AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 aziz morina per haxhi kušin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: aziz morina per haxhi kušin   Sam 31 Mar - 2:15

Moti e ka kuptuar Haxui I kuqi se eshte i qmendur. Ka koh qe ju ka tregu edhe te tjerve se ka arrit jashte kufive te qmenduris. Me ate e disa shok te ti. Qe relativisht jane shum pak. Me ata jo shqiptar e jo njerzor duhet te mirren Nuro psikolloget ma te njohur ne bote. Andaj te porosis. Leshoj leti merr rrjedhe e lumit. E leti hajn KRROKODILAT.

0 Reagim i i hapur per rrencin dhe Racistin Haxhi Kuqi Ś aziz morina 2012
-03-muaji
19 data
13:48 #1 ora qe ka shkrue aziz morina ne
.......
..............

http://www.kosovarimedia.com/opinione/8783-reagim-i-hapur-per-rrencin-dhe-racistin-haxhi-kuci.html


DerniŔre Údition par Perparimi le Sam 31 Mar - 2:31, ÚditÚ 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: aziz morina;Moti e ka kuptuar Haxui I kuqi se eshte i qmendu   Sam 31 Mar - 2:29

aziz morina
Moti e ka kuptuar Haxui I kuqi se eshte i qmendur.

pergjigje,haxhi kuši
Nga tradhetaret qe po e din ku eshte kosova dhe shqiptaret.

aziz morina;
Ka koh qe ju ka tregu edhe te tjerve se ka arrit jashte kufive te qmenduris.

pergjigje nga haxhi kuši
ju kam tregue akademikve se ku na pruren tradhetaret si ne kosove,maqedoni e ne luginen e presheves qe shqiptaret i riroberuan.


aziz morina;
Me ate e disa shok te ti. Qe relativisht jane shum pak

pergjigje nga haxhi kuši
vertete eshte se jan shume te paket si haxhi kuši ata qe ja dojn te miren kombit shqiptar.

aziz morina;
. Me ata jo shqiptar e jo njerzor duhet te mirren Nuro psikolloget ma te njohur ne bote.

pergjigje nga haxhi kuši
eshte e vertete se dikush duhet te mirret me kete gjen tradhetar dhe a kan mundesi ta sheroin smundjen e tradhetise qe posedojn shumica e shqiptareve.


aziz morina;

Andaj te porosis. Leshoj leti merr rrjedhe e lumit. E leti hajn KRROKODILAT.


pergjigje nga haxhi kuši
Shoku aziz;Ju me porosisni mire,por nese une shuj gjeneratat qe i lem mbrapa sherrin do na shohin dhe ne varr kan te drejte te na peshurrin nje dite.
Nese i leshoj qe ti merr rrjedha e ujit te lumit qe ti ngrene Krokodilat(tradhetaret),ateherit vetes ja benim sherrin dhe roberija kurr nuk ka per te na zbritur nga supet gjenerat mbas gjererateve do na shohin sherrin

0 Reagim i i hapur per rrencin dhe Racistin Haxhi Kuqi Ś aziz morina 2012

Rrenc kurr nuk kam qen e din mire aziz morina,a racisti e mbron atdheun e kursesi jo tradhetari.


.....te fala aziz morina te bene haxh
i kuši
........
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: aziz morina per haxhi kušin   Dim 8 Avr - 0:15

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: aziz morina per haxhi kušin   Dim 8 Avr - 0:16

[imgGXwLZqBf
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisÚ
MessageSujet: Re: aziz morina per haxhi kušin   

Revenir en haut Aller en bas
 
aziz morina per haxhi kušin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: