AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Avdi Ibrahimi;Me haxhiun skam pasur as nje kontakt ne jete,g

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Avdi Ibrahimi;Me haxhiun skam pasur as nje kontakt ne jete,g   Dim 8 Avr - 22:49

Avdi Ibrahimi;Me haxhiun skam pasur as nje kontakt ne jete,genjen genjeshtari.

A kemi pasur kontakte ,apo a ka pasur kontakte me mua e kam cekur disa here.Deshmitar jane;Miqt e vellaut te Avdiut qe jan kumaret e mi Azem Gashi nga Theranda e Suharekes.
Djemt e vaza e Bajram Kurtit.Kemi fjet tek ky ne prizren.
Bajram Bekteshi,qe kemi fjet te ky.
Rexhep Hoti Samadrazhe
Dhendurt e tij nga Sallagrazhda e Krushja
Selajdin Fazlija,kemi fjet tek ky me Avdiun
Osman Gega Studenqan
Veli Kuçi
Aziz Morina,qe kemi fjet tek ky dhe keta tek une
Afrim Morina
Malush Berisha
Mehdi Elezi
Qerim Pllana
Begzad Baliu,kemi fjet disa here tek ky
Bajram Olloni
Dajt e mi qe e kan pâtur shtepin afer Avdi Ibrahimit
E din Riza Vata me familjen e tij ne Sallagrazhde.Edin tan suhareka

Ky Avdi Ibrahimi;Me qonte edhe neper tjere shoqerin e tij dhe ne fund me tha;Une po te qoj tek shoket e mi e ti pse nuk me qon neper shoqerin tende ??????????Mi dite me kon shoqerohem !!!!!! ?Mi zbulue .

Une Avdi nuk e kam njohur Nexhmi Krasniqin as tani nuk e njoh,pos ai me lutet se nuk eshte Avdi Spiuni,sepse ti e ke spiunue per patriotizem qe e don shqiptarin.

Ti paraqitesh patriot,por patriotizmi yt eshte perplote helem,dhe shpifes ndaje patriotave.

Edhe Shaqir Prizreni ju ka ba si Haxhi Latif Kuçi.

Edhe Nexhmi Krasniqi ju ka ba si H
axhi Kuçi
.....


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Avdi Ibrahimi;Me haxhiun skam pasur as nje kontakt ne jete,g
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: