AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ramush Haradinaj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ramush Haradinaj   Dim 21 Mai - 12:50

Globus Online: Gerilac u premijerskoj fotelji - Ramush Haradinaj:Ramush Haradinaj (37) najmlađi je predsjednik Vlade u Europi. ... Ramush Haradinaj navodno je pod istragom Haškog suda zbog zločina počinjenih nad Srbima u ...
www.globus.com.hr/Clanak. aspx?BrojID=88&ClanakID=2005 - 30k - En cache - Pages similaires

Ramush Haradinaj, kryeministri i ri i Kosovės :: Shpirti i ...Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar !
www.albasoul.com/print.php?sid=1600 - 33k - En cache - Pages similaires

www.istogu.com1549. tung_nga_luki: MBURREMI ME JUVE z RAMUSH HARADINAJ QE JU PATEM DHE DO TJU KEMI KRYEMINISTER TE KOSOVES 11.03.2005 @ 14:02 ...
www.istogu.com/modules.php?name=Shout_Box&page=338 - 112k - En cache - Pages similaires


www.takime.de :: Kërkoae dini ju se Hashim Thaqi , Ramush Haradinaj edhe i njderi qe vdiq e mos ju permendet mo ku . . . Tema : Kush janë 6 te arrestuarit të rastit te Pejes ...
www.takime.de/forum/search.php?search_ author=Mafiozi&sid=a45dc5b511533f71d9b0a602484c3e4f - 47k - Résultat complémentaire - En cache - Pages similaires
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ramush Haradinaj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: