosoves jan konvertue ne serb po flene ti.Diten keta serbofil behen patriota para mases e nate
n darka me serb
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: me spiunllaqe behet profesor pa hkue ne shkolle   

Revenir en haut Aller en bas
 
me spiunllaqe behet profesor pa hkue ne shkolle
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: