AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vritet Ali Haskaj, ish-ushtar i UĒK-sėPejė, 20.11.2010

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vritet Ali Haskaj, ish-ushtar i UĒK-sėPejė, 20.11.2010   Dim 11 Mar - 15:27

Vritet Ali Haskaj, ish-ushtar i UĒK-sėPejė, 20.11.2010 14:09

Sot, nė mėngjesin e hershėm ėshtė vrarė 48-vjeēari nga Irzniqi i Deēanit, Ali Haskaj, ish-ushtar i UĒK-sė. Vrasja ka ndodhur nė njė lokal hotelerie nė fshatin Jabllanicė tė Pejės.

Sipas burimeve policore, nga tė shtėnat ėshtė plagosur edhe njė person tjetėr 42-vjeēar i cili po trajtohet nė spitalin rajonal tė Pejės.

“Mė 20 nėntor, rreth orės 02:00, policia e Stacionit tė Pejės ėshtė informuar se nė lokalin ‘Damiana’, nė fshatin Jabllanicė, ka tė shtėna armėsh dhe se besohet se ka edhe tė plagosur”, ka thėnė Kelmendi, duke shtuar se policia nė vendin e ngjarjes kishte shkuar pas pak kohėsh.

Ai ka thėnė se policia ka arrestuar katėr persona, nė mesin e tė cilėve edhe njė femėr.


Shoku i Thaqit dhe xhavit Halitit.Kush i nxiti vrasesit,kur ky ne kohen e Milloshit kishtegishtin e gjate.me Gecet...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vritet Ali Haskaj, ish-ushtar i UĒK-sėPejė, 20.11.2010
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: