AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Atifete Jahjaga shtatzėnė me

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Atifete Jahjaga shtatzėnė me    Jeu 22 Mar - 1:19

Presidentja e Kosovės Atifete Jahjaga shtatzėnė?!
28/02/2012 16:02:00
Madhesia e germave:


Presidentja e Republikės sė Kosovės, Atifete Jahjaga duket se sė shpejti do tė bėhet nėnė. Dyshimet pėr shtatzėninė e saj kanė lindur nga shtimi nė peshė i presidentes Jahjaga, ndėrkaq dėshmitarė pranė kabinetit tė saj i kanė thėnė KosovaOnline se presidentes tashmė ka nisur t’i vėrehet rritja e barkut.

Nė fakt, njė lajm pėr shtatzėninė e presidentes, ditė mė parė e ka bėrė publik nė Facebook, pretenduesi pėr postin e presidentit tė Kosovės, Seremb Gjergji.

Ai ka shkruar se presidentja tanimė ka hyrė nė muajin e tretė tė shtatzanisė sė saj. Presidentja Jahjaga ėshtė e martuar me stomatologun Astrit Kuēi dhe ende nuk kanė fėmijė.


Shto tek: Facebook | Furl | Digg | Myspace | Windows Live | Yahoo MyWeb |
Komente (4 publikuar):
Leotrim nė 20/03/2012 16:50:47

po Bone Njett per qat femij qe do me lind e dil e shikooj pak te varferit ne ter kosoven se edhe vet je kan tu nej me ni banes me qira e tash kishe je ba presidente e pe rrit mene mos e qoo foort kryt nalt se marre duhet met ardh prej popullit ti qe e ki provu qka osht me kon e varfer duhet me ja besuu edhe tjerve shkoo e shikoo plakun 119 vjett kur errnooooon


0
Gollaku-Tugjevc nė 04/03/2012 17:34:22

O perhajr nakoft nje pinjoll i SHBA-se. nje vogelushe apo vogelush i quajtur DEll dhe mirret me politik sikur babai diplomati i njohur dhe i respektuar Christofer Dell. ma mire me nji Amerikan sesa me nje Evropian me krijue familje sikur Kryetarja e Kosoves.


1
uqsh nė 29/02/2012 22:30:40

hajde urime amos do menaj lind ndonji dell te vogel. po gezohem qe pasmij mepas nji femij te ambasadorit dell.per emri te kisha propuzu >ZARF> se dotjet me fat


0
halla e shkupit nė 29/02/2012 00:35:27

Jo shkone shiqone edhe sa her po e bo shurren ne dite ,qfar cinizmi ky qe po pretendojka per presedent po ja ditka mujt dhe dit ,TURP PO NE S,MERITOJM AS PRESIDENT ME QET NIVEL TE KULTURES s,e sollomadis nga demokracija ne Anarhi,vetum dy hapa larg ,s,di a me krahasu me nivelin e Ciribashave ???,A bash me qdo kusht me mbush gazeten A ??,"O Haki Durmishi a me qdo kusht me bo trgti A " ??,te filmi Flaka
e maleve,


2
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Atifete Jahjaga shtatzėnė me    Jeu 22 Mar - 1:22

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Atifete Jahjaga shtatzėnė me    Sam 24 Mar - 1:36


29 Shkurt 2012 - 13:12 | Metropol
TRANSLATE


Presidentja e Kosovės, Atifete Jahjaga pret fėmijėn e parė?TIRANĖ- Mediat kosovare shkruajnė se presidentja e Kosvės, Atifete Jahjaga ėshtė shtatzėnė dhe pret fėmijėn e saj tė parė, nga martesa me stomatologun Astrit Kuēi.

Dyshimet pėr shtatzėni kanė lindur edhe nga shtimi nė peshė i presidentes, ndėrsa personat pranė kabinetit tė saj, kanė deklaruar se “tashmė mund t’i vėrehet edhe barku”.

Thuhet se gruaja qė drejton shtetin e Kosvės, pėrjeton muajin e tretė tė shtatzėnisė, por deri nė vėrtetėsinė totale tė lajmit, duhet pritur njė konfirmim i presidentes.
http://www.balkanweb.com/bw_lajme2.php?IDNotizia=82835&
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Atifete Jahjaga shtatzėnė me    

Revenir en haut Aller en bas
 
Atifete Jahjaga shtatzėnė me
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: