AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gjitheqeka muned te thuhet per Haxhi Kuqin, por trathetar jo

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14820
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gjitheqeka muned te thuhet per Haxhi Kuqin, por trathetar jo   Mer 25 Avr - 0:29

PLAKU
Mire ështe puna mireAnëtarësuar: 19-05-2002
Postime: 2,555

Citim:
Postuar më parë nga arberi_fr
Piro lufta jote me humbje
Po çka te shtyni te shkruan Per haxhiun çka ka shkarravite Avdiu?
Po more pis ti je vete Avdi pishpiriku!
Me shume ftyra e shume epitete!Here grua e here jene,e edhe dhelperosh!
Po ti pi thua se Avdiu bashk me Haxhiun qenkan spiuna!
Hajde trego fakte e na rrofshe leshin,per secilin çka kan punue,per kan,me kon ,kon e kan tradhetue,fakte kopuk e jo vetem futja si buallica baglen kur e gjuan nga *****!
arber, i pari i kam kundershtu pirros dhe llomit ti enverist.
Pse kuqaloshet kur nxihen ngushet nuk len gje pa perzi me narafet e veta piso vrastare, Arber, gjitheqeka muned te thuhet per Haxhi Latif Kuqin, por trathetar jo.
Haxhi Kuqi duhet te ndjehet krenar kur hienat enverist merren me ta, trathetaret dihen se kush jan, envero titistet e kan per detyre me mjegullos te vertetat qe ka vuajet komebi shqyptar nga keto pisa.
__________________
Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

...............................
...............


http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=127096&page=4

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gjitheqeka muned te thuhet per Haxhi Kuqin, por trathetar jo
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: