AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 drini.Adelina me Arkanin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: drini.Adelina me Arkanin   Mer 2 Mai - 2:58

Shkruan: Drini

25 Prill 2012Halla halla qvar populli jem!!!!! skem tjeter pun me te meqme vetem me kritikua dike,po sa si Adelena Kosova kaven me shkua perpara me boten neve po shkojm mbrapa,para 13 /14 viteve per Adelinen u qua tan Kosova ne kam me mbrojten nga ARKANI a nuk ju kujtohen parullat JETEN E JEPEM ADELINEN SE JEPEM,ju jakeni be si ato du gra qe kan qen udhes duke shkuar njena nga ato e kishte paser nji femi ne dor,duke ecur ekishin takua nji tjeter grua dhe njena nga keto dyja i that te tjetres mbaje ket femi ti tham lavire qisaj sa sem ka then ajo mua perpara,
Shkruan: Drini

26 Prill 2012Zotri Hajralla sesht ren puna arkanit po quditem si ske nije pnejse,qikjo Adelina eshte ajo qe ka ndimua familet qe kan paser kushtet e dopta para lufte ,nji nder ato famile esht edhe nji zonj qe esht biznismene e njoften ne kosove,zonj/zonjush Rita arkani esht krimineli serb qe ka vra shqiptar,aj vet e ka shpallen deshiren me martua Adelinen no me hater no me zor kshu ka pas then para lufte,edhe un kam ndigjue keshtu ndoshta esht propagand, pju ne kosove mundeni me vertetua ma mire se un.a per qe ka ndimua te varfenit para lufte esht mase e vertet,mua nuk me prek as nji send si del ajo ne foto neve te gjithe shkojme ne det edhe shof shum shqiptare ne bikini esht normal a


http://kosovapress.com/?cid=1,79,146279
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
drini.Adelina me Arkanin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: