AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Komandantet e uēk mirrshin rroga ka 1500 dm

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Komandantet e uēk mirrshin rroga ka 1500 dm   Mer 15 Fév - 10:41

Brigada 141 tha:
Per rrogen qe me pyte, e vertete eshte qe oficirat kane mare nga 1000 dm ne muaj pore kete une e kam refuzuar per kete arsye: une lashe rrogen time 6 fish me te madhe qe ti dal Kosoves ne Krah se une nuk jam fare e flliqt omuniste qe ne gjakun e popullit te Kosoves te pasurohem.
QMOJ PĖRKUSHTIMIN TĖND NĖSE E KE LĖNĖ PERENDIMIN DHE KE ARDHUR TĖ LUFTOSH PA NDONJĖ KOMPENZIM,POR KUR TĖ PYETA PĖR PAGĖ NUK E KISHA FJALĖN VETĖM PĖR TY PERSONALISHT ,POR PĖR ATA TĖ CILĖT I MBRON SIKURSE TĖ ISHIN ENGJUJ.
VETĖ PO E PRANON SE ATA PAGUHESHIN.PSE KURR NUK E SHTJELLON KĖTĖ SHĖMTI REALE NĖ KĖTĖ FORUM,POR NA LODHĖ ME MARKSIZĖM-LENINIZĖM DHE KOMESARĖ.
NĖSE NĖ UĒK KISHTE TĖ ATILLĖ QĖ QĖLLIM KISHIN IDEOLOGJINĖ E JO KOMBIN,HARAM I QOFTĖ GJIRI I NANES , POR NĖSE KISHTE EDHE TĖ ATILLĖ QĖ MERRNIN NGA 1000 MARKA PĖR TĖ LUFTUAR LE T'I ZĖ MALLKIMI I QINDRA DĖSHMORĖVE QĖ VDIQEN , VETĖM PSE NUK MKISHIN MUNICION TĖ DUHUR PĖR TA VAZHDUAR BETEJĖ.
NĖSE JE I BETUAR TA THUASH TĖ VĖRTETĖN ATĖHERĖ THUAJE KREJT E MOS I MSHEH FĖLLIQĖSIRAT E FARKUT.


QELIT

Une nuk rrej o Qeli se nuk kam asfar interesi te genjej ndojkend permes Internetit po kjo eshte e vertet qe Komandantet e UCKes kan pas rrogen nga 1,500 dm nga Ministri i Mbrojtjes AHMET KRASNIQI.
Kur nje dite te del me fakte dhe nenshkrime qe keto rroga i kan mare a do te pendohesh per fyrjen qe ma ben, apo ju fara e flliqt Komuniste nuk keni ftyr fare dhe do te jeni te p
a permiresushem
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Komandantet e uēk mirrshin rroga ka 1500 dm
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: