AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Artikulli, “Aushvic pėr Shqiptarė”

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Artikulli, “Aushvic pėr Shqiptarė”   Jeu 1 Mar - 0:04

Artikulli, “Aushvic pėr Shqiptarė” i tė njėjtit autor, nuk ėshtė duke u lexuar kot, i vlerėsuar me pesė yje, deri tani i lexuar nga 7862 tė interesuar! Mesazhi im ėshtė, shqiptarė kudo qė jeni, bėhuni gati pėr mė tė keqėn, nėse dėshironi pėr tė siguruar tė ardhmen mė tė sigurt pėr gjeneratat, parajsėn pėr vetėn! Z. Ryfi Osmani, i pari i Komunės, ngushėllime burrė, bėhu i fortė, me ty e ndajmė kėtė dhimbje, do t`i qėndrojmė, edhe pse u teprua, u bė bollė nė zemėr tė tokės sonė, ėshtė gjak ynė, i cili s`ėshtė ujė, as i huaj!

(Autori i njohur pėr opinion dhe media kombėtare)

Shqiptareve u del gjumi kur u hyne kungji e sun e nxjerrin e kur u del gjumi ne amshim e shofin vendin
Ndersa per tu vrare mes vedi kush smun
det me ua kaluehttp://www.kosovapress.com/?cid=1,68,143720
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Artikulli, “Aushvic pėr Shqiptarė”   Jeu 1 Mar - 0:16

personal.

Ne me kenge me luftue po a me arme jo perbese.Ata qe kan deshire me luftue armikun e vrajn shqiptaret qe e kan lakmi qeverisjen mbi shqiptar.Po keto shtet qe i ke sot ne kosove ne keto vite i ke pasur ne trojet shqiptare.Lexo pakes ma shume dhe gjeje te verteten e shqiptareve se vete i masakrojna shqiptaret e lene fajet serbeve e europjaneve.E din mire por nuk duhet e verteta te mshifet dhe te shkruhet per interesa te gjakpiresave sepse njerezin e trazojm dhe na hakmirret ne forma tjera dhe mbesim mbrapa.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Artikulli, “Aushvic pėr Shqiptarė”
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: