AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sexheje ndaj Perendise lironi shume smbundje

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14798
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sexheje ndaj Perendise lironi shume smbundje   Lun 20 Fév - 3:02

Sexhde
, Sexhdeja qe i behet All-llahut mbron njeriun nga shume smundje maramendese.

sexhdeja ndikon shumë pozitivisht tek gratë shtatzëna duke e mbrojtur embrionin e tyre nga deformimet e mundëshme.
Krahas kësaj ndihmon ndaj shumë sëmundjeve trupore dhe psikologjike.Trupi i njeriut nga çdo anë është duke u përballuar me rreze elektromagnetike, kështu që absorbon më shumëreze.
Ndërsa, sipas profesorit këtë energji të tepruar padyshim dueht larguar nga trupi.
Sexhdjea qe i behet perendise e sidomos kur koka e njeriut e prek token keto rreze lirohen dhe nj
eriun e qetson.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sexheje ndaj Perendise lironi shume smbundje
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: