AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shqiptareve thuju me luftue ,ti nxjerrin syt

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shqiptareve thuju me luftue ,ti nxjerrin syt   Jeu 22 Mar - 1:03

Shkruan: Haxhi Kuçi27 Shkurt 2012
Shqiptaret vetem mos ti debon shkau e europa nga shtepit e tyre se sa per fusnota e autonomia i pranoin si slladoleta. Shqiptareve po tu thuash duhet me luftue per liri ti nxjerrin syt e ballit.Shqiptarit ti flasesh shqip nuk ta ka drohen,po ti kercnohesh serbishte kercen nga kati dhjet dhe
bene vetvrasje.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shqiptareve thuju me luftue ,ti nxjerrin syt
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: