AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hillari C dhe Atifete J nenshkruan Graqanica eshte shqiptare

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14802
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hillari C dhe Atifete J nenshkruan Graqanica eshte shqiptare   Sam 3 Mar - 1:07

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14802
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hillari C dhe Atifete J nenshkruan Graqanica eshte shqiptare   Sam 3 Mar - 2:46

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14802
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hillari C dhe Atifete J nenshkruan Graqanica eshte shqiptare   Lun 5 Mar - 23:47


0KOMENTEPRINTOEMAIL
TË TJERA NGA RUBRIKA
EULEX: Liria e lëvizjes është e panegociuar
Gashi kërkon mbështetjen e Sllovenisë në integrimet evropiane
“Fusnota indikacion serioz i degradimit të shtetit”
AAK: Fusnota e kthen Kosovën në kohën e UNMIK-ut
Vetëvendosje: Thaçi po plotëson kërkesat e Serbisë
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Hillari C dhe Atifete J nenshkruan Graqanica eshte shqiptare   

Revenir en haut Aller en bas
 
Hillari C dhe Atifete J nenshkruan Graqanica eshte shqiptare
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: