AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Komandantet e ušk nuk e shendrruan ušk ne TMK, e FSK

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Komandantet e ušk nuk e shendrruan ušk ne TMK, e FSK   Ven 24 FÚv - 12:25

Te nderuar shqiptar;Thaqi nuk e ka transferue ušk ne TMK as ne FSK.

Thaqi me kompanin e tij nuk e ka nenshkrue ne Rambuje rezuluten 1244
Thaqi nuk e ka ndermend me hek dore nga Mitrovica e veriut,as nuk e ka ndermend mi eksteritorializue komunat serbe si prizrenin .


Thaqi po edhe Rugova shqiptareve ua ka hek varferin dhe secila familje shqiptare jeton si perendimi.

Serbija ne kosove nuk ka ndikim dhe secili kryetar i komunave te kosoves zgjidhet nga ana e popullit e jo nga serbija !
Ne kosove nuk ka ne organet e larta te qeverise njerez qe dje ishin me shkaun !!!
Ne qeverin ekosoves jan patriotat e jo tradhetaret

Kosova po hec me hapa te sigurta jo drejte humneres.,sepse jemi popull ma i moqem ne ballkan,si skenderbega.
Poetet komunist roberin e shqiptareve e zbukuroj
shin si parajse
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Komandantet e ušk nuk e shendrruan ušk ne TMK, e FSK
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: