AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ahmet Krasniqi i dha Gjavit Halitit 23milion dm,nga brigada

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ahmet Krasniqi i dha Gjavit Halitit 23milion dm,nga brigada    Mer 15 Fév - 10:44

BRIGADA 141


Anëtar që nga: 13.07.2002
Afishime: 68
Vendbanimi: Zvicer
Afishuar me: 04.08.2002 00:23
--------------------------------------------------------------------------------
FILLORETES

Ti o goco te kam thene qe nuk je ne ngjarje dhe nuk ke lidhje me situaten.
Ahmet Krasniqi i dha Gjavit Halitit jo 8 milion dm por 23 milion dm e keto 3 milion dm te fundit ja hengren koken Ahmet Krasniqit, dhe jam deshmitar i momentit kur kan ardhe disa Komandant e Zonave dhe kan mare rrogat per tre muaj per ashtu te quajtur oficeret e tyre dhe ne qofte se keta komandant te zonave Rrogat nuk jau kan shkep Oficereve te tyre nje dite keta Komandate te zonave do te tregojne ka i kan quar gjithe ato Marka, po ju mos u ngutni te ofendoni se kjo eshte e vertete dhe nje dite do te dal ne drite.
Dhe po me duket gjithe kjo fare Komuniste qe po me ofendon keni pare luften e Kosoves permes TV dhe mendoni qe atje ka qene gjithqka briliante.
Nuk eshte gjithmone e randesishme per te luftuar por me rendesi eshte se
si ke luftuar.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ahmet Krasniqi i dha Gjavit Halitit 23milion dm,nga brigada
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: