AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bajrush Xhemajli u denua politikisht !!!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bajrush Xhemajli u denua politikisht !!!   Jeu 22 Mar - 1:16

Bahrushi nuk eshte aq trim qe ka prue liri,sepse ne fakte skemi kurfare lirie.

Bajrush Xhemaili nje nuk e thote te verteten se kush i nisi demostratat ne menzen e studenteve me 11 mars 1981,kete e ka si barr qe edhe ne varr do ja kerkoja.

Sa per qe ne aksident ka mbyt me padashje personin ,nuk ka njeri ne bote qe deshiron me dashje ta mbysi dike dhe veten.

Pra ky gjykim eshte montim qe ta shkarkojn nga posti.
Pra eshte gjykim politike e jo i aksidentit.
Po more Bajrush rrushi,keta jan ata gjygjetar kur na denojshin kur ne kerkojshim Republiken e kosoves.A pret diçka te mire nga keta udbasha ?Po ku jan ata qe paskan luftue,dhe ja paskan lan prape qeverin ketyre sa shaka ,patriotet shqiptar po dalin servila t
e tradhetareve.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bajrush Xhemajli u denua politikisht !!!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: