AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 ušk ra; serbet nuk dogjen ,nuk dhunuan shqiptarkat

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: ušk ra; serbet nuk dogjen ,nuk dhunuan shqiptarkat   Mar 8 Mai - 23:34

Blerim kuši ka luftue gjoks me gjoks me shkie te serbise qe erdhen ne kosove me na farue.Blerim Kuqi mos tÚ kish qen ne ušk,sot kosova nuk kishte me egzistue!Per kete Fatmir Lima e pate burgos,sepse eshte tute qe po ja merr komanden !Edhe Fatmir Lima ka luftue e e vra kapitena serb;din ushtaret e tij,Samiu,Nexhati, Bajram Bekteshi Xije Shala ! Lima ne suhareke ka vra komandanta te shkive ,ka vra komandanta edhe ne Rahovec e ne Pashtrik bashk me Avdi Ibrahimin kan kalle tanksa serbe .Bile ndaqit me dite ;Keta nuk i kan lejue serbet mi dhunue grat shqiptare.Keta as qe i kan lene tu afrohen shtepive te shqiptareve qe tna djegin .Keta shkijet nuk i lan qe shqiptaret ti deboin nga kosova!Keta rane kosoven e mbrojten,as nje te vdekur nga shqiptaret nuk ka pasur.Lavdi vepra patriotike e ketyre patrioteva te gjalle te legjendes se vertete.ška po don ma teper populli i kosoves ?Pavaresin e plote ua pruren,i bashkuan trojet,dhe amanetin e baballareve ua quan ne vednin e duhur 2me8
Ha
xhi Kuši 08.05
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
ušk ra; serbet nuk dogjen ,nuk dhunuan shqiptarkat
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: